UAB Dudek — įmonės kodas 302918259
- Įmonės kodas
- 302918259
- PVN nr.
- LT100007308218
- Regionas / savivaldybė
- Utena
- Miestas
- Utena
- Adresas
- Utena, Taikos g. 54-10, LT-28159, 28159 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 2553 — Metalų mechaninis apdirbimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Nov 19
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 47 657 | 84 511 | 117 487 | 103 412 | 190 164 | 173 878 | 235 186 | 372 940 | 279 112 | 173 916 |
| Visos pajamos | 47 657 | 84 511 | 117 487 | 103 412 | 190 164 | 173 878 | 235 186 | 372 940 | 279 112 | 173 916 |
| Pelnas prieš mokesčius | 944 | 21 120 | 44 248 | 13 754 | 45 506 | 29 240 | 30 665 | 79 477 | 77 722 | 5 371 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 892 | 20 062 | 42 031 | 13 050 | 43 228 | 27 779 | 29 122 | 66 463 | 74 237 | 5 069 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 3 | 4 | 5 | 4 | 4 |
| Ilgalaikis turtas | 21 005 | 38 938 | 42 052 | 65 338 | 77 458 | 156 402 | 158 483 | 128 352 | 130 484 | 120 924 |
| Trumpalaikis turtas | 32 321 | 30 834 | 54 892 | 56 568 | 82 502 | 103 292 | 133 021 | 225 994 | 234 729 | 220 270 |
| Visi įsipareigojimai | 49 481 | 46 142 | 31 368 | 41 401 | 37 164 | 102 092 | 107 789 | 106 777 | 45 515 | 17 071 |
| Nuosavas kapitalas | 3 845 | 23 907 | 65 938 | 78 987 | 122 214 | 149 994 | 179 115 | 245 578 | 319 816 | 324 885 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 169 NACE 2553 įmonių (2024).
Trumpai
UAB Dudek 2024 m. nurodė 173 916 € apyvartą, tai yra 37,7% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Metalų mechaninis apdirbimas“ veiklos srities įmonių Utena. Įmonė uždirbo 5 069 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 2,9%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 17 071 €, o nuosavas kapitalas — 324 885 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Metalų mechaninis apdirbimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Tekintojas, UAB | Vilnius | 178 165 | 46 718 | 4 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Juodiša" | Juodšilių k. | 169 638 | 33 726 | 3 |
| MB "Jokema" | Kaunas | 178 919 | 74 721 | 1 |
| UAB "Amynas" | Kaunas | 179 125 | 35 126 | 1 |
| Uždaroji gamybinė-komercinė akcinė bendrovė "ALPAAL" | Vilnius | 167 516 | −35 575 | 6 |
| NAVIA Industrial management and consulting MB | Grabių k. | 165 230 | 134 768 | — |
| UAB JIM-Cat | Katinų k. | 159 920 | 9 219 | 5 |
| UAB "Braitech" | Kaunas | 158 521 | 34 788 | 4 |
Įtraukta į reitingus
- 32. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Utena savivaldybėje 2024 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 76. vieta — Didžiausi darbdaviai metalų mechaninis apdirbimas veiklos srityje 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 79. vieta — TOP 100 įmonių metalų mechaninis apdirbimas veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 86. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Utena savivaldybėje 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 16. vieta — Pelningiausios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Utena) 2023 m.
- 31. vieta — Pelningiausios įmonės metalų mechaninis apdirbimas veiklos srityje 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 42. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Utena savivaldybėje 2023 m.
- 63. vieta — TOP 100 įmonių metalų mechaninis apdirbimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — Pelningiausios įmonės Utena mieste 2023 m.
- 70. vieta — Pelningiausios įmonės Utena savivaldybėje 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 71. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Utena savivaldybėje 2023 m.▼ 38 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 78. vieta — Didžiausi darbdaviai metalų mechaninis apdirbimas veiklos srityje 2023 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 90. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Utena savivaldybėje 2023 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės metalų mechaninis apdirbimas veiklos srityje 2022 m.
- 32. vieta — Pelningiausios įmonės metalų mechaninis apdirbimas veiklos srityje 2022 m.
- 33. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Utena savivaldybėje 2022 m.▼ 24 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 36. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Utena savivaldybėje 2022 m.▲ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — TOP 100 įmonių metalų mechaninis apdirbimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 71. vieta — Pelningiausios įmonės Utena savivaldybėje 2022 m.▲ 24 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 74. vieta — Didžiausi darbdaviai metalų mechaninis apdirbimas veiklos srityje 2022 m.
- 92. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Utena savivaldybėje 2022 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Utena savivaldybėje 2021 m.▲ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 54. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Utena savivaldybėje 2021 m.
- 95. vieta — Pelningiausios įmonės Utena savivaldybėje 2021 m.
- 98. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Utena savivaldybėje 2021 m.
- 31. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Utena savivaldybėje 2020 m.
- 91. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Utena savivaldybėje 2020 m.
- 14. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Utena savivaldybėje 2019 m.
- 62. vieta — Pelningiausios įmonės Utena savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB Dudek apyvarta?
2024 m. UAB Dudek nurodė 173 916 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB Dudek dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 5 069 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 2,9%.
Kiek darbuotojų turi UAB Dudek?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB Dudek?
Pagrindinė veiklos sritis – „Metalų mechaninis apdirbimas“ (EVRK 2553), įsikūrusi Utena.
Norite išsamios įmonės analizės UAB Dudek?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą