Eržvilkiškių bendruomenės centras — įmonės kodas 300565910
- Įmonės kodas
- 300565910
- PVN nr.
- 300565910
- Regionas / savivaldybė
- Jurbarko r. sav.
- Miestas
- Lenkčių I k.
- Adresas
- Jurbarko r. sav., Eržvilko sen., Lenkčių I k., Lenkčių g. 31, LT-74304, 74304 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Thu May 04
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 500 | 0 | 4 052 | 6 535 | 4 139 | 1 365 | 2 537 |
| Visos pajamos | 0 | 500 | 0 | 4 052 | 6 535 | 4 139 | 1 365 | 2 537 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 500 | 2 496 | — | — | — | — | 0 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 2 496 | — | — | — | — | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Eržvilkiškių bendruomenės centras 2024 m. nurodė 2 537 € apyvartą, tai yra 85,9% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 20 vietą tarp 40 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Jurbarko r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Varlaukio bendruomenė | Varlaukio k. | 2 475 | 0 | — |
| Balneliškių kaimo bendruomenė | Balneliškių k. 1 | 2 642 | 0 | — |
| Vertimų kaimo bendruomenė | Vertimų k. | 2 643 | 485 | — |
| Girdžių šeimų centras | Girdžių k. | 2 200 | 555 | — |
| Asociacija "Smalininkų senjorai" | Smalininkai | 2 130 | −307 | — |
| Žindaičių bendruomenė | Žindaičių k. | 2 054 | −798 | — |
| Šimkaičių miestelio bendruomenė | Šimkaičiai | 1 778 | 0 | — |
| Klubas "Smalininkų Skalva" | Smalininkai | 1 772 | −381 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Eržvilkiškių bendruomenės centras apyvarta?
2024 m. Eržvilkiškių bendruomenės centras nurodė 2 537 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Eržvilkiškių bendruomenės centras dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Eržvilkiškių bendruomenės centras?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Lenkčių I k., Jurbarko r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Eržvilkiškių bendruomenės centras?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą