Viešoji įstaiga "Sporto agentūra Tstar" — įmonės kodas 302661505
- Įmonės kodas
- 302661505
- PVN nr.
- 302661505
- Regionas / savivaldybė
- Kauno r. sav.
- Miestas
- Ringaudų k.
- Adresas
- Kauno r. sav., Ringaudų sen., Ringaudų k., Žalgirio g. 4D, LT-53331, 53331 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9623 — Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Mon Aug 29
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 57 282 | 71 891 | 74 674 | 72 225 | 64 596 | 15 913 | 14 781 | 52 385 | 84 778 | 114 284 |
| Visos pajamos | 57 282 | 71 891 | 74 674 | 72 225 | 64 596 | 15 913 | 14 781 | 52 385 | 84 778 | 114 284 |
| Pelnas prieš mokesčius | 261 | 602 | 0 | 115 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 261 | 602 | 0 | 115 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 2 820 | 2 476 | 2 176 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 723 |
| Trumpalaikis turtas | 12 661 | 29 463 | 32 858 | 18 465 | 27 111 | 18 462 | 11 685 | 13 458 | 25 896 | 24 478 |
| Visi įsipareigojimai | 7 001 | 20 607 | 24 474 | 10 919 | 15 939 | 7 874 | 3 495 | 2 410 | 13 106 | 18 726 |
| Nuosavas kapitalas | 5 777 | 6 349 | 6 349 | 6 464 | 6 464 | 6 464 | 6 464 | 6 477 | 6 475 | 6 475 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 176 NACE 9623 įmonių (2024).
Trumpai
Viešoji įstaiga "Sporto agentūra Tstar" 2024 m. nurodė 114 284 € apyvartą, tai yra 34,8% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 15 „Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ veiklos srities įmonių Kauno r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 18 726 €, o nuosavas kapitalas — 6 475 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| "Perkūnijos" pirties mokykla, VšĮ | Pajiesio k. | 49 533 | 1 679 | 1 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Abrita" | Šilelio k. | 37 429 | 4 299 | 8 |
| Sveikatinimo ir estetikos centras MB | Raudondvario k. | 34 695 | 2 151 | — |
| MB "Kristalinis lauras" | Laumėnų k. | 32 412 | 2 852 | 1 |
| MB "Reabilitacija" | Kaunas | 111 230 | 7 177 | — |
| MB "Akvilės studija" | Kaunas | 108 959 | −8 454 | — |
| UAB "Neįgaliųjų integracija" | Kretingalė | 105 050 | 9 733 | 17 |
| MB Kinų masažas | Vilnius | 123 802 | 4 899 | 9 |
Įtraukta į reitingus
- 31. vieta — TOP 100 įmonių dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 65. vieta — Didžiausi darbdaviai dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2024 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — TOP 100 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Kauno r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 39. vieta — TOP 100 įmonių dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 74. vieta — Didžiausi darbdaviai dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 75. vieta — TOP 100 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Kauno r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 46. vieta — TOP 100 įmonių dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 77. vieta — Didžiausi darbdaviai dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Viešoji įstaiga "Sporto agentūra Tstar" apyvarta?
2024 m. Viešoji įstaiga "Sporto agentūra Tstar" nurodė 114 284 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Viešoji įstaiga "Sporto agentūra Tstar" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kiek darbuotojų turi Viešoji įstaiga "Sporto agentūra Tstar"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Viešoji įstaiga "Sporto agentūra Tstar"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ (EVRK 9623), įsikūrusi Ringaudų k., Kauno r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Viešoji įstaiga "Sporto agentūra Tstar"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą