Profesinių narystės organizacijų veikla įmonės Lietuvoje (EVRK 9412)
Sekcija T — Kitos paslaugos
Aktyvios įmonės (2024)
2 515
Bendra apyvarta
76,9 mln €▼ 9,4%
Darbuotojai
1 170
Medianinė marža
0,0%
Augimas (metinis)
−9,4%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 9412
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 692 | 47 583 601 | 527 | 0,0% |
| Kaunas | 336 | 11 888 409 | 175 | 0,0% |
| Klaipėda | 138 | 2 103 452 | 64 | 0,0% |
| Šiauliai | 77 | 1 136 432 | 48 | 0,0% |
| Panevėžys | 69 | 1 107 318 | 22 | 0,0% |
| Palanga | 19 | 1 091 530 | 21 | 0,0% |
| Klaipėdos r. sav. | 25 | 783 689 | 15 | 12,0% |
| Kauno r. sav. | 62 | 746 153 | 24 | 1,8% |
| Tauragė | 31 | 454 535 | 6 | 0,0% |
| Marijampolė | 27 | 426 816 | 10 | 0,8% |
| Alytus | 49 | 389 792 | 19 | 0,0% |
| Jonava | 19 | 376 586 | 5 | −1,0% |
| Kazlų Rūda | 8 | 374 845 | 9 | 9,5% |
| Vilkaviškis | 13 | 330 601 | 24 | 0,0% |
| Telšiai | 15 | 323 484 | 8 | 4,4% |
| Kretinga | 14 | 287 165 | 11 | 0,0% |
| Rietavas | 4 | 263 335 | 1 | 50,5% |
| Ukmergė | 17 | 257 856 | 8 | −2,2% |
| Anykščiai | 11 | 220 682 | 6 | −1,9% |
| Šiaulių r. sav. | 31 | 212 766 | 9 | 0,0% |
| Alytaus r. sav. | 15 | 206 396 | 5 | 9,4% |
| Lazdijų r. sav. | 19 | 206 146 | 4 | 4,6% |
| Trakų r. sav. | 15 | 205 596 | 11 | 0,0% |
| Varėnos r. sav. | 20 | 188 954 | 1 | 9,2% |
| Tauragės r. sav. | 6 | 179 258 | 3 | 31,9% |
| Vilkaviškio r. sav. | 6 | 176 789 | 14 | 0,9% |
| Radviliškio r. sav. | 19 | 172 218 | 3 | 7,4% |
| Trakai | 10 | 166 830 | 4 | 2,6% |
| Birštonas | 5 | 165 245 | 2 | −17,0% |
| Šilutė | 25 | 156 231 | 3 | 25,0% |
| Kelmės r. sav. | 18 | 155 978 | 6 | 0,0% |
| Vilniaus r. sav. | 23 | 143 616 | 5 | 1,7% |
| Radviliškis | 8 | 141 334 | 8 | 0,0% |
| Kupiškis | 17 | 133 534 | 3 | 0,0% |
| Molėtų r. sav. | 7 | 132 267 | — | 0,0% |
| Druskininkai | 17 | 122 227 | 6 | 0,0% |
| Panevėžio r. sav. | 10 | 122 107 | — | 9,5% |
| Akmenės r. sav. | 5 | 115 828 | 3 | 1,5% |
| Šalčininkai | 6 | 107 119 | — | 0,7% |
| Plungė | 11 | 103 906 | 4 | 0,0% |
| Pakruojis | 12 | 103 713 | — | 0,0% |
| Utenos r. sav. | 18 | 103 143 | 8 | 5,0% |
| Molėtai | 4 | 95 638 | 3 | 0,0% |
| Mažeikiai | 12 | 94 505 | — | 0,6% |
| Marijampolės sav. | 12 | 93 013 | 1 | −2,8% |
| Kėdainių r. sav. | 12 | 92 337 | 7 | −6,8% |
| Kalvarija | 9 | 91 305 | 4 | 0,0% |
| Visaginas | 27 | 84 869 | 2 | 0,0% |
| Pagėgių sav. | 8 | 83 928 | 2 | 3,1% |
| Kėdainiai | 17 | 80 891 | 1 | 0,6% |
| Utena | 31 | 79 897 | — | −0,7% |
| Raseinių r. sav. | 17 | 77 917 | 3 | 19,7% |
| Šilalės r. sav. | 8 | 77 182 | — | 4,2% |
| Šilutės r. sav. | 14 | 74 628 | — | 16,2% |
| Anykščių r. sav. | 7 | 74 562 | 5 | 0,0% |
| Kelmė | 14 | 72 989 | — | 0,0% |
| Naujoji Akmenė | 10 | 72 082 | 2 | 3,3% |
| Kretingos r. sav. | 14 | 70 647 | — | 9,2% |
| Rokiškis | 14 | 69 409 | 2 | 0,0% |
| Biržai | 11 | 69 070 | — | 1,3% |
| Zarasai | 4 | 65 983 | 3 | 14,7% |
| Prienai | 10 | 65 030 | 1 | −0,2% |
| Šiaulių miesto savivaldybės teritorija | 1 | 61 964 | 2 | −12,8% |
| Pasvalys | 11 | 61 025 | 2 | 0,0% |
| Širvintų r. sav. | 6 | 60 663 | — | −5,5% |
| Telšių r. sav. | 7 | 60 044 | 9 | 0,0% |
| Prienų r. sav. | 6 | 59 820 | 2 | 4,4% |
| Elektrėnai | 10 | 58 914 | — | 0,0% |
| Šakiai | 7 | 57 737 | — | 0,0% |
| Kalvarijos sav. | 4 | 55 567 | — | −35,7% |
| Jonavos r. sav. | 5 | 55 312 | 1 | 111,8% |
| Vilniaus m. sav. | 5 | 54 415 | 1 | 44,7% |
| Šilalė | 6 | 51 494 | 2 | −31,7% |
| Švenčionių r. sav. | 14 | 50 762 | — | — |
| Raseiniai | 16 | 50 414 | — | 0,0% |
| Šalčininkų r. sav. | 7 | 49 258 | — | 23,8% |
| Pakruojo r. sav. | 11 | 48 986 | — | −2,9% |
| Varėna | 9 | 48 367 | — | −2,4% |
| Mažeikių r. sav. | 10 | 45 779 | — | 7,7% |
| Pasvalio r. sav. | 8 | 45 212 | 0 | 0,0% |
| Kupiškio r. sav. | 8 | 44 855 | — | −0,1% |
| Plungės r. sav. | 5 | 38 615 | — | 18,4% |
| Biržų r. sav. | 6 | 36 784 | — | −24,0% |
| Jurbarkas | 12 | 36 437 | 3 | −14,3% |
| Zarasų r. sav. | 5 | 32 792 | — | 0,0% |
| Ignalina | 7 | 32 311 | — | −18,3% |
| Joniškis | 13 | 28 339 | — | 0,0% |
| Kaišiadorys | 8 | 27 224 | — | −3,7% |
| Birštono sav. | 2 | 26 740 | — | 9,6% |
| Skuodo r. sav. | 5 | 26 718 | — | — |
| Jurbarko r. sav. | 8 | 26 030 | 1 | 0,0% |
| Gargždai | 9 | 24 443 | — | 0,0% |
| Ignalinos r. sav. | 2 | 24 170 | — | 0,0% |
| Rietavo sav. | 3 | 22 986 | — | 0,0% |
| Elektrėnų sav. | 4 | 22 485 | — | 0,1% |
| Rokiškio r. sav. | 6 | 21 643 | — | — |
| Skuodas | 3 | 20 407 | — | 0,0% |
| Ukmergės r. sav. | 8 | 20 355 | 3 | — |
| Kazlų Rūdos sav. | 7 | 18 037 | — | — |
| Klaipėdos m. sav. | 1 | 15 600 | — | −179,6% |
| Joniškio r. sav. | 8 | 15 138 | — | — |
| Švenčionys | 3 | 14 087 | — | 0,0% |
| Kaišiadorių r. sav. | 4 | 13 808 | 1 | — |
| Pagėgiai | 4 | 13 333 | — | 100,0% |
| Neringa | 1 | 10 048 | — | −22,6% |
| Lazdijai | 4 | 5 119 | — | — |
| Širvintos | 4 | 4 576 | — | — |
| Kauno m. sav. | 1 | 4 001 | 2 | — |
| Šakių r. sav. | 13 | 3 927 | — | — |
| Varėnos rajono savivaldybės teritorija | 1 | 1 504 | — | — |
| Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 2 | 0 | — | — |
| Druskininkų sav. | 1 | 0 | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai profesinių narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių profesinių narystės organizacijų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės profesinių narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės profesinių narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai profesinių narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių profesinių narystės organizacijų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės profesinių narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės profesinių narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai profesinių narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių profesinių narystės organizacijų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės profesinių narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės profesinių narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 9410 — Verslininkų, darbdavių ir profesinių narystės organizacijų veikla
- 9411 — Verslininkų ir darbdavių narystės organizacijų veikla
- 9420 — Profesinių sąjungų veikla
- 9490 — Kitų narystės organizacijų veikla
- 9491 — Religinių organizacijų veikla
- 9492 — Politinių organizacijų veikla
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla