MB Balance Yoga — įmonės kodas 306212810
- Įmonės kodas
- 306212810
- PVN nr.
- 306212810
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Miestas
- Pašilių k.
- Adresas
- Vilniaus r. sav., Riešės sen., Pašilių k., Pašilių g. 73-2, LT-14257, 14257 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9623 — Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Jan 05
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2023–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 38 117 | 44 500 |
| Visos pajamos | 38 117 | 44 500 |
| Pelnas prieš mokesčius | 4 451 | 3 429 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 4 228 | 3 257 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 9 804 | 10 249 |
| Visi įsipareigojimai | 5 576 | 3 764 |
| Nuosavas kapitalas | 4 228 | 6 485 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 176 NACE 9623 įmonių (2024).
Trumpai
MB Balance Yoga 2024 m. nurodė 44 500 € apyvartą, tai yra 16,7% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 12 „Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė uždirbo 3 257 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 7,3%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 3 764 €, o nuosavas kapitalas — 6 485 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Keraira" | Riešės k. | 44 135 | 2 196 | 1 |
| MB studija "Vanilė" | Lindiniškių k. | 43 603 | −1 862 | — |
| Viešoji įstaiga "FITONIKA" | Gineitiškių k. | 40 930 | −3 289 | 1 |
| UAB Ošia | Skirgiškių k. | 23 883 | −8 915 | 2 |
| UAB Tutkaus judesio studija | Didžiosios Riešės k. | 23 131 | 14 714 | 3 |
| "Masažo terapija", MB | Daržininkų k. | 18 527 | 6 224 | — |
| UAB "Infosas" | Didžiųjų Kabiškių k. | 17 849 | −19 119 | 1 |
| UAB "Sanus delectus" | Čepurniškių k. | 11 978 | 2 894 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 64. vieta — TOP 100 įmonių dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▲ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 67. vieta — Pelningiausios įmonės dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 84. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) 2024 m.▼ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 54. vieta — Pelningiausios įmonės dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2023 m.
- 69. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) 2023 m.
- 80. vieta — TOP 100 įmonių dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Balance Yoga apyvarta?
2024 m. MB Balance Yoga nurodė 44 500 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Balance Yoga dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 3 257 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 7,3%.
Kokia veikla užsiima MB Balance Yoga?
Pagrindinė veiklos sritis – „Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ (EVRK 9623), įsikūrusi Pašilių k., Vilniaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB Balance Yoga?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą