Varlaukio bendruomenė — įmonės kodas 302346840
- Įmonės kodas
- 302346840
- PVN nr.
- 302346840
- Regionas / savivaldybė
- Jurbarko r. sav.
- Miestas
- Varlaukio k.
- Adresas
- Jurbarko r. sav., Eržvilko sen., Varlaukio k., Šešuvies g. 5, LT-74294, 74294 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Tue Jun 02
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 900 | 6 405 | 2 610 | 4 446 | 3 624 | 5 337 | 2 475 |
| Visos pajamos | 900 | 6 405 | 2 610 | 4 446 | 3 624 | 5 337 | 2 475 |
| Pelnas prieš mokesčius | 883 | 5 709 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 883 | 5 709 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 4 650 | 2 985 | — | 2 345 | 1 512 | 187 |
| Trumpalaikis turtas | 893 | 1 952 | 3 176 | — | 3 122 | 4 262 | 4 481 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 893 | 6 602 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Varlaukio bendruomenė 2024 m. nurodė 2 475 € apyvartą, tai yra 53,6% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 21 vietą tarp 40 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Jurbarko r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Eržvilkiškių bendruomenės centras | Lenkčių I k. | 2 537 | 0 | — |
| Balneliškių kaimo bendruomenė | Balneliškių k. 1 | 2 642 | 0 | — |
| Vertimų kaimo bendruomenė | Vertimų k. | 2 643 | 485 | — |
| Girdžių šeimų centras | Girdžių k. | 2 200 | 555 | — |
| Asociacija "Smalininkų senjorai" | Smalininkai | 2 130 | −307 | — |
| Žindaičių bendruomenė | Žindaičių k. | 2 054 | −798 | — |
| Šimkaičių miestelio bendruomenė | Šimkaičiai | 1 778 | 0 | — |
| Klubas "Smalininkų Skalva" | Smalininkai | 1 772 | −381 | — |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Varlaukio bendruomenė apyvarta?
2024 m. Varlaukio bendruomenė nurodė 2 475 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Varlaukio bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Varlaukio bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Varlaukio k., Jurbarko r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Varlaukio bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą