MB "Igravita" — įmonės kodas 305566090
- Įmonės kodas
- 305566090
- PVN nr.
- LT100014284518
- Regionas / savivaldybė
- Jurbarko r. sav.
- Miestas
- Smalininkai
- Adresas
- Jurbarko r. sav., Smalininkai, Beržų g. 2A, LT-74221, 74221 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7020 — Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Jun 04
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 600 | 48 862 | 116 555 | 163 275 | 182 761 |
| Visos pajamos | 1 600 | 48 862 | 116 555 | 163 275 | 182 761 |
| Pelnas prieš mokesčius | 400 | 37 592 | 8 947 | 16 734 | 11 411 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 400 | 35 712 | 8 422 | 15 897 | 10 802 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 4 | 5 | 4 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 9 082 | 3 598 | 1 781 | 190 |
| Trumpalaikis turtas | 400 | 1 938 | 15 102 | 32 476 | 44 562 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 1 998 | 1 256 | 916 | 609 |
| Nuosavas kapitalas | 400 | 9 022 | 17 444 | 33 341 | 44 143 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 3 365 NACE 7020 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Igravita" 2024 m. nurodė 182 761 € apyvartą, tai yra 11,9% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 4 „Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ veiklos srities įmonių Jurbarko r. sav.. Įmonė uždirbo 10 802 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 5,9%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, tai yra 20,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 609 €, o nuosavas kapitalas — 44 143 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB TOSARUS | Varlaukio k. | 178 805 | 119 917 | — |
| MB "V. Giedrimo konsultacijos ir mokymai" | Antkalnių k. | 39 957 | 12 850 | — |
| Berry Kids Academy LT, UAB | Vilnius | 182 786 | −214 125 | 8 |
| MB Nordic plum | Vilnius | 182 898 | 8 291 | 2 |
| UAB "Solidėja" | Vilnius | 183 193 | 100 300 | 4 |
| UAB "Iflas" | Vilnius | 183 262 | 1 663 | 2 |
| Mažoji bendrija Gabu mokymų teikėjai | Vilnius | 182 000 | 13 616 | — |
| Global world consulting agency, Mažoji bendrija | Vilnius | 183 634 | 26 469 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 5. vieta — TOP 15 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Jurbarko r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 9. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Jurbarko r. sav.) 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 77. vieta — Didžiausi darbdaviai Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 78. vieta — Pelningiausios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 84. vieta — Didžiausios Jurbarko r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 94. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Jurbarko r. sav.) 2023 m.
- 5. vieta — TOP 16 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Jurbarko r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Jurbarko r. sav.) 2023 m.
- 13. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 56. vieta — Pelningiausios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 30 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 65. vieta — Didžiausi darbdaviai Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 86. vieta — Didžiausios Jurbarko r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 97. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 75. vieta — Didžiausi darbdaviai Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 86. vieta — Pelningiausios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 57 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 91. vieta — Didžiausios Jurbarko r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.
- 29. vieta — Pelningiausios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2021 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Igravita" apyvarta?
2024 m. MB "Igravita" nurodė 182 761 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Igravita" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 10 802 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 5,9%.
Kiek darbuotojų turi MB "Igravita"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB "Igravita"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ (EVRK 7020), įsikūrusi Smalininkai, Jurbarko r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Igravita"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą