Metalų mechaninis apdirbimas įmonės Lietuvoje (EVRK 2553)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
219
Bendra apyvarta
109,8 mln €▼ 3,5%
Darbuotojai
1 701
Medianinė marža
4,6%
Augimas (metinis)
−3,5%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 2553
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Alumingo UAB | Kaunas | 9 825 498 | 2 137 091 | 161 | |
| 2 | UAB "Abepa" | Kaunas | 9 640 201 | 601 665 | 118 | |
| 3 | UAB "STKA technika" | Klaipėda | 8 408 075 | 517 303 | 30 | |
| 4 | UAB "Sargasas" | Vilnius | 5 020 816 | 153 838 | 65 | |
| 5 | UAB "LitBau" | Klaipėda | 4 019 131 | 43 855 | 109 | |
| 6 | UAB "Leuko įrankių servisas" | Vilnius | 3 593 487 | 195 339 | 35 | |
| 7 | UAB "SDL engineering" | Kaunas | 3 252 189 | 70 243 | 36 | |
| 8 | UAB "Aleksus" | Klaipėda | 3 146 822 | 135 027 | 71 | |
| 9 | UAB "Vaivora Engineering" | Kaunas | 3 030 571 | 304 729 | 34 | |
| 10 | UAB "NB mechanika" | Trakų r. sav. | 2 661 590 | −279 563 | 59 | |
| 11 | UAB "Metaco" | Kaunas | 2 649 140 | 330 095 | 37 | |
| 12 | UAB "Fortisima" | Vilnius | 2 593 156 | 193 536 | 11 | |
| 13 | MB Cnc express | Birštono sav. | 2 314 003 | 264 143 | 8 | |
| 14 | UAB "Inoverslas" | Vilnius | 2 051 694 | 8 827 | 2 | |
| 15 | Uždaroji akcinė bendrovė "Ukmergės staklės" | Ukmergė | 1 703 517 | 179 549 | 38 | |
| 16 | UAB Variklių galvučių remonto centras | Alytus | 1 515 098 | 158 736 | 25 | |
| 17 | UAB "Augmona" | Vilnius | 1 507 269 | 364 241 | 7 | |
| 18 | UAB "Krumplitas" | Vilnius | 1 483 815 | 55 594 | 37 | |
| 19 | UAB "Beta sistemos" | Vilnius | 1 224 770 | 60 179 | 16 | |
| 20 | Uždaroji akcinė bendrovė "MOKANA" | Marijampolės sav. | 1 202 802 | −43 178 | 42 | |
| 21 | MB "Lemara" | Vilniaus r. sav. | 1 186 183 | 33 624 | 11 | |
| 22 | UAB "Aerometalo produktai" | Vilnius | 1 161 963 | 41 859 | 13 | |
| 23 | UAB "ALUMNITA" | Kaunas | 1 151 859 | 11 271 | 17 | |
| 24 | UAB "Individual Racing Parts" | Kauno r. sav. | 1 104 289 | 47 007 | 12 | |
| 25 | UAB "Vognteknikk" | Mažeikiai | 1 096 516 | −42 314 | 4 | |
| 26 | UAB "Recruitment Services LT" | Plungės r. sav. | 1 057 155 | 7 178 | 17 | |
| 27 | UAB "Prof-HARD" | Ukmergės r. sav. | 1 023 533 | −194 987 | 15 | |
| 28 | Uždaroji akcinė bendrovė "Lansmeta" | Klaipėda | 1 019 857 | 12 877 | 17 | |
| 29 | UAB NMF Metal | Šiauliai | 921 978 | 5 794 | 24 | |
| 30 | UAB "Protozauras" | Kaunas | 921 360 | −111 608 | 20 | |
| 31 | UAB "Euromaga" | Klaipėdos r. sav. | 920 771 | 157 898 | 19 | |
| 32 | UAB "Saulginta" | Marijampolės sav. | 907 933 | 40 556 | 14 | |
| 33 | MB Žiglos saulės elektrinė | Kauno r. sav. | 905 270 | 116 913 | 10 | |
| 34 | UAB "Precizika Metal" | Vilniaus r. sav. | 840 695 | 6 783 | 18 | |
| 35 | Uždaroji akcinė bendrovė "Kavera" | Kaunas | 827 588 | 69 254 | 14 | |
| 36 | UAB "REMPAKA" | Šiauliai | 803 609 | 376 | 15 | |
| 37 | Uždaroji akcinė bendrovė "RINANDA" | Vilniaus r. sav. | 792 454 | 3 099 | 14 | |
| 38 | "Made8", UAB | Panevėžys | 788 909 | 21 492 | 11 | |
| 39 | UAB "Donslita" | Klaipėda | 761 958 | 31 876 | 22 | |
| 40 | Uždaroji akcinė bendrovė "Stelasta" | Alytus | 733 984 | −118 592 | 20 | |
| 41 | UAB "Builderis" | Prienų r. sav. | 724 673 | 22 993 | 9 | |
| 42 | UAB "Meteltera" | Kretingos r. sav. | 713 695 | 56 042 | 21 | |
| 43 | Mažoji bendrija "MULTIMETA" | Panevėžio r. sav. | 683 874 | 217 173 | 5 | |
| 44 | UAB "Trečiokas" | Kaunas | 676 640 | 64 612 | 12 | |
| 45 | METALO BITĖS MB | Kauno r. sav. | 653 840 | 93 608 | 6 | |
| 46 | MB "Gnp" | Vilnius | 616 140 | 36 536 | 4 | |
| 47 | MB "Aikmė" | Vilnius | 606 537 | 8 051 | 8 | |
| 48 | MB "Graveris" | Tauragė | 580 473 | 87 927 | 7 | |
| 49 | UAB "FABBRO" | Klaipėda | 567 756 | −73 180 | 21 | |
| 50 | MB "Rubė" | Kaunas | 526 629 | 39 961 | 5 | |
| 51 | MB Stka service | Klaipėda | 486 814 | −372 111 | 15 | |
| 52 | UAB 2VYMONTA | Panevėžys | 483 673 | −2 841 | 4 | |
| 53 | Uždaroji akcinė bendrovė "Selgana" | Kaunas | 453 458 | 8 659 | 26 | |
| 54 | MB "Frezavimo garantas" | Vilnius | 453 396 | 141 702 | 1 | |
| 55 | UAB RETROSHTERN | Vilnius | 445 292 | 67 537 | 9 | |
| 56 | MB Lasbedrijf Royal | Kaunas | 444 588 | 5 903 | 11 | |
| 57 | UAB "HEATMANN" | Vilnius | 422 068 | −68 235 | 7 | |
| 58 | RENTWELD, UAB | Vilnius | 422 048 | 41 384 | 3 | |
| 59 | UAB "ELMER" | Vilnius | 421 680 | 276 514 | 10 | |
| 60 | Uždaroji akcinė bendrovė "CHONAS" | Vilnius | 409 032 | 16 689 | 12 | |
| 61 | MB Steeline | Kaunas | 406 283 | 42 301 | — | |
| 62 | UAB "Tvorų meistras" | Vilnius | 344 370 | 6 114 | 6 | |
| 63 | UAB "Belvista" | Vilnius | 319 218 | 85 699 | 54 | |
| 64 | UAB "Baltida" | Vilnius | 318 576 | 1 502 | 9 | |
| 65 | MB Skardina | Šilalė | 298 219 | 37 465 | 2 | |
| 66 | UAB "Metada" | Vilnius | 272 455 | 4 692 | 9 | |
| 67 | MB "Ingmeta" | Vilniaus r. sav. | 258 986 | 30 721 | 3 | |
| 68 | Uždaroji akcinė bendrovė "Medlunka" | Alytus | 254 133 | −12 143 | 9 | |
| 69 | UAB "TORES TECHNOLOGY" | Tauragė | 246 757 | 59 799 | 6 | |
| 70 | MB "Automata" | Kauno r. sav. | 239 933 | 116 | 1 | |
| 71 | UAB ELKOMPA LT | Vilniaus r. sav. | 237 074 | 33 581 | 5 | |
| 72 | UAB "Metaltema" | Kazlų Rūdos sav. | 233 499 | 19 841 | 3 | |
| 73 | MB "JT engineering" | Kaunas | 218 712 | 52 346 | 1 | |
| 74 | UAB "Litlega" | Mažeikiai | 211 676 | −29 655 | 6 | |
| 75 | UAB "Solė LT" | Trakų r. sav. | 208 457 | −451 | 7 | |
| 76 | UAB "KęSęK" | Jurbarkas | 203 862 | −49 461 | 8 | |
| 77 | UAB "CC Contractor" | Klaipėda | 203 452 | 1 587 | 3 | |
| 78 | MB "Sferos valdymas" | Vilniaus r. sav. | 202 680 | −37 511 | 5 | |
| 79 | UAB "Hardus CNC" | Marijampolė | 199 577 | 40 068 | 3 | |
| 80 | UAB "Miltukas" | Alytaus r. sav. | 196 842 | 32 488 | 7 | |
| 81 | VšĮ Politechnologijų centras | Vilniaus r. sav. | 193 986 | 30 741 | 1 | |
| 82 | UAB "Amynas" | Kaunas | 179 125 | 35 126 | 1 | |
| 83 | MB "Jokema" | Kaunas | 178 919 | 74 721 | 1 | |
| 84 | Tekintojas, UAB | Vilnius | 178 165 | 46 718 | 4 | |
| 85 | UAB Dudek | Utena | 173 916 | 5 069 | 4 | |
| 86 | Uždaroji akcinė bendrovė "Juodiša" | Vilniaus r. sav. | 169 638 | 33 726 | 3 | |
| 87 | Uždaroji gamybinė-komercinė akcinė bendrovė "ALPAAL" | Vilnius | 167 516 | −35 575 | 6 | |
| 88 | NAVIA Industrial management and consulting MB | Klaipėdos r. sav. | 165 230 | 134 768 | — | |
| 89 | UAB JIM-Cat | Panevėžio r. sav. | 159 920 | 9 219 | 5 | |
| 90 | UAB "Braitech" | Kaunas | 158 521 | 34 788 | 4 | |
| 91 | Metlab, UAB | Vilnius | 157 608 | −84 960 | 6 | — |
| 92 | MB Steel produce | Kaišiadorių r. sav. | 154 672 | 48 453 | — | |
| 93 | UAB "Enermegos metalo gaminiai" | Alytus | 152 478 | −10 838 | — | — |
| 94 | Uždaroji akcinė bendrovė "Eurotechnika" | Kauno r. sav. | 142 088 | −16 106 | 7 | |
| 95 | UAB Frezavimo namai | Rietavo sav. | 141 748 | −890 | 3 | |
| 96 | UAB Baltic laser cutting | Vilnius | 141 362 | 60 453 | 4 | |
| 97 | Uždaroji akcinė bendrovė "TERDINA" | Vilnius | 139 557 | −66 344 | 7 | |
| 98 | UAB "Žiteka" | Šiauliai | 136 539 | 5 387 | 5 | |
| 99 | UAB "Ekoliepsna" | Jonavos rajono savivaldybės teritorija | 136 228 | −5 240 | 6 | |
| 100 | UAB "ARGOVELDA" | Kupiškio r. sav. | 134 900 | −12 811 | 3 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Kaunas | 34 | 34 838 918 | 500 | 8,4% |
| Vilnius | 48 | 25 100 713 | 370 | 3,7% |
| Klaipėda | 16 | 18 764 378 | 297 | 0,8% |
| Vilniaus r. sav. | 10 | 3 761 012 | 56 | 11,9% |
| Kauno r. sav. | 13 | 3 304 817 | 38 | 7,6% |
| Trakų r. sav. | 3 | 2 730 343 | 61 | 31,3% |
| Birštono sav. | 1 | 2 314 003 | 8 | 11,4% |
| Marijampolės sav. | 2 | 2 110 735 | 56 | 0,4% |
| Šiauliai | 8 | 2 105 797 | 51 | 0,6% |
| Alytus | 3 | 1 898 075 | 35 | 10,5% |
| Ukmergė | 3 | 1 756 331 | 38 | 2,1% |
| Panevėžys | 5 | 1 320 385 | 17 | 1,1% |
| Mažeikiai | 2 | 1 308 192 | 10 | −8,9% |
| Klaipėdos r. sav. | 5 | 1 225 129 | 25 | 36,5% |
| Ukmergės r. sav. | 1 | 1 023 533 | 15 | −19,1% |
| Tauragė | 4 | 899 709 | 13 | 34,5% |
| Panevėžio r. sav. | 4 | 869 289 | 13 | 31,8% |
| Kretingos r. sav. | 3 | 764 814 | 21 | 7,9% |
| Prienų r. sav. | 3 | 724 673 | 13 | 3,2% |
| Alytaus r. sav. | 2 | 314 724 | 8 | 15,0% |
| Šilalė | 1 | 298 219 | 2 | 12,6% |
| Kazlų Rūdos sav. | 1 | 233 499 | 3 | 8,5% |
| Marijampolė | 2 | 199 577 | 3 | 20,1% |
| Utena | 1 | 173 916 | 4 | 2,9% |
| Kaišiadorių r. sav. | 1 | 154 672 | — | 31,3% |
| Mažeikių r. sav. | 3 | 148 303 | 3 | 9,2% |
| Rietavo sav. | 1 | 141 748 | 3 | −0,6% |
| Kupiškio r. sav. | 1 | 134 900 | 3 | −9,5% |
| Tauragės r. sav. | 1 | 128 910 | 2 | 6,3% |
| Šiaulių r. sav. | 2 | 127 837 | — | 35,9% |
| Zarasų r. sav. | 1 | 121 892 | 4 | 9,7% |
| Šalčininkų r. sav. | 4 | 116 117 | 2 | −3,7% |
| Rokiškio r. sav. | 2 | 98 677 | 3 | 7,1% |
| Kėdainių r. sav. | 3 | 81 053 | 5 | −41,6% |
| Šilutės r. sav. | 3 | 76 338 | 6 | −19,3% |
| Plungės r. sav. | 2 | 66 164 | 2 | 22,8% |
| Anykščių r. sav. | 1 | 54 297 | 1 | 34,7% |
| Jonava | 1 | 43 100 | 1 | 2,3% |
| Rokiškis | 1 | 34 550 | — | 39,7% |
| Radviliškio r. sav. | 1 | 33 490 | 1 | 0,6% |
| Vilkaviškio r. sav. | 1 | 32 333 | 4 | 1,0% |
| Biržai | 1 | 25 231 | 1 | −16,5% |
| Trakai | 1 | 20 445 | — | −2,9% |
| Pasvalio r. sav. | 2 | 20 302 | 3 | −8,9% |
| Molėtų r. sav. | 1 | 14 497 | — | 65,5% |
| Kėdainiai | 1 | 12 900 | — | −4,1% |
| Jurbarko r. sav. | 1 | 11 825 | — | 56,5% |
| Širvintų r. sav. | 1 | 6 389 | — | — |
| Klaipėdos miesto savivaldybės teritorija | 1 | 6 200 | — | — |
| Palanga | 1 | 5 209 | — | — |
| Šilutė | 2 | 4 665 | — | — |
| Vilkaviškis | 1 | 1 780 | — | — |
| Gargždai | 1 | — | — | — |
| Visaginas | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai metalų mechaninis apdirbimas veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių metalų mechaninis apdirbimas veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės metalų mechaninis apdirbimas veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės metalų mechaninis apdirbimas veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai metalų mechaninis apdirbimas veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių metalų mechaninis apdirbimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės metalų mechaninis apdirbimas veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės metalų mechaninis apdirbimas veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai metalų mechaninis apdirbimas veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių metalų mechaninis apdirbimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės metalų mechaninis apdirbimas veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės metalų mechaninis apdirbimas veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 2551 — Metalų dengimas
- 2552 — Metalų terminis apdorojimas
- 2500 — Metalo gaminių, išskyrus mašinas ir įrenginius, gamyba
- 2510 — Konstrukcinių metalo gaminių gamyba
- 2511 — Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba
- 2512 — Metalinių durų ir langų gamyba
- 2521 — Centrinio šildymo radiatorių, garo generatorių ir katilų gamyba
- 2522 — Kitų metalinių cisternų, rezervuarų ir talpyklų gamyba