Šiauliai įmonės
Aktyvios įmonės (2024)
4 255
Bendra apyvarta
4,7 mlrd. €▲ 4,6%
Darbuotojai
46 412
Medianinė marža
3,5%
Augimas (metinis)
+4,6%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
Šiauliai: TOP 100 įmonių
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uždaroji akcinė bendrovė "Nostrada" | Šiauliai | 176 476 314 | 4 022 784 | 388 | |
| 2 | Uždaroji akcinė bendrovė "TRANSIMEKSA" | Šiauliai | 139 791 191 | 3 188 712 | 1 301 | |
| 3 | UAB "AVERTO LT" | Šiauliai | 116 515 674 | 1 691 086 | 15 | |
| 4 | UAB Baltik vairas | Šiauliai | 113 902 000 | −630 000 | 423 | |
| 5 | UAB "Girmeta" | Šiauliai | 107 259 076 | −1 224 230 | 1 661 | |
| 6 | UAB "COSTO" | Šiauliai | 102 730 321 | 1 503 221 | 961 | |
| 7 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "TRANSMĖJA" | Šiauliai | 93 408 460 | −925 441 | 816 | |
| 8 | ROL Lithuania UAB | Šiauliai | 87 835 848 | 2 148 753 | 499 | |
| 9 | Uždaroji akcinė bendrovė "TRASIS" | Šiauliai | 87 690 176 | −908 124 | 1 290 | |
| 10 | UAB "3 RILL" | Šiauliai | 78 818 401 | 2 328 615 | 3 | |
| 11 | Uždaroji akcinė bendrovė "PUTOKŠNIS" | Šiauliai | 78 793 916 | 2 397 457 | 179 | |
| 12 | UAB "Termolita" | Šiauliai | 73 848 373 | −741 092 | 1 055 | |
| 13 | UAB "AGROSPELTA" | Šiauliai | 70 080 057 | −838 375 | 80 | |
| 14 | UAB "KLP transport" | Šiauliai | 68 029 131 | −770 046 | 1 006 | |
| 15 | UAB "RAR transportas" | Šiauliai | 66 834 975 | 3 173 514 | 13 | |
| 16 | UAB "Girtrans" | Šiauliai | 66 582 687 | −727 274 | 982 | |
| 17 | Uždaroji akcinė bendrovė "Saudingos autotransportas" | Šiauliai | 65 112 471 | 345 103 | 545 | |
| 18 | Uždaroji akcinė bendrovė "TRANSRIVA" | Šiauliai | 64 401 876 | 129 508 | 692 | |
| 19 | UAB NMF Porolon | Šiauliai | 55 280 907 | 3 299 207 | 348 | |
| 20 | UAB "Ltintus" | Šiauliai | 47 852 649 | 2 002 955 | 399 | |
| 21 | UAB "Luckaus transportas" | Šiauliai | 47 331 129 | 1 840 015 | 566 | |
| 22 | Uždaroji akcinė bendrovė "Žvalguva" | Šiauliai | 44 967 847 | 894 591 | 116 | |
| 23 | UAB "GRETVĖJA" | Šiauliai | 41 573 729 | 1 071 597 | 519 | |
| 24 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "APSAGA" | Šiauliai | 35 125 590 | 419 267 | 96 | |
| 25 | Metso Lithuania UAB | Šiauliai | 33 919 616 | 144 370 | 116 | |
| 26 | UAB "LUPRA" | Šiauliai | 32 859 464 | 1 312 525 | 306 | |
| 27 | Uždaroji akcinė bendrovė "ELGA" | Šiauliai | 32 646 630 | 2 199 650 | 198 | |
| 28 | Akcinė bendrovė "Šiaulių energija" | Šiauliai | 32 338 110 | 2 301 329 | 220 | |
| 29 | UAB "Retiva" | Šiauliai | 31 956 631 | 858 571 | 986 | |
| 30 | SALDA UAB | Šiauliai | 29 763 670 | 329 786 | 337 | |
| 31 | UAB "Artilux NMF" | Šiauliai | 29 628 013 | −1 585 429 | 311 | |
| 32 | UAB JUNGTINIS DUJŲ CENTRAS | Šiauliai | 29 435 861 | 894 200 | 8 | |
| 33 | UAB ROSLITAUTO | Šiauliai | 27 653 725 | −1 676 093 | 268 | |
| 34 | Vilmers UAB | Šiauliai | 26 326 307 | −274 572 | 409 | |
| 35 | UAB "HAMPIDJAN BALTIC" | Šiauliai | 25 495 655 | 770 377 | 396 | |
| 36 | "Bigso" UAB | Šiauliai | 25 172 577 | 1 164 | 304 | |
| 37 | UAB "INTERSCALIT" | Šiauliai | 24 444 180 | −27 787 | 211 | |
| 38 | UAB "AR10" | Šiauliai | 23 296 292 | 5 251 375 | 82 | |
| 39 | UAB "UNIS Steel Baltija" | Šiauliai | 23 260 742 | −848 334 | 31 | |
| 40 | UAB "Jupojos statybinės medžiagos" | Šiauliai | 22 264 303 | −235 485 | 141 | |
| 41 | UAB "RGE Baltic" | Šiauliai | 22 065 678 | 705 761 | 203 | |
| 42 | UAB "Autodamas" | Šiauliai | 21 415 961 | 618 538 | 236 | |
| 43 | UAB "Volvega" | Šiauliai | 21 189 762 | 303 000 | 252 | |
| 44 | Uždaroji akcinė bendrovė "STILSENA" | Šiauliai | 21 170 383 | 72 193 | 240 | |
| 45 | TVC Solutions, UAB | Šiauliai | 19 426 752 | 762 832 | 50 | |
| 46 | UAB "MIRELI" | Šiauliai | 19 261 812 | 254 633 | 211 | |
| 47 | UAB "STEELLAND" | Šiauliai | 18 747 363 | −724 039 | 4 | |
| 48 | UAB "Vonin Lithuania" | Šiauliai | 18 454 285 | 659 613 | 181 | |
| 49 | UAB TR Transport | Šiauliai | 18 140 165 | 143 359 | 262 | |
| 50 | UAB TRIVILITA | Šiauliai | 17 715 171 | 577 316 | 205 | |
| 51 | Uždaroji akcinė bendrovė "Rūta" | Šiauliai | 17 094 058 | 1 001 440 | 294 | |
| 52 | UAB "Ecoservice projektai" | Šiauliai | 17 006 000 | 576 000 | 314 | |
| 53 | Uždaroji akcinė bendrovė "Šiaulių plentas" | Šiauliai | 16 846 150 | −2 464 561 | 222 | |
| 54 | UAB "Sovli" | Šiauliai | 16 833 784 | 446 679 | 21 | |
| 55 | Uždaroji akcinė bendrovė "BODESA" | Šiauliai | 16 822 146 | 108 961 | 147 | |
| 56 | Individuali įmonė | Šiauliai | 16 704 185 | 137 054 | 82 | |
| 57 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "CITMA" | Šiauliai | 16 507 251 | 147 319 | 59 | |
| 58 | UAB "Truck master" | Šiauliai | 16 475 289 | −1 061 657 | 121 | |
| 59 | UAB "Sidabrinis voras" | Šiauliai | 16 136 679 | 214 458 | 229 | |
| 60 | UAB "Kensa" | Šiauliai | 16 045 313 | 1 024 770 | 133 | |
| 61 | Uždaroji akcinė bendrovė "Transdovis" | Šiauliai | 15 686 219 | 75 439 | 176 | |
| 62 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "REFTA" | Šiauliai | 15 634 703 | 456 001 | 193 | |
| 63 | Uždaroji akcinė bendrovė "Šiaulių vandenys" | Šiauliai | 15 536 257 | 1 788 423 | 239 | |
| 64 | Akcinė bendrovė "RĖKYVA" | Šiauliai | 14 810 891 | 1 180 644 | 135 | |
| 65 | UAB "Brokmida" | Šiauliai | 14 469 398 | −376 293 | 182 | |
| 66 | UAB "VIGIDAS PACK" | Šiauliai | 14 364 199 | −296 156 | 45 | |
| 67 | Uždaroji akcinė bendrovė "Autoera" | Šiauliai | 14 168 653 | 663 935 | 108 | |
| 68 | UAB "Laverta auto" | Šiauliai | 14 118 757 | −1 802 988 | 1 | |
| 69 | UAB "Plieno fortas" | Šiauliai | 14 063 359 | 762 772 | 169 | |
| 70 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "LAIKRIDA" | Šiauliai | 13 683 462 | 511 234 | 175 | |
| 71 | Uždaroji akcinė bendrovė "IDLIJA" | Šiauliai | 12 934 856 | 1 040 055 | 115 | |
| 72 | UAB "RVT Logistika" | Šiauliai | 12 612 849 | 482 315 | 21 | |
| 73 | UAB "MIŠKŲ TARNYBA" | Šiauliai | 12 537 240 | 270 922 | 20 | |
| 74 | Uždaroji akcinė bendrovė "CCM Baltic" | Šiauliai | 12 393 101 | 97 542 | — | — |
| 75 | Akcinė bendrovė "CRANBALT" | Šiauliai | 12 377 970 | 322 883 | 49 | |
| 76 | "DIAB", UAB | Šiauliai | 12 100 964 | 1 607 637 | 84 | |
| 77 | UAB "Cherry servers" | Šiauliai | 12 035 054 | 2 929 183 | 48 | |
| 78 | UAB "Saunalina" | Šiauliai | 11 424 472 | 1 019 333 | 99 | |
| 79 | Valstybės įmonė "Šiaulių regiono keliai" | Šiauliai | 11 377 372 | 410 636 | — | |
| 80 | UAB "Grunntech" | Šiauliai | 10 833 479 | 58 454 | 4 | |
| 81 | Viešoji įstaiga Šiaulių centro poliklinika | Šiauliai | 10 771 179 | 348 377 | 314 | — |
| 82 | UAB "Exto" | Šiauliai | 10 416 829 | 763 091 | 49 | |
| 83 | UAB "Plasteksus" | Šiauliai | 10 387 661 | 30 221 | 9 | |
| 84 | Uždaroji akcinė bendrovė "Armetlina" | Šiauliai | 10 252 726 | 1 289 950 | 87 | |
| 85 | UAB "Frilux" | Šiauliai | 10 233 469 | −349 388 | 127 | |
| 86 | UAB "Juozapaitis ir ko" | Šiauliai | 10 155 890 | 174 027 | 84 | |
| 87 | UAB "PREZO" | Šiauliai | 10 129 027 | 550 326 | 152 | |
| 88 | UAB "Kalvis" | Šiauliai | 9 931 176 | −534 228 | 178 | |
| 89 | Uždaroji akcinė bendrovė "LIMEGA" | Šiauliai | 9 834 052 | 20 884 | 124 | |
| 90 | UAB "Igtisos prekyba" | Šiauliai | 9 561 974 | 38 598 | 8 | |
| 91 | UAB "Valumina" | Šiauliai | 9 525 635 | 781 958 | 498 | |
| 92 | UAB "Vandens siurbliai" | Šiauliai | 9 479 338 | 733 037 | 52 | |
| 93 | FREVINI, UAB | Šiauliai | 9 464 767 | −12 038 | 57 | |
| 94 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "REKANA" | Šiauliai | 9 443 932 | 601 523 | 19 | |
| 95 | SPLIUS, UAB | Šiauliai | 9 291 261 | 541 415 | 128 | |
| 96 | RD Signs, UAB | Šiauliai | 9 207 852 | 813 300 | 87 | |
| 97 | Uždaroji akcinė bendrovė "VAIREMA" | Šiauliai | 9 102 643 | 707 480 | 30 | |
| 98 | ZMFOOD, UAB | Šiauliai | 8 928 062 | 717 583 | 61 | |
| 99 | Uždaroji akcinė bendrovė "BUSTURAS" | Šiauliai | 8 759 003 | 406 404 | 314 | |
| 100 | UAB "TD Auto LT" | Šiauliai | 8 591 418 | 5 455 | 7 |
Pagrindinės veiklos sritys
Veiklos sritys, turinčios bent 10 įmonių 2024 m.
Šiauliai reitingai
Didžiausi darbdaviai Šiauliai savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2024 m.Didžiausios Šiauliai įmonės pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2024 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2024 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2024 m.Naujos įmonės Šiauliai savivaldybėje, veikusios 2024 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2024 m.Pelningiausios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2024 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2024 m.Didžiausi darbdaviai Šiauliai savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2023 m.Didžiausios Šiauliai įmonės pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2023 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2023 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2023 m.Naujos įmonės Šiauliai savivaldybėje, veikusios 2023 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2023 m.Pelningiausios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2023 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2023 m.Didžiausi darbdaviai Šiauliai savivaldybėje 2022 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2022 m.Didžiausios Šiauliai įmonės pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2022 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2022 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2022 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2022 m.Pelningiausios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2022 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2022 m.Didžiausi darbdaviai Šiauliai savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2021 m.Didžiausios Šiauliai įmonės pagal apyvartą 2021 m.Sparčiausiai augančios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2021 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2021 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2021 m.Pelningiausios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2021 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2021 m.Didžiausi darbdaviai Šiauliai savivaldybėje 2020 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2020 m.Didžiausios Šiauliai įmonės pagal apyvartą 2020 m.Sparčiausiai augančios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2020 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2020 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2020 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2020 m.Pelningiausios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2020 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2020 m.Didžiausi darbdaviai Šiauliai savivaldybėje 2019 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2019 m.Didžiausios Šiauliai įmonės pagal apyvartą 2019 m.Sparčiausiai augančios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2019 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2019 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2019 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2019 m.Pelningiausios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2019 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2019 m.