Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla įmonės Lietuvoje (EVRK 9623)
Sekcija T — Kitos paslaugos
Aktyvios įmonės (2024)
308
Bendra apyvarta
21,8 mln €▲ 6,9%
Darbuotojai
656
Medianinė marža
3,7%
Augimas (metinis)
+6,9%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 9623
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "East Island" | Vilnius | 2 206 990 | 214 891 | 69 | |
| 2 | Uždaroji akcinė bendrovė "GVINETA" | Vilnius | 1 959 454 | 139 714 | 41 | |
| 3 | UAB "Bokšto SPA" | Vilnius | 1 657 650 | −68 788 | 39 | |
| 4 | Viešoji įstaiga "Projektas Šaltis" | Vilnius | 1 047 611 | 0 | 1 | |
| 5 | UAB "Rytų masažai" | Vilnius | 1 025 806 | 175 384 | 27 | |
| 6 | UAB Fmc group | Vilnius | 897 417 | 485 261 | 6 | |
| 7 | VšĮ "Reformeriai" | Vilnius | 872 968 | −3 639 | 11 | |
| 8 | UAB UNICOM International | Vilniaus r. sav. | 841 626 | −1 050 | 26 | |
| 9 | UAB "AIRINA" | Vilnius | 676 825 | 63 348 | 2 | |
| 10 | UAB SPA "Aušra" | Kaunas | 671 262 | −260 697 | 16 | |
| 11 | Viešoji įstaiga "SVEIKATOS OAZĖ" | Anykščiai | 618 669 | 129 303 | 19 | |
| 12 | UAB "SPA Shanti" | Vilnius | 594 131 | −9 044 | 20 | |
| 13 | UAB "Jaunystės akademija" | Vilnius | 491 782 | 32 153 | 9 | |
| 14 | UAB Makmak | Vilnius | 460 978 | 129 527 | 10 | |
| 15 | UAB Anna Maria Are | Vilnius | 436 069 | 42 752 | 1 | |
| 16 | MB Miofunkcinės terapijos centras | Kaunas | 414 248 | 102 561 | 9 | |
| 17 | UAB "Bonatus" | Vilnius | 383 739 | 2 084 | 29 | |
| 18 | Uždaroji akcinė bendrovė "SOLISUN BALTIC" | Vilnius | 371 933 | 70 009 | 8 | |
| 19 | UAB "VIKSPANA" | Kaunas | 299 354 | 1 468 | 16 | |
| 20 | UAB "Ametistėja" | Kaunas | 280 998 | −4 640 | — | |
| 21 | UAB "ARBANTA" | Vilnius | 249 168 | 22 697 | 14 | |
| 22 | UAB "Ukara" | Vilnius | 247 391 | 16 605 | 10 | |
| 23 | Uždaroji akcinė bendrovė sveikatos centras "Gilės" | Vilnius | 245 760 | −41 198 | 24 | |
| 24 | UAB "Slaptomanė" | Klaipėda | 220 290 | 38 797 | 2 | |
| 25 | UAB "Liverta" | Vilnius | 219 297 | 83 701 | 5 | |
| 26 | MB "Grožis plius" | Radviliškis | 210 899 | 5 126 | 5 | |
| 27 | VšĮ Judesio studija "Strakaliukas" | Kaunas | 185 658 | 3 494 | 8 | |
| 28 | UAB "LA CURE D.S.P" | Vilnius | 178 391 | −11 745 | 6 | |
| 29 | Uždaroji akcinė bendrovė "VILDMINA" | Klaipėda | 172 218 | −19 678 | 10 | |
| 30 | UAB "Dorneta" | Vilnius | 170 288 | −7 899 | 5 | |
| 31 | MB "A terapija" | Šiauliai | 165 668 | 42 174 | 1 | |
| 32 | Geros savijautos centras "Sanus", UAB | Vilnius | 156 649 | −32 996 | 10 | |
| 33 | Baltic business office, UAB | Vilniaus r. sav. | 148 055 | 55 395 | 1 | |
| 34 | UAB "Cika" | Alytus | 143 372 | 27 826 | — | |
| 35 | UAB Sveikatinimo namai | Jonava | 133 905 | −19 531 | 4 | |
| 36 | UAB "NUAD" | Vilnius | 133 117 | −10 683 | 7 | |
| 37 | UAB "Gintarinė forma" | Šilutė | 128 537 | 13 177 | 5 | |
| 38 | UAB "Euro Coaching and Consultancy" | Vilnius | 124 034 | −26 556 | 5 | |
| 39 | MB Kinų masažas | Vilnius | 123 802 | 4 899 | 9 | |
| 40 | Viešoji įstaiga "Sporto agentūra Tstar" | Kauno r. sav. | 114 284 | 0 | 2 | |
| 41 | MB "Reabilitacija" | Kaunas | 111 230 | 7 177 | — | |
| 42 | MB "Akvilės studija" | Kaunas | 108 959 | −8 454 | — | |
| 43 | UAB "Neįgaliųjų integracija" | Klaipėdos r. sav. | 105 050 | 9 733 | 17 | |
| 44 | UAB "Prisilietimas" | Gargždai | 104 008 | −19 468 | 6 | |
| 45 | UAB "Tailando ir Kambodžos masažai" | Vilnius | 103 660 | 29 965 | 5 | |
| 46 | MB Bangų terapija | Klaipėda | 101 566 | 5 946 | — | |
| 47 | UAB Judesio prisilietimas | Vilnius | 96 759 | 5 506 | 4 | |
| 48 | UAB "Hold on health" | Vilnius | 94 757 | 23 782 | 4 | |
| 49 | UAB "IMP LT" | Vilnius | 91 322 | −1 795 | — | |
| 50 | MB Druskos pasakos | Vilnius | 88 270 | 2 974 | 3 | |
| 51 | "Šiltos rankos", MB | Vilnius | 82 788 | 14 118 | 1 | |
| 52 | MB Dotoma | Kaunas | 82 783 | 8 754 | 2 | |
| 53 | UAB "Velsva" | Vilnius | 76 124 | −19 933 | 7 | |
| 54 | Mažoji bendrija "Auksinis įdegis" | Vilnius | 75 546 | −13 156 | 3 | |
| 55 | Viešoji įstaiga "Techlaveta" | Vilnius | 73 599 | 3 081 | 4 | |
| 56 | MB "Tobula savijauta" | Kaunas | 73 022 | 5 741 | 2 | |
| 57 | UAB "Laimės terapija" | Vilniaus m. sav. | 71 173 | 3 285 | 2 | |
| 58 | Mažoji bendrija "Karštis" | Vilnius | 69 930 | 18 774 | 3 | |
| 59 | MB "Lentvario pirtis" | Vilnius | 69 374 | 848 | 4 | |
| 60 | UAB "Lungta" | Radviliškio r. sav. | 68 111 | 1 056 | 4 | |
| 61 | MB "Antiaging school" | Naujoji Akmenė | 66 753 | 374 | — | |
| 62 | Mažoji bendrija "Auksinis karštis" | Vilnius | 65 870 | 27 654 | 3 | |
| 63 | MB BORN TO BE AURIKA | Kaišiadorys | 65 537 | 38 315 | — | |
| 64 | SOCIALINIŲ PASLAUGŲ PLĖTROS FONDAS, UAB | Kalvarijos sav. | 65 006 | 6 628 | 2 | |
| 65 | UAB "Kaladukas" | Šiaulių m. sav. | 61 585 | −13 901 | — | — |
| 66 | MB Herojukai | Kaunas | 61 584 | 9 396 | — | |
| 67 | Mažoji bendrija "Įdegis" | Vilnius | 60 861 | −16 197 | 6 | |
| 68 | UAB "Vaiskus" | Vilnius | 60 647 | −15 174 | — | |
| 69 | VšĮ "Gilės paslaugos" | Šiauliai | 58 614 | 18 071 | 2 | |
| 70 | "Plūduriuok", MB | Vilnius | 56 000 | 23 468 | — | |
| 71 | UAB "Royal Sun Group" | Vilnius | 53 495 | −37 297 | 3 | — |
| 72 | UAB "GAN THAI" | Vilnius | 53 282 | 1 689 | 5 | |
| 73 | VšĮ "VEIK Fondas" | Klaipėda | 53 234 | 0 | 1 | |
| 74 | UAB UBUD SPA | Kaunas | 51 333 | −77 961 | 5 | |
| 75 | "Perkūnijos" pirties mokykla, VšĮ | Kauno r. sav. | 49 533 | 1 679 | 1 | |
| 76 | UAB "Saulės bučinys" | Palanga | 48 798 | 1 866 | 2 | |
| 77 | MB Vaidiga Sto | Klaipėdos r. sav. | 48 785 | 40 977 | — | |
| 78 | Uždaroji akcinė bendrovė "Svaja" | Šiauliai | 47 780 | −4 638 | 1 | |
| 79 | MB "Kiškelis" | Rietavo sav. | 46 342 | 3 789 | — | |
| 80 | UAB "Just Trade" | Klaipėda | 44 783 | 3 924 | 2 | |
| 81 | UAB "NUAD SPA" | Vilnius | 44 763 | −16 861 | 5 | |
| 82 | Viešoji įstaiga "AMAZONIŲ SALA" | Panevėžys | 44 612 | −2 609 | — | — |
| 83 | Asociacija "Gyvybės slėnis" | Rietavo sav. | 44 587 | −1 426 | 1 | |
| 84 | UAB "Baltijos darna" | Klaipėda | 44 558 | 3 067 | 2 | |
| 85 | MB Balance Yoga | Vilniaus r. sav. | 44 500 | 3 257 | — | |
| 86 | UAB "Keraira" | Vilniaus r. sav. | 44 135 | 2 196 | 1 | |
| 87 | Individuali įmonė | Panevėžys | 43 990 | 5 182 | 2 | |
| 88 | MB studija "Vanilė" | Vilniaus r. sav. | 43 603 | −1 862 | — | |
| 89 | MB "Gydanti lėkštė" | Kėdainių r. sav. | 43 603 | 281 | 2 | |
| 90 | UAB "Saulė ir mada" | Panevėžio r. sav. | 43 187 | −2 771 | 6 | |
| 91 | MB "Sonatėja" | Panevėžys | 42 350 | 9 627 | — | |
| 92 | Viešoji įstaiga "Sielos harmonija" | Šiauliai | 42 160 | 4 978 | — | |
| 93 | UAB "Wabi sabi spa" | Alytus | 41 881 | −105 449 | 8 | |
| 94 | MB "Sachara įdegis" | Vilnius | 41 359 | 12 543 | 2 | — |
| 95 | MB "Moko pirtis" | Ukmergės r. sav. | 41 056 | 19 404 | 2 | |
| 96 | Viešoji įstaiga "FITONIKA" | Vilniaus r. sav. | 40 930 | −3 289 | 1 | |
| 97 | Cosmo space MB | Marijampolės sav. | 40 221 | 6 250 | 1 | |
| 98 | Provasaga MB | Klaipėda | 40 060 | 6 151 | — | |
| 99 | MB "Benjiroja" | Vilnius | 39 658 | 3 467 | 1 | |
| 100 | UAB KINFIT | Elektrėnai | 39 558 | 7 820 | 2 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 114 | 15 080 838 | 419 | 3,7% |
| Kaunas | 37 | 2 347 019 | 74 | 4,5% |
| Vilniaus r. sav. | 12 | 1 070 055 | 31 | 2,4% |
| Klaipėda | 20 | 520 082 | 11 | 8,8% |
| Šiauliai | 9 | 349 633 | 8 | 10,0% |
| Kauno r. sav. | 16 | 343 347 | 21 | 4,8% |
| Radviliškis | 4 | 232 254 | 5 | 15,7% |
| Šilutė | 2 | 145 527 | 5 | −44,9% |
| Gargždai | 2 | 141 755 | 6 | −0,2% |
| Jonava | 2 | 137 738 | 4 | −14,6% |
| Klaipėdos r. sav. | 6 | 112 185 | 5 | 3,6% |
| Panevėžys | 5 | 107 980 | 2 | 22,7% |
| Vilniaus m. sav. | 3 | 92 212 | 3 | 18,9% |
| Palanga | 3 | 78 286 | 3 | 3,1% |
| Radviliškio r. sav. | 2 | 68 111 | 4 | 1,6% |
| Naujoji Akmenė | 1 | 66 753 | — | 0,6% |
| Kaišiadorys | 1 | 65 537 | — | 58,5% |
| Kalvarijos sav. | 1 | 65 006 | 2 | 10,2% |
| Elektrėnai | 2 | 60 001 | 3 | 3,8% |
| Alytus | 2 | 57 256 | 8 | −125,9% |
| Rietavo sav. | 2 | 54 545 | 1 | −3,2% |
| Alytaus r. sav. | 4 | 47 952 | 1 | −23,4% |
| Visaginas | 3 | 47 571 | 3 | 34,2% |
| Kėdainių r. sav. | 1 | 43 603 | 2 | 0,6% |
| Druskininkai | 2 | 41 377 | — | 11,9% |
| Marijampolės sav. | 2 | 40 221 | 1 | 15,5% |
| Panevėžio r. sav. | 2 | 31 660 | 3 | 0,5% |
| Lazdijų r. sav. | 3 | 30 135 | 4 | −39,5% |
| Utena | 1 | 26 803 | 3 | 9,1% |
| Pakruojo r. sav. | 1 | 26 260 | 3 | 0,0% |
| Vilniaus rajono savivaldybės teritorija | 1 | 25 772 | 1 | −58,0% |
| Tauragė | 3 | 24 383 | — | 88,8% |
| Telšiai | 1 | 23 106 | 4 | −17,9% |
| Kelmės r. sav. | 3 | 23 084 | 4 | 10,7% |
| Plungės r. sav. | 1 | 20 626 | 3 | 29,4% |
| Prienų r. sav. | 2 | 19 490 | 2 | −4,7% |
| Biržai | 2 | 19 105 | — | 41,4% |
| Plungė | 2 | 18 998 | — | −4,5% |
| Marijampolė | 3 | 16 066 | 2 | −17,6% |
| Raseiniai | 1 | 14 731 | — | 3,0% |
| Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 1 | 13 892 | 2 | −0,7% |
| Trakai | 1 | 13 634 | — | 3,2% |
| Ignalina | 1 | 13 158 | — | 23,1% |
| Šiaulių r. sav. | 2 | 12 675 | — | 11,3% |
| Kretinga | 1 | 12 453 | 2 | −13,0% |
| Druskininkų sav. | 1 | 11 885 | 1 | −3,3% |
| Rokiškis | 1 | 10 950 | — | 72,5% |
| Raseinių r. sav. | 1 | 5 550 | — | — |
| Zarasų r. sav. | 1 | 2 130 | — | — |
| Rokiškio r. sav. | 1 | 2 020 | — | — |
| Skuodo r. sav. | 1 | 1 701 | — | — |
| Prienai | 2 | 500 | — | — |
| Mažeikių r. sav. | 1 | 414 | — | — |
| Širvintų r. sav. | 1 | 65 | — | — |
| Utenos r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Jonavos r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Šilalė | 1 | 0 | — | — |
| Joniškis | 1 | — | — | — |
| Kaišiadorių r. sav. | 1 | — | — | — |
| Kauno miesto savivaldybės teritorija | 1 | — | — | — |
| Kėdainiai | 1 | — | — | — |
| Pakruojis | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 9621 — Vyrų ir moterų kirpyklų veikla
- 9622 — Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla
- 9600 — Asmenų aptarnavimo veikla
- 9610 — Tekstilės ir kailių gaminių skalbimas ir valymas
- 9630 — Laidotuvių ir su jomis susijusi veikla
- 9640 — Asmenų aptarnavimo veiklos tarpininkavimo paslaugų veikla
- 9691 — Asmenų aptarnavimo namuose veikla
- 9699 — Kita, niekur kitur nepriskirta, asmenų aptarnavimo veikla