Stoniškių bendruomenė — įmonės kodas 278060310
- Įmonės kodas
- 278060310
- PVN nr.
- 278060310
- Regionas / savivaldybė
- Pagėgių sav.
- Miestas
- Rukų k.
- Adresas
- Pagėgių sav., Stoniškių sen., Rukų k., Aušros g. 1, LT-99302, 99302 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Wed Dec 03
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 4 140 | 4 105 | 3 252 | 0 | 8 869 | 6 907 | 2 690 | 3 583 | 3 620 | 29 694 | 37 079 |
| Visos pajamos | 4 140 | 4 105 | 3 252 | 0 | 8 869 | 6 907 | 2 690 | 3 583 | 3 620 | 29 694 | 37 079 |
| Pelnas prieš mokesčius | 19 | 4 105 | 0 | 0 | 0 | 258 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 5 868 | 2 955 | 0 | 1 259 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 19 | 4 105 | 0 | 0 | 0 | 258 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 5 868 | 2 955 | 0 | 1 259 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 2 813 | 1 893 | 972 | 921 | 4 798 | 3 533 | — | — |
| Trumpalaikis turtas | 4 112 | 4 105 | 4 193 | 8 268 | 4 993 | 6 193 | 286 | 703 | 1 248 | — | — |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 10 | 58 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | −2 955 | 258 | 1 203 | 5 497 | 4 771 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2025).
Trumpai
Stoniškių bendruomenė 2025 m. nurodė 37 079 € apyvartą, tai yra 24,9% daugiau nei 2024 m. ir užėmė 7 vietą tarp 21 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Pagėgių sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. 2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Natkiškių kaimo bendruomenė | Natkiškių k. | 36 689 | 2 077 | 3 |
| Asociacija "Plaušo dvaras" | Plaušvarių k. 2 | 13 493 | 9 821 | — |
| Lumpėnų kaimo bendruomenė | Lumpėnų k. | 12 249 | 0 | — |
| Kaimo bendruomenė "Lumpėnų strazdas" | Lumpėnų k. | 48 912 | 0 | 4 |
| Vietos veiklos grupė "Pagėgių kraštas" | Vilkyškiai | 52 847 | 0 | 3 |
| Plaškių polderio melioracijos statinių naudotojų asociacija | Stumbragirių k. 4 | 73 568 | 0 | — |
| Melioracijos statinių naudotojų asociacija "Vainuto melioracija" | Stumbragirių k. 4 | 73 689 | 121 | — |
| Patunkiškių kaimo bendruomenė | Patunkiškių k. | 29 674 | 18 805 | — |
Įtraukta į reitingus
- 9. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Pagėgių sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 36 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Pagėgių sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 77. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 98. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 75. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 84. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 85. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2021 m.
- 89. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 69. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Stoniškių bendruomenė apyvarta?
2025 m. Stoniškių bendruomenė nurodė 37 079 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Stoniškių bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2025 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kiek darbuotojų turi Stoniškių bendruomenė?
2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Stoniškių bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Rukų k., Pagėgių sav..
Norite išsamios įmonės analizės Stoniškių bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą