"Masažo terapija", MB — įmonės kodas 305334398
- Įmonės kodas
- 305334398
- PVN nr.
- 305334398
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Miestas
- Daržininkų k.
- Adresas
- Vilniaus r. sav., Nemėžio sen., Daržininkų k., Filomatų g. 29-2, LT-13264, 13264 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9623 — Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Nov 07
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 7 208 | 8 631 | 25 970 | 34 819 | 18 527 |
| Visos pajamos | — | 7 208 | 8 631 | 25 970 | 34 819 | 18 527 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 2 911 | 351 | 256 | 1 740 | 6 468 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 190 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 2 774 | 333 | 243 | 1 653 | 6 224 |
| Grynasis nuostolis | 190 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 2 630 | 1 844 | 1 027 | 0 | 242 |
| Trumpalaikis turtas | 2 142 | 3 786 | 4 529 | 8 089 | 14 827 | 20 015 |
| Visi įsipareigojimai | 2 282 | 3 782 | 3 406 | 5 907 | 9 962 | 9 167 |
| Nuosavas kapitalas | −140 | 2 634 | 2 967 | 3 209 | 4 865 | 11 090 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 176 NACE 9623 įmonių (2024).
Trumpai
"Masažo terapija", MB 2024 m. nurodė 18 527 € apyvartą, tai yra 46,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 6 vietą tarp 12 „Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė uždirbo 6 224 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 33,6%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 9 167 €, o nuosavas kapitalas — 11 090 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Infosas" | Didžiųjų Kabiškių k. | 17 849 | −19 119 | 1 |
| UAB Tutkaus judesio studija | Didžiosios Riešės k. | 23 131 | 14 714 | 3 |
| UAB Ošia | Skirgiškių k. | 23 883 | −8 915 | 2 |
| UAB "Sanus delectus" | Čepurniškių k. | 11 978 | 2 894 | 1 |
| MB "Galvos spa" | Skaidiškių k. | 6 907 | 67 | — |
| MB "Kūno balansas" | Didžiosios Riešės k. | 6 556 | −2 419 | — |
| MB "Harmonijos kvadratas" | Didžiosios Riešės k. | 4 539 | −372 | — |
| Viešoji įstaiga "FITONIKA" | Gineitiškių k. | 40 930 | −3 289 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 46. vieta — Pelningiausios įmonės dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2024 m.▲ 37 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 63. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) 2024 m.▲ 33 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — TOP 100 įmonių dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▲ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 83. vieta — Pelningiausios įmonės dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2023 m.
- 96. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) 2023 m.
- 98. vieta — TOP 100 įmonių dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra "Masažo terapija", MB apyvarta?
2024 m. "Masažo terapija", MB nurodė 18 527 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar "Masažo terapija", MB dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 6 224 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 33,6%.
Kokia veikla užsiima "Masažo terapija", MB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ (EVRK 9623), įsikūrusi Daržininkų k., Vilniaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės "Masažo terapija", MB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą