Kalvelių bendruomenės centras — įmonės kodas 300994621
- Įmonės kodas
- 300994621
- PVN nr.
- 300994621
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Miestas
- Kalvelių k.
- Adresas
- Vilniaus r. sav., Kalvelių sen., Kalvelių k., Bažnyčios g. 7A-3, LT-13149, 13149 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Wed Aug 08
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 2 211 | 8 217 | 4 683 | 3 969 | 4 478 | 4 500 | 4 252 | 1 637 | 1 637 |
| Visos pajamos | 0 | 2 211 | 8 217 | 4 683 | 3 969 | 4 478 | 4 500 | 4 252 | 1 637 | 1 637 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 54 923 | 29 472 | 24 833 | 23 196 | — | — | — | — | — | — |
| Trumpalaikis turtas | 482 | 130 | 425 | 355 | — | — | — | — | — | — |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Kalvelių bendruomenės centras 2024 m. nurodė 1 637 € apyvartą, tai yra 0,0% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 70 vietą tarp 139 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Rukainių bendruomenė | Rukainių k. | 1 615 | 39 | — |
| Veriškių kaimo bendruomenė | Veriškių k. | 1 724 | −2 516 | 3 |
| Vilniaus rajono Mostiškių kaimo bendruomenė | Mostiškių k. | 1 767 | 0 | — |
| Tintiniškių kaimo bendruomenė | Tintiniškių k. | 1 476 | 1 476 | — |
| Rudaminos seniūnijos bendruomenės centras | Rudaminos k. | 1 800 | 963 | — |
| Lietuvos arabų arklių augintojų asociacija | Riešės k. | 1 881 | −2 162 | — |
| Asociacija "Bžostovskio aštuonetas" | Rukainių k. | 1 392 | −383 | — |
| Žaliosios gatvės bendruomenė | Zujūnų k. | 1 906 | 0 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Kalvelių bendruomenės centras apyvarta?
2024 m. Kalvelių bendruomenės centras nurodė 1 637 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Kalvelių bendruomenės centras dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Kalvelių bendruomenės centras?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Kalvelių k., Vilniaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Kalvelių bendruomenės centras?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą