Kaimo bendruomenė "Lumpėnų strazdas" — įmonės kodas 302709131
- Įmonės kodas
- 302709131
- PVN nr.
- 302709131
- Regionas / savivaldybė
- Pagėgių sav.
- Miestas
- Lumpėnų k.
- Adresas
- Pagėgių sav., Lumpėnų sen., Lumpėnų k., Rambyno g. 22, LT-99267, 99267 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Sun Jan 08
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 162 | 2 509 | 7 198 | 20 147 | 30 958 | 48 912 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 162 | 2 509 | 7 198 | 20 147 | 30 958 | 48 912 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 14 | 47 | 42 | 0 | 0 | 0 | 830 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 14 | 47 | 42 | 0 | 0 | 0 | 830 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 4 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 4 448 | 3 177 | 50 208 | 36 609 | 23 974 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 0 | 457 | 223 | — | 5 545 | 5 455 | 3 977 | 3 832 | 5 375 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 44 335 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 759 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Kaimo bendruomenė "Lumpėnų strazdas" 2024 m. nurodė 48 912 € apyvartą, tai yra 58,0% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 5 vietą tarp 21 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Pagėgių sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, tai yra 300,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Vietos veiklos grupė "Pagėgių kraštas" | Vilkyškiai | 52 847 | 0 | 3 |
| Natkiškių kaimo bendruomenė | Natkiškių k. | 36 689 | 2 077 | 3 |
| Stoniškių bendruomenė | Rukų k. | 29 694 | 0 | 3 |
| Plaškių polderio melioracijos statinių naudotojų asociacija | Stumbragirių k. 4 | 73 568 | 0 | — |
| Melioracijos statinių naudotojų asociacija "Vainuto melioracija" | Stumbragirių k. 4 | 73 689 | 121 | — |
| Asociacija "Plaušo dvaras" | Plaušvarių k. 2 | 13 493 | 9 821 | — |
| Lumpėnų kaimo bendruomenė | Lumpėnų k. | 12 249 | 0 | — |
| Pakalniškių bendruomenė "Jorė" | Pakalniškių k. | 48 943 | −1 372 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 5. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Pagėgių sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 50. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Pagėgių sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 64. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 59. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 73. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Kaimo bendruomenė "Lumpėnų strazdas" apyvarta?
2024 m. Kaimo bendruomenė "Lumpėnų strazdas" nurodė 48 912 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Kaimo bendruomenė "Lumpėnų strazdas" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kiek darbuotojų turi Kaimo bendruomenė "Lumpėnų strazdas"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Kaimo bendruomenė "Lumpėnų strazdas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Lumpėnų k., Pagėgių sav..
Norite išsamios įmonės analizės Kaimo bendruomenė "Lumpėnų strazdas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą