Žukų kaimo bendruomenė — įmonės kodas 300070279
- Įmonės kodas
- 300070279
- PVN nr.
- 300070279
- Regionas / savivaldybė
- Pagėgių sav.
- Miestas
- Žukų k.
- Adresas
- Pagėgių sav., Vilkyškių sen., Žukų k. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Sun Nov 28
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 4 325 | 18 326 | 5 381 | 5 099 | 754 | 679 | 1 102 | 1 640 | 5 693 | 5 133 |
| Visos pajamos | 4 325 | 18 326 | 5 381 | 5 099 | 754 | 679 | 1 102 | 1 640 | 5 693 | 5 133 |
| Pelnas prieš mokesčius | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 767 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 985 | 1 917 | 2 159 | 2 090 | 0 | 1 679 | 21 758 | 553 | 139 |
| Grynasis pelnas | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 767 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 985 | 1 917 | 2 159 | 2 090 | 0 | 1 679 | 21 758 | 553 | 139 |
| Ilgalaikis turtas | 6 570 | 8 181 | 5 016 | 2 242 | 1 397 | 4 487 | 3 087 | 2 236 | 1 385 | 534 |
| Trumpalaikis turtas | 2 697 | 1 809 | 1 504 | 2 051 | 749 | 450 | 146 | 207 | 505 | 1 216 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 75 | 18 | 43 | 18 | 18 | 18 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 9 267 | 9 990 | 6 520 | 4 218 | 2 128 | 4 894 | 3 215 | 2 425 | 1 872 | 1 750 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Žukų kaimo bendruomenė 2024 m. nurodė 5 133 € apyvartą, tai yra 9,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 11 vietą tarp 21 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Pagėgių sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 139 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 1 750 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Asociacija "Girčija" | Šilgalių k. | 5 224 | 10 448 | — |
| Asociacija "Penktas regionas" | Vilkyškiai | 4 500 | 4 499 | — |
| Kriokiškių kaimo bendruomenė | Kriokiškių k. | 3 862 | 1 284 | — |
| Pagėgių savivaldybės Plaškių kaimo bendruomenė | Plaškių k. | 1 525 | 0 | — |
| Šilgalių kaimo bendruomenė | Šilgalių k. | 1 177 | 0 | — |
| VšĮ "Krakeniškių dvaro atstatymo fondas" | Krakeniškių k. 1 | 1 135 | 1 057 | — |
| Lumpėnų kaimo bendruomenė | Lumpėnų k. | 12 249 | 0 | — |
| Asociacija "Plaušo dvaras" | Plaušvarių k. 2 | 13 493 | 9 821 | — |
Įtraukta į reitingus
- 17. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Pagėgių sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 83. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 96. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Pagėgių sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 87. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 93. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 92. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 75. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2021 m.
- 93. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 100. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 95. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Žukų kaimo bendruomenė apyvarta?
2024 m. Žukų kaimo bendruomenė nurodė 5 133 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Žukų kaimo bendruomenė dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 139 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Žukų kaimo bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Žukų k., Pagėgių sav..
Norite išsamios įmonės analizės Žukų kaimo bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą