Melioracijos statinių naudotojų asociacija "Vainuto melioracija" — įmonės kodas 306087456
- Įmonės kodas
- 306087456
- PVN nr.
- 306087456
- Regionas / savivaldybė
- Pagėgių sav.
- Miestas
- Stumbragirių k. 4
- Adresas
- Pagėgių sav., Stoniškių sen., Stumbragirių k. 4, LT-99301, 99301 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Tue May 24
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2022–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 376 148 | 73 689 |
| Visos pajamos | 0 | 376 148 | 73 689 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 1 022 | 121 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 1 022 | 121 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | — | — |
| Trumpalaikis turtas | 0 | — | — |
| Visi įsipareigojimai | 0 | — | 127 315 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 1 022 | 144 391 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Melioracijos statinių naudotojų asociacija "Vainuto melioracija" 2024 m. nurodė 73 689 € apyvartą, tai yra 80,4% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 21 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Pagėgių sav.. Įmonė uždirbo 121 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,2%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 127 315 €, o nuosavas kapitalas — 144 391 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Plaškių polderio melioracijos statinių naudotojų asociacija | Stumbragirių k. 4 | 73 568 | 0 | — |
| Vietos veiklos grupė "Pagėgių kraštas" | Vilkyškiai | 52 847 | 0 | 3 |
| Kaimo bendruomenė "Lumpėnų strazdas" | Lumpėnų k. | 48 912 | 0 | 4 |
| Natkiškių kaimo bendruomenė | Natkiškių k. | 36 689 | 2 077 | 3 |
| Stoniškių bendruomenė | Rukų k. | 29 694 | 0 | 3 |
| Melioracijos statinių naudotojų asociacija "Juknaičių melioracija" | Stumbragirių k. 4 | 441 346 | 497 | — |
| Matlaukio kaimo bendruomenė | Matlaukio k. | 73 626 | −7 913 | 5 |
| Utenos seniūnijos bendruomenė | Biliakiemio k. | 73 817 | 0 | 5 |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Pagėgių sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 4. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2024 m.
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Pagėgių sav.) 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 82 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 45. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 25 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Pagėgių sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 2. vieta — Naujos įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje, veikusios 2023 m.
- 8. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Pagėgių sav.) 2023 m.
- 12. vieta — Naujos įmonės kitos paslaugos veiklos srityje, veikusios 2023 m.
- 20. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.
- 76. vieta — TOP 100 įmonių kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.
- 97. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Melioracijos statinių naudotojų asociacija "Vainuto melioracija" apyvarta?
2024 m. Melioracijos statinių naudotojų asociacija "Vainuto melioracija" nurodė 73 689 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Melioracijos statinių naudotojų asociacija "Vainuto melioracija" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 121 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,2%.
Kokia veikla užsiima Melioracijos statinių naudotojų asociacija "Vainuto melioracija"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Stumbragirių k. 4, Pagėgių sav..
Norite išsamios įmonės analizės Melioracijos statinių naudotojų asociacija "Vainuto melioracija"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą