MB studija "Vanilė" — įmonės kodas 304861643
- Įmonės kodas
- 304861643
- PVN nr.
- 304861643
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Miestas
- Lindiniškių k.
- Adresas
- Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Lindiniškių k., Dvaro g. 14-1, LT-14181, 14181 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9623 — Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Jun 18
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 7 079 | 17 067 | 13 327 | 7 669 | 42 687 | 17 816 | 43 603 |
| Visos pajamos | 7 079 | 17 067 | 13 327 | 7 669 | 42 687 | 17 816 | 43 603 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 870 | 625 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 3 910 | 44 | 1 071 | 3 516 | 0 | 0 | 1 862 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 870 | 594 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 3 910 | 44 | 1 071 | 3 516 | 0 | 0 | 1 862 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 5 400 | 4 201 | 3 002 | 1 803 | 604 | 5 | 5 |
| Trumpalaikis turtas | 1 544 | 2 503 | 4 128 | 1 914 | 32 003 | 10 901 | 9 031 |
| Visi įsipareigojimai | 854 | 658 | 189 | 292 | 312 | 312 | 304 |
| Nuosavas kapitalas | 6 090 | 6 046 | 4 975 | 3 425 | 32 295 | 10 594 | 8 732 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 176 NACE 9623 įmonių (2024).
Trumpai
MB studija "Vanilė" 2024 m. nurodė 43 603 € apyvartą, tai yra 144,7% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 4 vietą tarp 12 „Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 1 862 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 304 €, o nuosavas kapitalas — 8 732 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Keraira" | Riešės k. | 44 135 | 2 196 | 1 |
| MB Balance Yoga | Pašilių k. | 44 500 | 3 257 | — |
| Viešoji įstaiga "FITONIKA" | Gineitiškių k. | 40 930 | −3 289 | 1 |
| UAB Ošia | Skirgiškių k. | 23 883 | −8 915 | 2 |
| UAB Tutkaus judesio studija | Didžiosios Riešės k. | 23 131 | 14 714 | 3 |
| "Masažo terapija", MB | Daržininkų k. | 18 527 | 6 224 | — |
| UAB "Infosas" | Didžiųjų Kabiškių k. | 17 849 | −19 119 | 1 |
| UAB "Sanus delectus" | Čepurniškių k. | 11 978 | 2 894 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 66. vieta — TOP 100 įmonių dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.
- 13. vieta — Pelningiausios įmonės dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2022 m.
- 61. vieta — TOP 100 įmonių dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB studija "Vanilė" apyvarta?
2024 m. MB studija "Vanilė" nurodė 43 603 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB studija "Vanilė" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 1 862 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB studija "Vanilė"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ (EVRK 9623), įsikūrusi Lindiniškių k., Vilniaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB studija "Vanilė"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą