Natkiškių kaimo bendruomenė — įmonės kodas 300060025
- Įmonės kodas
- 300060025
- PVN nr.
- 300060025
- Regionas / savivaldybė
- Pagėgių sav.
- Miestas
- Natkiškių k.
- Adresas
- Pagėgių sav., Natkiškių sen., Natkiškių k., Zosės Petraitienės g. 6-1, LT-99232, 99232 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Thu Oct 07
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | 848 | 5 603 | 12 206 | 12 054 | 11 801 | 17 298 | 33 317 | 36 689 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | 848 | 5 603 | 12 206 | 12 054 | 11 801 | 17 298 | 33 317 | 36 689 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 37 | 137 | 29 | 2 187 | 3 037 | 0 | 2 140 | 2 077 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 803 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 37 | 137 | 29 | 2 187 | 3 037 | 0 | 2 140 | 2 077 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 803 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | — | — | — | — | 3 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 3 513 | 3 190 | 2 327 | 8 042 | — | 5 541 | 5 566 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 0 | 316 | 72 | 424 | 3 494 | 969 | — | 4 058 | 6 066 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 173 | 178 | 302 | 173 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 316 | 452 | 1 157 | 4 017 | 3 358 | 3 296 | 3 448 | 6 563 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Natkiškių kaimo bendruomenė 2024 m. nurodė 36 689 € apyvartą, tai yra 10,1% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 6 vietą tarp 21 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Pagėgių sav.. Įmonė uždirbo 2 077 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 5,7%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 173 €, o nuosavas kapitalas — 6 563 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Stoniškių bendruomenė | Rukų k. | 29 694 | 0 | 3 |
| Kaimo bendruomenė "Lumpėnų strazdas" | Lumpėnų k. | 48 912 | 0 | 4 |
| Vietos veiklos grupė "Pagėgių kraštas" | Vilkyškiai | 52 847 | 0 | 3 |
| Asociacija "Plaušo dvaras" | Plaušvarių k. 2 | 13 493 | 9 821 | — |
| Lumpėnų kaimo bendruomenė | Lumpėnų k. | 12 249 | 0 | — |
| Plaškių polderio melioracijos statinių naudotojų asociacija | Stumbragirių k. 4 | 73 568 | 0 | — |
| Melioracijos statinių naudotojų asociacija "Vainuto melioracija" | Stumbragirių k. 4 | 73 689 | 121 | — |
| Lančiūnavos bendruomenės centras | Lančiūnavos k. | 36 764 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Pagėgių sav.) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Pagėgių sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 55. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 78. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Pagėgių sav.) 2023 m.
- 8. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Pagėgių sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 61. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.
- 80. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 78. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 67. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 74. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2021 m.
- 61. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 52. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Natkiškių kaimo bendruomenė apyvarta?
2024 m. Natkiškių kaimo bendruomenė nurodė 36 689 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Natkiškių kaimo bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 2 077 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 5,7%.
Kiek darbuotojų turi Natkiškių kaimo bendruomenė?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Natkiškių kaimo bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Natkiškių k., Pagėgių sav..
Norite išsamios įmonės analizės Natkiškių kaimo bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą