Žindaičių bendruomenė — įmonės kodas 158754828
- Įmonės kodas
- 158754828
- PVN nr.
- 158754828
- Regionas / savivaldybė
- Jurbarko r. sav.
- Miestas
- Žindaičių k.
- Adresas
- Jurbarko r. sav., Jurbarkų sen., Žindaičių k., Vilties g. 26, LT-74265, 74265 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Mar 17
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 99 | 7 201 | 3 450 | 2 358 | 9 790 | 2 130 | 440 | 1 556 | 0 | 2 054 |
| Visos pajamos | 99 | 7 201 | 3 450 | 2 358 | 9 790 | 2 130 | 440 | 1 556 | 0 | 2 054 |
| Pelnas prieš mokesčius | 14 | 0 | 0 | 0 | 227 | 0 | 0 | 51 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 67 | 196 | 1 323 | 0 | 1 352 | 653 | 0 | 144 | 798 |
| Grynasis pelnas | 14 | 0 | 0 | 0 | 227 | 0 | 0 | 51 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 67 | 196 | 1 323 | 0 | 1 352 | 653 | 0 | 144 | 798 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 2 715 | 1 176 | 16 | 5 416 | 4 067 | 2 989 | 1 911 | 833 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 731 | 664 | 468 | 305 | 400 | 397 | 822 | 873 | 729 | 764 |
| Visi įsipareigojimai | 60 | 762 | 162 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 160 | 2 617 | 1 482 | 321 | 416 | 413 | 538 | 873 | 729 | 764 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Žindaičių bendruomenė 2024 m. nurodė 2 054 € apyvartą ir užėmė 24 vietą tarp 40 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Jurbarko r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 798 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 764 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Asociacija "Smalininkų senjorai" | Smalininkai | 2 130 | −307 | — |
| Girdžių šeimų centras | Girdžių k. | 2 200 | 555 | — |
| Šimkaičių miestelio bendruomenė | Šimkaičiai | 1 778 | 0 | — |
| Klubas "Smalininkų Skalva" | Smalininkai | 1 772 | −381 | — |
| Baltraitiškės kaimo bendruomenė | Baltraitiškės k. | 1 663 | 0 | — |
| Varlaukio bendruomenė | Varlaukio k. | 2 475 | 0 | — |
| Eržvilkiškių bendruomenės centras | Lenkčių I k. | 2 537 | 0 | — |
| Balneliškių kaimo bendruomenė | Balneliškių k. 1 | 2 642 | 0 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Žindaičių bendruomenė apyvarta?
2024 m. Žindaičių bendruomenė nurodė 2 054 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Žindaičių bendruomenė dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 798 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Žindaičių bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Žindaičių k., Jurbarko r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Žindaičių bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą