MB "Kūno balansas" — įmonės kodas 305419471
- Įmonės kodas
- 305419471
- PVN nr.
- 305419471
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Miestas
- Didžiosios Riešės k.
- Adresas
- Vilniaus r. sav., Riešės sen., Didžiosios Riešės k., Vanaginės g. 101, LT-14263, 14263 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9623 — Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Jan 06
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2020–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 12 950 | 12 040 | 15 740 | 6 556 |
| Visos pajamos | 12 950 | 12 040 | 15 740 | 6 556 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 2 727 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 363 | 1 053 | 0 | 2 419 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 2 665 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 363 | 1 053 | 0 | 2 419 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 1 274 |
| Trumpalaikis turtas | 1 006 | 630 | 3 910 | 506 |
| Visi įsipareigojimai | 869 | 1 546 | 2 161 | 2 449 |
| Nuosavas kapitalas | 137 | −916 | 1 749 | −669 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 170 NACE 9623 įmonių (2023).
Trumpai
MB "Kūno balansas" 2023 m. nurodė 6 556 € apyvartą, tai yra 58,3% mažiau nei 2022 m. ir užėmė 9 vietą tarp 11 „Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 2 419 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 449 €, o nuosavas kapitalas — −669 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Galvos spa" | Skaidiškių k. | 6 907 | 67 | — |
| MB "Harmonijos kvadratas" | Didžiosios Riešės k. | 4 539 | −372 | — |
| UAB "Sanus delectus" | Čepurniškių k. | 11 978 | 2 894 | 1 |
| UAB "Infosas" | Didžiųjų Kabiškių k. | 17 849 | −19 119 | 1 |
| "Masažo terapija", MB | Daržininkų k. | 18 527 | 6 224 | — |
| UAB Tutkaus judesio studija | Didžiosios Riešės k. | 23 131 | 14 714 | 3 |
| UAB Ošia | Skirgiškių k. | 23 883 | −8 915 | 2 |
| Viešoji įstaiga "FITONIKA" | Gineitiškių k. | 40 930 | −3 289 | 1 |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Kūno balansas" apyvarta?
2023 m. MB "Kūno balansas" nurodė 6 556 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Kūno balansas" dirba pelningai?
2023 m. įmonė patyrė 2 419 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB "Kūno balansas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ (EVRK 9623), įsikūrusi Didžiosios Riešės k., Vilniaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Kūno balansas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą