Sveikatinimo ir estetikos centras MB — įmonės kodas 306219107
- Įmonės kodas
- 306219107
- PVN nr.
- 306219107
- Regionas / savivaldybė
- Kauno r. sav.
- Miestas
- Raudondvario k.
- Adresas
- Kauno r. sav., Raudondvario sen., Raudondvario k., Pilnaties g. 4, LT-54117, 54117 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9623 — Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Wed Jan 11
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2023–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 40 167 | 34 695 | 23 199 |
| Visos pajamos | 40 167 | 34 695 | 23 199 |
| Pelnas prieš mokesčius | 11 328 | 2 258 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 3 779 |
| Grynasis pelnas | 11 328 | 2 151 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 3 779 |
| Ilgalaikis turtas | 15 925 | 11 771 | 7 616 |
| Trumpalaikis turtas | 6 428 | 5 628 | 4 999 |
| Visi įsipareigojimai | 11 025 | 4 143 | 3 330 |
| Nuosavas kapitalas | 11 328 | 13 479 | 9 700 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 176 NACE 9623 įmonių (2025).
Trumpai
Sveikatinimo ir estetikos centras MB 2025 m. nurodė 23 199 € apyvartą, tai yra 33,1% mažiau nei 2024 m. ir užėmė 4 vietą tarp 15 „Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ veiklos srities įmonių Kauno r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 3 779 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 3 330 €, o nuosavas kapitalas — 9 700 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Kristalinis lauras" | Laumėnų k. | 32 412 | 2 852 | 1 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Abrita" | Šilelio k. | 37 429 | 4 299 | 8 |
| "Perkūnijos" pirties mokykla, VšĮ | Pajiesio k. | 49 533 | 1 679 | 1 |
| MB Jaukus | Raudondvario k. | 19 205 | 1 174 | 1 |
| UAB "Light in White" | Margavos k. | 14 296 | −2 566 | 2 |
| Mažoji bendrija Bodyvie | Akademija | 11 557 | 20 | — |
| UAB "Įranga grožiui" | Ginėnų k. | 8 500 | −6 858 | 3 |
| MB "Vidaja" | Kazliškių k. | 8 190 | 5 337 | — |
Įtraukta į reitingus
- 83. vieta — Pelningiausios įmonės dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 52 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 87. vieta — TOP 100 įmonių dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 31. vieta — Pelningiausios įmonės dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2023 m.
- 36. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2023 m.
- 76. vieta — TOP 100 įmonių dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Sveikatinimo ir estetikos centras MB apyvarta?
2025 m. Sveikatinimo ir estetikos centras MB nurodė 23 199 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Sveikatinimo ir estetikos centras MB dirba pelningai?
2025 m. įmonė patyrė 3 779 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Sveikatinimo ir estetikos centras MB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ (EVRK 9623), įsikūrusi Raudondvario k., Kauno r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Sveikatinimo ir estetikos centras MB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą