Lumpėnų kaimo bendruomenė — įmonės kodas 300036736
- Įmonės kodas
- 300036736
- PVN nr.
- 300036736
- Regionas / savivaldybė
- Pagėgių sav.
- Miestas
- Lumpėnų k.
- Adresas
- Pagėgių sav., Lumpėnų sen., Lumpėnų k., Rambyno g. 22, LT-99267, 99267 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Thu Jun 24
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 9 161 | 6 244 | 20 217 | 11 364 | 17 029 | 6 395 | 14 384 | 11 420 | 20 088 | 12 249 |
| Visos pajamos | 9 161 | 6 244 | 20 217 | 11 364 | 17 029 | 6 395 | 14 384 | 11 420 | 20 088 | 12 249 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 014 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 014 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 7 114 | 2 139 | 643 | 2 704 | 1 969 | 4 312 | 7 292 | 4 848 | 2 470 | 690 |
| Trumpalaikis turtas | 5 025 | 11 359 | 42 743 | 36 222 | 39 576 | 43 064 | 42 804 | 41 670 | 42 154 | 44 547 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 132 | 45 | 376 | 4 | 219 | 15 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 13 498 | 13 498 | 13 498 | 13 498 | 47 000 | 50 092 | 46 299 | 44 609 | 45 237 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Lumpėnų kaimo bendruomenė 2024 m. nurodė 12 249 € apyvartą, tai yra 39,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 9 vietą tarp 21 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Pagėgių sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 45 237 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Asociacija "Plaušo dvaras" | Plaušvarių k. 2 | 13 493 | 9 821 | — |
| Asociacija "Girčija" | Šilgalių k. | 5 224 | 10 448 | — |
| Žukų kaimo bendruomenė | Žukų k. | 5 133 | −139 | — |
| Asociacija "Penktas regionas" | Vilkyškiai | 4 500 | 4 499 | — |
| Kriokiškių kaimo bendruomenė | Kriokiškių k. | 3 862 | 1 284 | — |
| Stoniškių bendruomenė | Rukų k. | 29 694 | 0 | 3 |
| Natkiškių kaimo bendruomenė | Natkiškių k. | 36 689 | 2 077 | 3 |
| Kaimo bendruomenė "Lumpėnų strazdas" | Lumpėnų k. | 48 912 | 0 | 4 |
Įtraukta į reitingus
- 14. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Pagėgių sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 44. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 78. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Pagėgių sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 42. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 32. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 66. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 26. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 60. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2020 m.
- 70. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 25 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 45. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Lumpėnų kaimo bendruomenė apyvarta?
2024 m. Lumpėnų kaimo bendruomenė nurodė 12 249 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Lumpėnų kaimo bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Lumpėnų kaimo bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Lumpėnų k., Pagėgių sav..
Norite išsamios įmonės analizės Lumpėnų kaimo bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą