Rukainių bendruomenė — įmonės kodas 303415912
- Įmonės kodas
- 303415912
- PVN nr.
- 303415912
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Miestas
- Rukainių k.
- Adresas
- Vilniaus r. sav., Rukainių sen., Rukainių k., Vilniaus g. 3, LT-13177, 13177 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Oct 06
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 221 | 1 244 | 118 | 1 969 | 129 | 104 | 1 942 | 1 311 | 115 | 1 615 |
| Visos pajamos | 1 221 | 1 244 | 118 | 1 969 | 129 | 104 | 1 942 | 1 311 | 115 | 1 615 |
| Pelnas prieš mokesčius | 267 | 0 | 33 | 0 | 32 | 52 | 60 | 0 | 61 | 39 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 114 | 0 | 173 | 0 | 0 | 0 | 37 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 267 | 0 | 33 | 0 | 32 | 52 | 60 | 0 | 61 | 39 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 114 | 0 | 173 | 0 | 0 | 0 | 37 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 0 | 336 | 163 | 195 | 247 | 307 | 270 | 331 | 370 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 336 | 163 | 195 | 247 | 307 | 270 | 331 | 370 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Rukainių bendruomenė 2024 m. nurodė 1 615 € apyvartą, tai yra 1 304,3% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 71 vietą tarp 139 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė uždirbo 39 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 2,4%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 370 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Kalvelių bendruomenės centras | Kalvelių k. | 1 637 | 0 | — |
| Veriškių kaimo bendruomenė | Veriškių k. | 1 724 | −2 516 | 3 |
| Tintiniškių kaimo bendruomenė | Tintiniškių k. | 1 476 | 1 476 | — |
| Vilniaus rajono Mostiškių kaimo bendruomenė | Mostiškių k. | 1 767 | 0 | — |
| Rudaminos seniūnijos bendruomenės centras | Rudaminos k. | 1 800 | 963 | — |
| Asociacija "Bžostovskio aštuonetas" | Rukainių k. | 1 392 | −383 | — |
| Asociacija "Draugų gyvenvietė" | Saldenės k. | 1 361 | 637 | — |
| Lietuvos arabų arklių augintojų asociacija | Riešės k. | 1 881 | −2 162 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Rukainių bendruomenė apyvarta?
2024 m. Rukainių bendruomenė nurodė 1 615 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Rukainių bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 39 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 2,4%.
Kokia veikla užsiima Rukainių bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Rukainių k., Vilniaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Rukainių bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą