UAB Ošia — įmonės kodas 305664848
- Įmonės kodas
- 305664848
- PVN nr.
- 305664848
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Miestas
- Skirgiškių k.
- Adresas
- Vilniaus r. sav., Riešės sen., Skirgiškių k., Saulėgrąžų g. 11, LT-15143, 15143 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9623 — Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Dec 01
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 20 539 | 28 797 | 23 883 |
| Visos pajamos | 20 539 | 28 797 | 23 883 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 10 506 | 6 719 | 8 915 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 10 506 | 6 719 | 8 915 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 6 510 | 9 064 | 12 293 |
| Visi įsipareigojimai | 14 516 | 23 790 | 35 934 |
| Nuosavas kapitalas | −8 006 | −14 726 | −23 641 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 170 NACE 9623 įmonių (2023).
Trumpai
UAB Ošia 2023 m. nurodė 23 883 € apyvartą, tai yra 17,1% mažiau nei 2022 m. ir užėmė 6 vietą tarp 11 „Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 8 915 € grynąjį nuostolį. 2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 35 934 €, o nuosavas kapitalas — −23 641 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB Tutkaus judesio studija | Didžiosios Riešės k. | 23 131 | 14 714 | 3 |
| "Masažo terapija", MB | Daržininkų k. | 18 527 | 6 224 | — |
| UAB "Infosas" | Didžiųjų Kabiškių k. | 17 849 | −19 119 | 1 |
| UAB "Sanus delectus" | Čepurniškių k. | 11 978 | 2 894 | 1 |
| MB "Galvos spa" | Skaidiškių k. | 6 907 | 67 | — |
| Viešoji įstaiga "FITONIKA" | Gineitiškių k. | 40 930 | −3 289 | 1 |
| MB "Kūno balansas" | Didžiosios Riešės k. | 6 556 | −2 419 | — |
| MB studija "Vanilė" | Lindiniškių k. | 43 603 | −1 862 | — |
Įtraukta į reitingus
- 89. vieta — Didžiausi darbdaviai dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 91. vieta — TOP 100 įmonių dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 98. vieta — Didžiausi darbdaviai dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB Ošia apyvarta?
2023 m. UAB Ošia nurodė 23 883 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB Ošia dirba pelningai?
2023 m. įmonė patyrė 8 915 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB Ošia?
2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB Ošia?
Pagrindinė veiklos sritis – „Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ (EVRK 9623), įsikūrusi Skirgiškių k., Vilniaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB Ošia?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą