Klubas "Smalininkų Skalva" — įmonės kodas 302730524
- Įmonės kodas
- 302730524
- PVN nr.
- 302730524
- Regionas / savivaldybė
- Jurbarko r. sav.
- Miestas
- Smalininkai
- Adresas
- Jurbarko r. sav., Smalininkai, Nemuno g. 30, LT-74222, 74222 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Wed Feb 22
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2018, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 3 108 | 3 132 | 3 076 | 1 772 |
| Visos pajamos | 3 108 | 3 132 | 3 076 | 1 772 |
| Pelnas prieš mokesčius | 523 | 192 | 346 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 381 |
| Grynasis pelnas | 523 | 192 | 346 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 381 |
| Ilgalaikis turtas | 6 543 | 4 023 | 1 503 | 1 |
| Trumpalaikis turtas | 782 | 975 | 1 321 | 940 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 919 NACE 9499 įmonių (2018).
Trumpai
Klubas "Smalininkų Skalva" 2018 m. nurodė 1 772 € apyvartą, tai yra 42,4% mažiau nei 2017 m. ir užėmė 13 vietą tarp 41 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Jurbarko r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 381 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Šimkaičių miestelio bendruomenė | Šimkaičiai | 1 778 | 0 | — |
| Baltraitiškės kaimo bendruomenė | Baltraitiškės k. | 1 663 | 0 | — |
| Žindaičių bendruomenė | Žindaičių k. | 2 054 | −798 | — |
| Pilies kaimo bendruomenė | Pilies I k. | 1 447 | −228 | — |
| Asociacija "Smalininkų senjorai" | Smalininkai | 2 130 | −307 | — |
| Girdžių šeimų centras | Girdžių k. | 2 200 | 555 | — |
| Raudonės bendruomenės centras | Raudonė | 1 170 | 685 | — |
| Raudonėnų kaimo bendruomenė "Sūkurys" | Raudonėnų k. | 1 121 | 0 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Klubas "Smalininkų Skalva" apyvarta?
2018 m. Klubas "Smalininkų Skalva" nurodė 1 772 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Klubas "Smalininkų Skalva" dirba pelningai?
2018 m. įmonė patyrė 381 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Klubas "Smalininkų Skalva"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Smalininkai, Jurbarko r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Klubas "Smalininkų Skalva"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą