Viešoji įstaiga "Sielos harmonija" — įmonės kodas 302582239
- Įmonės kodas
- 302582239
- PVN nr.
- 302582239
- Regionas / savivaldybė
- Šiauliai
- Miestas
- Šiauliai
- Adresas
- Šiauliai, Vilniaus g. 173-3, LT-76351, 76351 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9623 — Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Tue Jan 11
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 7 611 | 3 240 | 5 623 | 10 289 | 12 854 | 13 833 | 13 280 | 5 940 | 51 007 | 42 160 |
| Visos pajamos | 7 611 | 3 240 | 5 623 | 10 289 | 12 854 | 13 833 | 13 280 | 5 940 | 51 007 | 42 160 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 796 | 1 100 | 0 | 5 007 | 0 | 7 596 | 5 857 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 197 | 4 234 | 621 | 0 | 0 | 2 737 | 0 | 7 676 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 796 | 1 045 | 0 | 4 757 | 0 | 7 596 | 4 978 |
| Grynasis nuostolis | 197 | 4 234 | 621 | 0 | 0 | 2 737 | 0 | 7 676 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 292 | 6 334 | 4 453 | 2 662 |
| Trumpalaikis turtas | 1 371 | 453 | 36 | 40 | 19 403 | 10 727 | 23 150 | 20 921 | 631 | 11 757 |
| Visi įsipareigojimai | 470 | 3 435 | 3 048 | 1 647 | 4 383 | 644 | 0 | 0 | 0 | 3 721 |
| Nuosavas kapitalas | 14 | −4 220 | −4 841 | −3 589 | −2 575 | −4 677 | 80 | −7 596 | 0 | 4 979 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 176 NACE 9623 įmonių (2024).
Trumpai
Viešoji įstaiga "Sielos harmonija" 2024 m. nurodė 42 160 € apyvartą, tai yra 17,3% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 9 „Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ veiklos srities įmonių Šiauliai. Įmonė uždirbo 4 978 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 11,8%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 3 721 €, o nuosavas kapitalas — 4 979 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "Svaja" | Šiauliai | 47 780 | −4 638 | 1 |
| MB "Dolor medicus" | Šiauliai | 25 935 | 2 114 | — |
| VšĮ "Gilės paslaugos" | Šiauliai | 58 614 | 18 071 | 2 |
| Šiaulių bokso akademija, Asociacija | Šiauliai | 22 839 | 0 | 1 |
| UAB "Riminda" | Šiauliai | 12 925 | −4 632 | 3 |
| Taisyklingos laikysenos ir geros savijautos studija | Šiauliai | 12 695 | 2 265 | — |
| MB "Antonija" | Šiauliai | 8 995 | 5 575 | — |
| MB "A terapija" | Šiauliai | 165 668 | 42 174 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 57. vieta — Pelningiausios įmonės dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 69. vieta — TOP 100 įmonių dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▼ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 77. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Šiauliai) 2024 m.▼ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 41. vieta — Pelningiausios įmonės dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2023 m.
- 52. vieta — TOP 100 įmonių dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.
- 56. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Šiauliai) 2023 m.
- 97. vieta — Didžiausi darbdaviai dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 24 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 73. vieta — Didžiausi darbdaviai dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Viešoji įstaiga "Sielos harmonija" apyvarta?
2024 m. Viešoji įstaiga "Sielos harmonija" nurodė 42 160 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Viešoji įstaiga "Sielos harmonija" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 4 978 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 11,8%.
Kokia veikla užsiima Viešoji įstaiga "Sielos harmonija"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ (EVRK 9623), įsikūrusi Šiauliai.
Norite išsamios įmonės analizės Viešoji įstaiga "Sielos harmonija"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą