Jurbarko r. sav. įmonės
Aktyvios įmonės (2024)
345
Bendra apyvarta
238,7 mln €▲ 1,2%
Darbuotojai
1 608
Medianinė marža
2,0%
Augimas (metinis)
+1,2%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
Jurbarko r. sav.: TOP 100 įmonių
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | A. Žilinskio ir ko UAB | Jurbarko r. sav. | 84 221 246 | 8 298 903 | 40 | |
| 2 | "Elektra ir Co", UAB | Jurbarko r. sav. | 24 393 689 | 34 286 | 2 | |
| 3 | Uždaroji akcinė bendrovė "Dainiai" | Jurbarko r. sav. | 12 584 635 | 2 312 144 | 105 | |
| 4 | Žilinskis RE UAB | Jurbarko r. sav. | 12 327 565 | 386 964 | 4 | |
| 5 | "Zilinskis", UAB | Jurbarko r. sav. | 10 291 426 | −1 519 552 | 40 | |
| 6 | UAB "Elmitra" | Jurbarko r. sav. | 9 377 411 | 694 694 | 24 | |
| 7 | MB "Dirginta" | Jurbarko r. sav. | 6 376 473 | −779 173 | 122 | |
| 8 | UAB "REMITRANSA" | Jurbarko r. sav. | 6 157 113 | 499 785 | 29 | |
| 9 | "Projektai ir Co", UAB | Jurbarko r. sav. | 5 634 710 | 1 002 366 | 76 | |
| 10 | VšĮ Smalininkų senjorų namai | Jurbarko r. sav. | 4 611 096 | 19 727 | 207 | |
| 11 | UAB "E. Martinkaus įmonė" | Jurbarko r. sav. | 4 416 105 | 576 975 | 58 | — |
| 12 | "Elektra LT", UAB | Jurbarko r. sav. | 3 963 648 | −182 940 | 14 | |
| 13 | UAB "DK statyba" | Jurbarko r. sav. | 3 959 738 | 93 197 | 39 | |
| 14 | Uždaroji akcinė bendrovė "Jurlota" | Jurbarko r. sav. | 2 924 280 | 12 718 | 39 | |
| 15 | Panemunės pienas, UAB | Jurbarko r. sav. | 2 899 033 | −58 179 | 13 | |
| 16 | UAB "Savas medis" | Jurbarko r. sav. | 2 721 492 | 114 890 | 46 | |
| 17 | UAB "Aldmaris" | Jurbarko r. sav. | 2 569 786 | 50 713 | 17 | |
| 18 | Individuali įmonė | Jurbarko r. sav. | 2 063 897 | −67 878 | 28 | |
| 19 | UAB "Pajera" | Jurbarko r. sav. | 1 992 613 | −25 345 | 2 | |
| 20 | UAB Stungiai Agrar | Jurbarko r. sav. | 1 808 349 | −987 676 | 11 | |
| 21 | Jurbarko rajono Medininkų žemės ūkio bendrovė | Jurbarko r. sav. | 1 470 348 | 319 330 | 12 | |
| 22 | UAB "Naglesta" | Jurbarko r. sav. | 1 309 887 | 55 409 | 27 | |
| 23 | MB "Ailektra" | Jurbarko r. sav. | 1 248 498 | 186 432 | 12 | |
| 24 | UAB "Videika" | Jurbarko r. sav. | 1 218 083 | −99 407 | 9 | |
| 25 | UAB "Ranga 24" | Jurbarko r. sav. | 1 206 731 | 101 621 | 12 | |
| 26 | UAB "Jurbarkų mėsa" | Jurbarko r. sav. | 1 042 852 | −40 034 | 21 | |
| 27 | Mažoji bendrija "Gatvista" | Jurbarko r. sav. | 1 012 677 | 138 520 | 10 | |
| 28 | UAB "Viešvė" | Jurbarko r. sav. | 991 575 | −175 819 | 18 | |
| 29 | UAB "VERS DEKO" | Jurbarko r. sav. | 984 729 | 12 981 | 32 | |
| 30 | ŽŪB "AUGA Jurbarkai" | Jurbarko r. sav. | 973 556 | −849 376 | 4 | |
| 31 | UAB "Regmeta" | Jurbarko r. sav. | 955 397 | 4 058 | 3 | |
| 32 | UAB "JUVALDO" | Jurbarko r. sav. | 930 478 | 3 118 | 8 | |
| 33 | MB Arnauto | Jurbarko r. sav. | 907 395 | 117 981 | — | |
| 34 | Jurbarko ūkiai, Kooperatinė bendrovė | Jurbarko r. sav. | 811 541 | −608 734 | 24 | |
| 35 | VeNiMed šeimos klinika, UAB | Jurbarko r. sav. | 809 492 | 364 898 | 15 | |
| 36 | Jurbarko rajono žemės ūkio bendrovė "Bebirvytis" | Jurbarko r. sav. | 795 884 | 64 409 | 15 | |
| 37 | UAB "Paska" | Jurbarko r. sav. | 767 486 | 5 229 | 8 | |
| 38 | MB "Pesta" | Jurbarko r. sav. | 752 947 | 21 547 | 2 | |
| 39 | UAB "Puodžių karjeras" | Jurbarko r. sav. | 751 647 | 18 315 | 2 | |
| 40 | MB Plastmeka | Jurbarko r. sav. | 737 697 | 24 678 | 4 | |
| 41 | UAB "BELEGA" | Jurbarko r. sav. | 650 551 | −7 755 | 12 | |
| 42 | MB "Dirginta transport and logistics" | Jurbarko r. sav. | 625 487 | 23 645 | 1 | |
| 43 | MB "Artūro krova" | Jurbarko r. sav. | 620 189 | 140 566 | 7 | |
| 44 | UAB "Girava" | Jurbarko r. sav. | 617 078 | 16 889 | 6 | |
| 45 | MB Perpetuus | Jurbarko r. sav. | 616 472 | −91 411 | 23 | — |
| 46 | UAB "LK OLIMPUS" | Jurbarko r. sav. | 585 535 | −26 155 | 9 | |
| 47 | UAB "Agelsta" | Jurbarko r. sav. | 505 234 | 10 220 | 6 | |
| 48 | UAB "Kalnėnų 1 karjeras" | Jurbarko r. sav. | 476 230 | 7 102 | 2 | |
| 49 | UAB "ASIMA" | Jurbarko r. sav. | 471 023 | 71 | 8 | |
| 50 | Nergija, UAB | Jurbarko r. sav. | 455 944 | 29 605 | 5 | |
| 51 | UAB Holzmint | Jurbarko r. sav. | 450 469 | 59 156 | 1 | |
| 52 | UAB "Ramelita" | Jurbarko r. sav. | 441 103 | 20 833 | 11 | |
| 53 | Uždaroji akcinė bendrovė "Armeniukas" | Jurbarko r. sav. | 440 795 | 40 063 | 19 | |
| 54 | UAB "Audaiva" | Jurbarko r. sav. | 434 421 | 1 050 | 7 | |
| 55 | UAB "Graneda" | Jurbarko r. sav. | 412 618 | 10 022 | 15 | |
| 56 | MB Arluka | Jurbarko r. sav. | 402 282 | 6 699 | 4 | |
| 57 | Viešoji įstaiga Šimkaičių ambulatorija | Jurbarko r. sav. | 402 243 | 12 066 | 13 | |
| 58 | UAB "Giedveta" | Jurbarko r. sav. | 397 984 | −1 810 | 9 | |
| 59 | UAB "ŽEMVITA" | Jurbarko r. sav. | 379 875 | 3 136 | 3 | |
| 60 | MB "Geras renginys dabar" | Jurbarko r. sav. | 368 339 | 5 854 | 2 | |
| 61 | MB Meliora plius | Jurbarko r. sav. | 360 587 | 56 260 | 5 | |
| 62 | UAB "MALCON" | Jurbarko r. sav. | 352 713 | −14 421 | 6 | |
| 63 | UAB "Ratransportas" | Jurbarko r. sav. | 350 184 | 3 855 | 3 | |
| 64 | UAB "Litmatika" | Jurbarko r. sav. | 346 578 | −10 582 | 8 | |
| 65 | UAB "AUDVESTA" | Jurbarko r. sav. | 342 152 | 110 | 5 | |
| 66 | UAB "Agroranga" | Jurbarko r. sav. | 332 631 | −28 148 | 2 | |
| 67 | UAB "Aušrava" | Jurbarko r. sav. | 316 640 | 1 647 | 7 | |
| 68 | MB "Peco medija" | Jurbarko r. sav. | 300 981 | 22 064 | — | |
| 69 | UAB "Norsklita" | Jurbarko r. sav. | 299 937 | 41 531 | 5 | |
| 70 | MB "Agrobrolis" | Jurbarko r. sav. | 297 808 | 81 023 | — | |
| 71 | UAB "Žemkelita" | Jurbarko r. sav. | 295 819 | −165 853 | 3 | |
| 72 | MB Paumelsta | Jurbarko r. sav. | 293 980 | 94 438 | 4 | |
| 73 | UAB "RenForest" | Jurbarko r. sav. | 293 488 | 18 849 | 8 | |
| 74 | UAB "Eurofinansai" | Jurbarko r. sav. | 278 875 | 97 233 | 7 | |
| 75 | UAB "JMS Transport" | Jurbarko r. sav. | 264 650 | 3 187 | 3 | |
| 76 | UAB "Amerikietiškas skonis" | Jurbarko r. sav. | 257 585 | 41 263 | 11 | |
| 77 | Kooperatinė bendrovė "Panemunys" | Jurbarko r. sav. | 256 385 | −9 768 | 7 | |
| 78 | UAB "Vedela" | Jurbarko r. sav. | 255 491 | 4 709 | 5 | |
| 79 | Uždaroji akcinė bendrovė "Lybiškiai" | Jurbarko r. sav. | 251 138 | −28 778 | 12 | |
| 80 | MB "Aumaja" | Jurbarko r. sav. | 249 143 | −3 886 | 6 | |
| 81 | UAB "Žalia energija" | Jurbarko r. sav. | 245 664 | 244 859 | 3 | |
| 82 | MB "Stumda" | Jurbarko r. sav. | 239 299 | 125 352 | 1 | |
| 83 | Individuali įmonė | Jurbarko r. sav. | 201 700 | −14 640 | 3 | |
| 84 | MB "Bastata" | Jurbarko r. sav. | 196 232 | 9 572 | 6 | |
| 85 | Kooperatinė bendrovė "Raudonė" | Jurbarko r. sav. | 193 138 | 936 | — | |
| 86 | UAB Balcars | Jurbarko r. sav. | 192 541 | 2 151 | 1 | — |
| 87 | MB "ARCHSPRENDIMAI" | Jurbarko r. sav. | 189 991 | 54 638 | — | |
| 88 | UAB "Autorovika" | Jurbarko r. sav. | 188 030 | 2 812 | 5 | |
| 89 | MB "Igravita" | Jurbarko r. sav. | 182 761 | 10 802 | 4 | |
| 90 | UAB "EDVAIDAS" | Jurbarko r. sav. | 181 871 | −3 176 | 4 | |
| 91 | MB TOSARUS | Jurbarko r. sav. | 178 805 | 119 917 | — | |
| 92 | UAB "Atmos grupė" | Jurbarko r. sav. | 176 280 | 41 | 9 | |
| 93 | MB Spalvotas plienas | Jurbarko r. sav. | 173 025 | 4 696 | — | |
| 94 | MB Sūrio džiazas | Jurbarko r. sav. | 172 405 | 951 | 10 | |
| 95 | MB "Miltelina" | Jurbarko r. sav. | 162 457 | 10 834 | 5 | |
| 96 | ŽŪB "Terra Belvedere" | Jurbarko r. sav. | 155 709 | 936 | 6 | |
| 97 | MB "Dengstoga" | Jurbarko r. sav. | 150 940 | 14 930 | 4 | |
| 98 | MB Prodalys | Jurbarko r. sav. | 149 583 | 102 483 | — | — |
| 99 | MB "Vaitoleta" | Jurbarko r. sav. | 143 556 | 26 511 | — | |
| 100 | MB "Givira" | Jurbarko r. sav. | 140 366 | 989 | — |
Pagrindinės veiklos sritys
Veiklos sritys, turinčios bent 10 įmonių 2024 m.
| Veiklos sritis (EVRK) | Įmonės | Apyvarta | Medianinė marža |
|---|---|---|---|
| 4941 — Krovininis kelių transportas | 21 | 10 698 535 | 7,0% |
| 4711 — Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais | 10 | 6 474 112 | 0,2% |
| 4100 — Naujų pastatų statyba | 14 | 2 942 803 | 3,3% |
| 5611 — Restoranų veikla | 11 | 716 603 | −4,3% |
| 9329 — Niekur kitur nepriskirta pramogų ir rekreacijos organizavimo veikla | 11 | 587 013 | 1,1% |
| 9531 — Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra | 10 | 426 171 | −6,7% |
| 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla | 41 | 340 140 | 1,5% |
| 9319 — Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla | 12 | 314 697 | 0,0% |
Jurbarko r. sav. reitingai
Didžiausi darbdaviai Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausios Jurbarko r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2024 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2024 m.Naujos įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje, veikusios 2024 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2024 m.Pelningiausios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2024 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausi darbdaviai Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausios Jurbarko r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2023 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2023 m.Naujos įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje, veikusios 2023 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2023 m.Pelningiausios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2023 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausi darbdaviai Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausios Jurbarko r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2022 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2022 m.Pelningiausios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2022 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausi darbdaviai Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausios Jurbarko r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.Sparčiausiai augančios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2021 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2021 m.Pelningiausios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2021 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausi darbdaviai Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausios Jurbarko r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.Sparčiausiai augančios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2020 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2020 m.Pelningiausios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2020 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausi darbdaviai Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausios Jurbarko r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.Sparčiausiai augančios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2019 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2019 m.Pelningiausios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2019 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2019 m.