Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla įmonės Lietuvoje (EVRK 9622)
Sekcija T — Kitos paslaugos
Aktyvios įmonės (2024)
970
Bendra apyvarta
45,7 mln €▲ 9,7%
Darbuotojai
1 349
Medianinė marža
3,0%
Augimas (metinis)
+9,7%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 9622
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uždaroji akcinė bendrovė "SUDAIRA" | Vilnius | 3 032 795 | 2 411 | 130 | |
| 2 | UAB "Eiva Beauty" | Kaunas | 2 359 492 | −11 348 | 13 | |
| 3 | UAB MDH LT | Kaunas | 1 742 756 | −82 851 | 27 | |
| 4 | UAB "Dimitra" | Vilnius | 1 160 825 | −181 979 | 68 | |
| 5 | UAB "D Service" | Vilnius | 866 821 | −143 292 | — | — |
| 6 | UAB "Beribis grožis" | Vilnius | 838 594 | 30 135 | 28 | |
| 7 | UAB "Midorė" | Kaunas | 806 298 | 5 252 | 5 | |
| 8 | UAB "KOSMEDIJA" | Vilnius | 501 327 | 6 111 | 8 | |
| 9 | UAB "Argoldas" | Vilnius | 497 315 | −8 015 | 1 | |
| 10 | UAB "Studium" | Vilnius | 495 850 | 3 682 | 4 | |
| 11 | MB Melandra | Klaipėda | 492 529 | 45 971 | 6 | |
| 12 | UAB "Meronta" | Vilnius | 471 820 | −95 233 | 6 | |
| 13 | UAB Estetikos klinika | Šiauliai | 464 271 | −133 301 | 13 | |
| 14 | MB "Dildė" | Vilniaus m. sav. | 455 934 | −5 564 | 1 | |
| 15 | MB Face diary | Kaunas | 447 354 | 15 333 | 5 | |
| 16 | UAB "GROŽIO SFERA" | Vilnius | 402 947 | 57 116 | 3 | |
| 17 | MB "Mediskina" | Kaunas | 397 664 | 1 529 | 3 | |
| 18 | UAB "Nidos kopos" | Neringa | 367 069 | 1 582 | 10 | |
| 19 | MB "Alvaline LT" | Vilnius | 344 560 | 6 201 | 1 | |
| 20 | MB Laserprime | Vilnius | 342 434 | 2 594 | 1 | |
| 21 | UAB "Grožio fabrikas" | Vilnius | 333 467 | −36 940 | 13 | |
| 22 | UAB Maestro studija | Kaunas | 333 168 | 3 389 | 5 | |
| 23 | Permanent Makeup of Baltics, UAB | Kaunas | 325 870 | 9 886 | 7 | |
| 24 | MB Estica | Kauno r. sav. | 320 629 | 195 | 11 | |
| 25 | MB Euphorbia | Vilnius | 316 790 | −2 810 | 7 | |
| 26 | UAB "Modamo" | Vilnius | 310 939 | 3 331 | 1 | |
| 27 | UAB "Airena" | Vilnius | 304 637 | −1 692 | 8 | |
| 28 | MB "Lithuania vean tattoo" | Vilnius | 303 725 | −2 563 | 18 | |
| 29 | MB "Aš myliu auskarus" | Vilnius | 299 209 | 158 154 | 2 | |
| 30 | MB "Grožio ir sveikatos tarnyba" | Klaipėdos r. sav. | 278 306 | 21 382 | 1 | |
| 31 | UAB "EPIL" | Vilnius | 275 959 | 3 187 | 9 | |
| 32 | UAB "Grožio kristalas" | Kaunas | 267 516 | −46 | — | — |
| 33 | MB Garbanų klinika | Vilnius | 266 883 | 72 017 | — | — |
| 34 | MB "Meilė odai" | Šilalė | 251 859 | 19 854 | 2 | |
| 35 | UAB "Gedivita" | Vilnius | 249 564 | 13 720 | 1 | |
| 36 | MB Abondance | Gargždai | 248 403 | 8 923 | 4 | |
| 37 | UAB "Bernita" | Mažeikiai | 239 236 | 21 315 | 11 | |
| 38 | MB "Medestetus" | Kaunas | 227 309 | −29 126 | 6 | |
| 39 | UAB "Technologijos grožiui" | Vilnius | 211 723 | 530 | 9 | |
| 40 | UAB "Figūra PLIUS" | Klaipėdos r. sav. | 206 988 | 19 962 | 1 | |
| 41 | UAB Grožio verslo centras | Klaipėda | 201 758 | −2 750 | 3 | |
| 42 | MB "Soderma" | Vilnius | 198 794 | 6 039 | — | |
| 43 | UAB "Sakuros magija" | Palanga | 189 296 | 9 779 | 4 | |
| 44 | UAB Efectum kosmetika | Kauno r. sav. | 188 373 | 19 527 | 3 | |
| 45 | Individuali įmonė | Alytus | 184 645 | 92 657 | — | — |
| 46 | UAB "Hensana" | Tauragė | 182 801 | 14 685 | 4 | |
| 47 | UAB "Baltijos strategija" | Vilnius | 182 543 | 9 301 | 9 | |
| 48 | UAB "Novavita" | Vilnius | 182 236 | 72 236 | 1 | |
| 49 | UAB "Relaksana" | Kaunas | 173 991 | 583 | 7 | |
| 50 | UAB "VASAROP" | Kaunas | 167 001 | 1 265 | 7 | |
| 51 | UAB Esteskin | Vilnius | 165 389 | −18 543 | 8 | |
| 52 | UAB SLAUGA | Šiauliai | 161 743 | 808 | 14 | |
| 53 | MB "Kara beauty" | Mažeikiai | 158 429 | 1 157 | 2 | |
| 54 | UAB "Xkspresas" | Vilnius | 158 239 | −80 408 | 11 | |
| 55 | UAB "Džentelmenų imperija" | Vilnius | 156 205 | 11 150 | 4 | |
| 56 | UAB "Ilgalaikis makiažas" | Kaunas | 156 091 | 34 489 | 4 | |
| 57 | UAB "Maniera" | Kaunas | 151 953 | −2 779 | 1 | |
| 58 | MB "Derma grupė" | Kaunas | 145 291 | −14 139 | 5 | |
| 59 | MB "Bea concept" | Anykščiai | 142 547 | 2 360 | 4 | |
| 60 | UAB "Simona lux" | Vilnius | 142 316 | 5 787 | 4 | |
| 61 | MB "Kosmetologė DG" | Vilnius | 141 623 | 44 722 | — | |
| 62 | Uždaroji akcinė bendrovė "Žieduva" | Kaunas | 139 849 | −2 551 | 5 | |
| 63 | MB "The kitchen nails" | Vilniaus r. sav. | 135 049 | 2 604 | — | |
| 64 | Uždaroji akcinė bendrovė "IRENA IR KITI" | Vilnius | 132 960 | 1 784 | 8 | |
| 65 | UAB "Urbon Group" | Vilniaus r. sav. | 132 705 | 23 378 | 3 | |
| 66 | MB "Naujas verslas LT" | Vilnius | 132 000 | 22 559 | 2 | |
| 67 | UAB "Medkina" | Kauno r. sav. | 130 819 | 12 365 | 4 | |
| 68 | MB Klara sveika oda | Šilutė | 125 975 | 659 | 2 | |
| 69 | UAB "Viena klinika" | Vilnius | 124 261 | 3 632 | 2 | |
| 70 | UAB "Kosmenta" | Kaunas | 124 073 | −2 419 | 2 | |
| 71 | UAB "Nagų sprendimai" | Elektrėnų sav. | 122 835 | 35 615 | 1 | |
| 72 | MB "tvarkinga barzda" | Vilnius | 120 838 | 11 875 | 2 | |
| 73 | UAB Healing art | Vilnius | 120 788 | 6 037 | 2 | |
| 74 | UAB "Būk kitokia" | Kauno r. sav. | 116 713 | 31 203 | 2 | |
| 75 | UAB "Egvija" | Vilnius | 116 591 | 143 | 5 | |
| 76 | UAB "Ilgalaikis grožis" | Vilnius | 114 064 | 4 505 | 3 | |
| 77 | MB "Nonna" | Klaipėda | 113 449 | 2 047 | — | |
| 78 | UAB Odos projektai | Vilnius | 112 178 | 17 357 | 2 | |
| 79 | Uždaroji akcinė bendrovė "Junora" | Kaunas | 109 773 | 360 | 2 | |
| 80 | MB "Astelija" | Kauno r. sav. | 108 739 | 10 200 | — | |
| 81 | UAB "Laktaka" | Šiauliai | 107 902 | 17 587 | 3 | |
| 82 | MB MEDSENSE | Kaunas | 105 922 | 2 554 | — | |
| 83 | MB "Myliu grožį" | Vilnius | 105 601 | 38 382 | — | |
| 84 | UAB "Raudonas žibintas" | Vilnius | 103 595 | 289 | 7 | |
| 85 | UAB "Gadranija" | Vilnius | 102 255 | 503 | 9 | |
| 86 | MB "Jūsų grožis" | Kauno r. sav. | 101 517 | 2 840 | 3 | |
| 87 | MB "Grožio spindesys" | Šiauliai | 100 970 | −45 426 | 3 | |
| 88 | Suleimania, MB | Vilnius | 100 316 | 15 151 | 4 | |
| 89 | MB Healthy shape | Vilnius | 99 791 | 15 118 | 1 | |
| 90 | UAB "IMAKEUP COMPANY" | Vilnius | 99 668 | 20 303 | 1 | |
| 91 | UAB "Iera plius" | Vilnius | 96 196 | −1 211 | 6 | |
| 92 | UAB "A.I.R moterų klubas" | Vilniaus r. sav. | 95 837 | 17 673 | 1 | |
| 93 | UAB "Greenas grožis" | Vilnius | 94 880 | −14 471 | 4 | |
| 94 | UAB "Depeksa LT" | Vilnius | 93 112 | −2 122 | 5 | |
| 95 | UAB "Balės" | Vilnius | 92 202 | 7 524 | 4 | |
| 96 | UAB "Tomsita" | Mažeikiai | 92 118 | 2 831 | 6 | |
| 97 | Mažoji bendrija "Pemas" | Klaipėda | 89 535 | −2 061 | — | |
| 98 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "ŽADVAINIS" | Šiauliai | 88 906 | −82 480 | 3 | |
| 99 | Uždaroji akcinė bendrovė Alchemija spa | Vilniaus r. sav. | 88 045 | −106 969 | 3 | — |
| 100 | UAB "Žavingas žvilgsnis" | Šilalė | 87 432 | −23 052 | 2 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 370 | 20 325 374 | 770 | 1,9% |
| Kaunas | 135 | 10 429 808 | 179 | 1,8% |
| Klaipėda | 71 | 2 508 414 | 62 | 3,6% |
| Šiauliai | 42 | 1 677 216 | 45 | 3,2% |
| Kauno r. sav. | 36 | 1 554 532 | 37 | 4,9% |
| Vilniaus r. sav. | 34 | 1 223 407 | 35 | 1,2% |
| Klaipėdos r. sav. | 22 | 800 048 | 5 | 7,7% |
| Mažeikiai | 20 | 746 183 | 30 | 3,7% |
| Alytus | 18 | 549 536 | 6 | 6,8% |
| Vilniaus m. sav. | 2 | 470 362 | 2 | −0,3% |
| Gargždai | 6 | 409 757 | 8 | 4,5% |
| Neringa | 2 | 393 389 | 11 | −2,6% |
| Panevėžys | 15 | 380 197 | 4 | 3,9% |
| Palanga | 9 | 353 669 | 12 | −2,3% |
| Šilalė | 3 | 350 053 | 4 | 7,9% |
| Tauragė | 6 | 266 178 | 7 | 6,5% |
| Elektrėnų sav. | 4 | 239 194 | 4 | 11,3% |
| Trakų r. sav. | 7 | 209 649 | 6 | 5,8% |
| Anykščiai | 2 | 182 852 | 4 | 5,2% |
| Šilutė | 5 | 176 227 | 5 | 11,0% |
| Ukmergė | 9 | 165 166 | 6 | 2,8% |
| Marijampolė | 9 | 158 512 | 11 | 0,0% |
| Telšiai | 9 | 136 876 | 10 | −1,8% |
| Panevėžio r. sav. | 8 | 119 547 | 4 | −6,9% |
| Telšių r. sav. | 5 | 92 014 | 5 | 25,0% |
| Druskininkai | 4 | 82 774 | 5 | 7,3% |
| Kėdainiai | 6 | 81 098 | — | 2,4% |
| Rokiškio r. sav. | 2 | 80 820 | 4 | 1,0% |
| Šiaulių r. sav. | 3 | 80 023 | 2 | 3,8% |
| Kretinga | 2 | 75 870 | 1 | −1,9% |
| Plungė | 4 | 70 813 | 1 | 35,6% |
| Rokiškis | 5 | 66 976 | 1 | 19,7% |
| Kėdainių r. sav. | 2 | 64 090 | — | 4,3% |
| Kelmė | 4 | 62 684 | 3 | 14,8% |
| Radviliškis | 2 | 61 847 | 6 | 2,1% |
| Šilalės r. sav. | 2 | 60 812 | — | 48,8% |
| Visaginas | 2 | 60 694 | 9 | 19,2% |
| Jonava | 8 | 60 043 | 3 | −10,5% |
| Mažeikių r. sav. | 2 | 53 738 | 2 | 12,1% |
| Radviliškio r. sav. | 4 | 51 723 | 2 | 2,1% |
| Utena | 4 | 45 636 | 5 | 3,9% |
| Biržai | 4 | 44 400 | — | 5,5% |
| Kauno miesto savivaldybės teritorija | 2 | 43 469 | 3 | −71,0% |
| Elektrėnai | 2 | 43 303 | — | 17,3% |
| Šalčininkų r. sav. | 3 | 42 633 | 7 | 5,5% |
| Jonavos r. sav. | 1 | 42 150 | — | 2,2% |
| Šakiai | 2 | 41 828 | — | 5,0% |
| Druskininkų sav. | 1 | 40 532 | — | 24,6% |
| Joniškis | 2 | 37 893 | 2 | 13,0% |
| Kalvarijos sav. | 2 | 32 680 | — | −16,9% |
| Ignalina | 1 | 30 456 | 4 | 13,5% |
| Trakai | 1 | 29 787 | 5 | 0,0% |
| Kretingos r. sav. | 1 | 26 308 | — | 35,6% |
| Akmenės r. sav. | 2 | 24 943 | 1 | 28,4% |
| Šilutės rajono savivaldybės teritorija | 1 | 22 830 | 1 | −66,7% |
| Švenčionių r. sav. | 4 | 19 436 | 1 | 7,3% |
| Utenos r. sav. | 2 | 18 923 | — | 23,4% |
| Pagėgių sav. | 1 | 17 489 | 1 | −20,9% |
| Vilkaviškio r. sav. | 2 | 17 330 | — | 15,7% |
| Molėtai | 2 | 14 442 | — | 1,0% |
| Varėna | 1 | 13 116 | — | 5,8% |
| Zarasų r. sav. | 1 | 12 555 | — | 18,0% |
| Jurbarkas | 1 | 11 300 | — | 0,0% |
| Kaišiadorys | 1 | 10 244 | — | 27,1% |
| Raseiniai | 2 | 8 783 | 2 | — |
| Kelmės r. sav. | 1 | 8 242 | — | — |
| Prienų r. sav. | 1 | 8 015 | 2 | — |
| Pasvalys | 2 | 7 535 | — | — |
| Šalčininkai | 2 | 6 344 | 1 | — |
| Naujoji Akmenė | 1 | 6 335 | — | — |
| Anykščių r. sav. | 1 | 5 814 | — | — |
| Šakių r. sav. | 2 | 2 860 | — | — |
| Prienai | 2 | 2 830 | — | — |
| Kupiškis | 1 | 2 729 | 1 | — |
| Alytaus r. sav. | 2 | 1 587 | — | — |
| Kaišiadorių r. sav. | 1 | 1 400 | — | — |
| Molėtų r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Skuodas | 1 | 0 | 2 | — |
| Šilutės r. sav. | 2 | 0 | — | — |
| Vilkaviškis | 1 | — | — | — |
| Raseinių r. sav. | 1 | — | — | — |
| Skuodo r. sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 9621 — Vyrų ir moterų kirpyklų veikla
- 9623 — Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla
- 9600 — Asmenų aptarnavimo veikla
- 9610 — Tekstilės ir kailių gaminių skalbimas ir valymas
- 9630 — Laidotuvių ir su jomis susijusi veikla
- 9640 — Asmenų aptarnavimo veiklos tarpininkavimo paslaugų veikla
- 9691 — Asmenų aptarnavimo namuose veikla
- 9699 — Kita, niekur kitur nepriskirta, asmenų aptarnavimo veikla