Plaškių polderio melioracijos statinių naudotojų asociacija — įmonės kodas 305211506
- Įmonės kodas
- 305211506
- PVN nr.
- 305211506
- Regionas / savivaldybė
- Pagėgių sav.
- Miestas
- Stumbragirių k. 4
- Adresas
- Pagėgių sav., Stoniškių sen., Stumbragirių k. 4, LT-99301, 99301 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Sun Jul 14
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 18 430 | 340 535 | 149 950 | 382 059 | 73 568 |
| Visos pajamos | 0 | 18 430 | 340 535 | 149 950 | 382 059 | 73 568 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 149 942 | 6 961 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 7 610 | 5 023 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 149 942 | 6 961 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 7 610 | 5 023 | 0 | 0 | 0 |
| Visi įsipareigojimai | — | 8 020 | 150 000 | 77 430 | 207 945 | 127 315 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | −12 633 | 137 309 | 144 270 | 144 391 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Plaškių polderio melioracijos statinių naudotojų asociacija 2024 m. nurodė 73 568 € apyvartą, tai yra 80,7% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 21 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Pagėgių sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 127 315 €, o nuosavas kapitalas — 144 391 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Melioracijos statinių naudotojų asociacija "Vainuto melioracija" | Stumbragirių k. 4 | 73 689 | 121 | — |
| Vietos veiklos grupė "Pagėgių kraštas" | Vilkyškiai | 52 847 | 0 | 3 |
| Kaimo bendruomenė "Lumpėnų strazdas" | Lumpėnų k. | 48 912 | 0 | 4 |
| Natkiškių kaimo bendruomenė | Natkiškių k. | 36 689 | 2 077 | 3 |
| Stoniškių bendruomenė | Rukų k. | 29 694 | 0 | 3 |
| Melioracijos statinių naudotojų asociacija "Juknaičių melioracija" | Stumbragirių k. 4 | 441 346 | 497 | — |
| Matlaukio kaimo bendruomenė | Matlaukio k. | 73 626 | −7 913 | 5 |
| Kaimo bendruomenė "Mažonų rytas" | Mažonų k. | 73 362 | −463 | 4 |
Įtraukta į reitingus
- 3. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2024 m.
- 3. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Pagėgių sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 46. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 27 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Pagėgių sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 2. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2023 m.
- 4. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Pagėgių sav.) 2023 m.
- 9. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2023 m.
- 11. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2023 m.
- 19. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 25. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje 2023 m.
- 74. vieta — TOP 100 įmonių kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2022 m.
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 11. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2022 m.
- 31. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 59. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje 2022 m.
- 62. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje 2022 m.
- 16. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 36 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 52. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Plaškių polderio melioracijos statinių naudotojų asociacija apyvarta?
2024 m. Plaškių polderio melioracijos statinių naudotojų asociacija nurodė 73 568 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Plaškių polderio melioracijos statinių naudotojų asociacija dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Plaškių polderio melioracijos statinių naudotojų asociacija?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Stumbragirių k. 4, Pagėgių sav..
Norite išsamios įmonės analizės Plaškių polderio melioracijos statinių naudotojų asociacija?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą