Metalų terminis apdorojimas įmonės Lietuvoje (EVRK 2552)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
88
Bendra apyvarta
80,6 mln €▲ 1,1%
Darbuotojai
1 196
Medianinė marža
5,8%
Augimas (metinis)
+1,1%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 2552
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Mabrocona" | Gargždai | 23 664 677 | −320 072 | 355 | |
| 2 | UAB Seaside industries | Klaipėda | 7 970 922 | 897 018 | 111 | |
| 3 | UAB "Intership Service" | Klaipėda | 6 375 084 | 226 398 | 6 | |
| 4 | UAB "VAKARŲ METALGAMA" | Klaipėda | 5 067 158 | 314 986 | 78 | |
| 5 | UAB "ZIGO Tech" | Klaipėda | 4 131 072 | 1 958 | 11 | |
| 6 | Uždaroji akcinė bendrovė "LAGNETA" | Kretinga | 3 726 600 | 32 140 | 24 | |
| 7 | UAB "Balttiekimas" | Klaipėda | 2 812 470 | −226 013 | 22 | |
| 8 | ShopcoLT, UAB | Kaunas | 2 802 811 | 2 286 | 14 | |
| 9 | UAB "d line Production" | Kaišiadorys | 2 579 075 | 37 266 | 46 | |
| 10 | Uždaroji akcinė bendrovė "JARDAS" ir Ko | Vilniaus r. sav. | 2 447 825 | −58 705 | 30 | |
| 11 | UAB "INLOOK VILNIUS" | Vilnius | 2 359 982 | 108 485 | 15 | |
| 12 | UAB "Dagl company" | Panevėžio r. sav. | 2 211 945 | 66 514 | 35 | |
| 13 | Uždaroji akcinė bendrovė "ELAMETA" | Utena | 2 106 175 | 134 987 | 37 | |
| 14 | AMD Metalai, UAB | Panevėžio r. sav. | 2 066 113 | 225 662 | 12 | |
| 15 | Uždaroji akcinė bendrovė "ELONIKA" | Vilnius | 1 816 435 | 242 342 | 22 | |
| 16 | Uždaroji akcinė bendrovė "KARBONAS" | Kauno r. sav. | 1 815 763 | 237 059 | 38 | |
| 17 | UAB "BALTIC INDUSTRIAL COATING" | Vilniaus r. sav. | 1 791 233 | −121 732 | 34 | |
| 18 | UAB "BM Baltic" | Vilnius | 1 424 751 | 48 492 | 14 | |
| 19 | UAB "MITRONAS Engineering" | Kaunas | 772 932 | 25 607 | 14 | |
| 20 | UAB "Alanodas" | Vilnius | 679 430 | 173 962 | 8 | |
| 21 | UAB "Rolfmeta" | Panevėžio r. sav. | 659 006 | 38 611 | 13 | |
| 22 | UAB "Westa Steel" | Mažeikių r. sav. | 642 986 | 24 072 | 14 | |
| 23 | UAB "Ecogalvanic" | Kaunas | 619 864 | −221 625 | — | |
| 24 | UAB Techninių projektų serviso centras | Mažeikių r. sav. | 561 267 | −301 909 | 21 | |
| 25 | UAB "Resmila Vilnius" | Trakų r. sav. | 533 180 | 58 534 | 9 | |
| 26 | UAB "ARGON LT" | Klaipėda | 482 744 | −10 219 | 15 | |
| 27 | UAB "Baskina" | Panevėžys | 452 481 | 55 026 | 8 | |
| 28 | Uždaroji akcinė bendrovė "DEUTERIS" | Vilnius | 445 814 | 12 667 | 8 | |
| 29 | UAB "ABTECH Powder Coating" | Kaunas | 443 993 | 2 158 | 11 | |
| 30 | Uždaroji akcinė bendrovė "BETRIOLIS" | Vilnius | 437 233 | −80 284 | 16 | |
| 31 | MB "Rodyklė LT" | Šiauliai | 424 547 | 850 | — | |
| 32 | UAB "GEVIAS GROUP" | Kaišiadorių r. sav. | 401 782 | 51 282 | 5 | |
| 33 | UAB "Mechanikos sprendimai" | Kauno r. sav. | 385 944 | 56 154 | 5 | |
| 34 | UAB "Metaltonas" | Šiaulių r. sav. | 359 368 | 29 997 | 4 | |
| 35 | UAB "Kautinga" | Šiauliai | 326 827 | 61 695 | 5 | |
| 36 | UAB "Frestor" | Kaunas | 321 749 | 72 204 | 12 | |
| 37 | UAB "Metalizacija" | Elektrėnai | 307 303 | 23 255 | 6 | |
| 38 | UAB "Arlutas" | Panevėžio r. sav. | 298 897 | 18 141 | 4 | |
| 39 | UAB "SIGART" | Vilnius | 285 785 | 35 861 | 6 | |
| 40 | UAB "Master Coatings" | Kauno r. sav. | 274 644 | 34 896 | 7 | |
| 41 | UAB "TPL Technologies" | Druskininkai | 272 987 | −55 957 | 14 | |
| 42 | MB "Metalda" | Vilnius | 247 572 | 124 404 | 1 | |
| 43 | MB Kurimo | Panevėžio r. sav. | 247 352 | 15 572 | 3 | |
| 44 | UAB "Septynios spalvos" | Vilnius | 241 265 | 3 576 | 8 | |
| 45 | UAB "GRAVIDĖJA" | Vilnius | 236 430 | 46 532 | 4 | |
| 46 | UAB "Metalral" | Kaunas | 218 791 | 4 448 | — | |
| 47 | UAB "Profitter LT" | Pakruojo r. sav. | 209 555 | 1 017 | 5 | |
| 48 | UAB "Vitjara" | Kaunas | 200 193 | 45 557 | 6 | |
| 49 | MB "Miltelina" | Jurbarko r. sav. | 162 457 | 10 834 | 5 | |
| 50 | UAB "Vikromas" | Kazlų Rūda | 154 631 | −12 019 | 6 | |
| 51 | UAB "Iron Lady LT" | Kauno r. sav. | 152 674 | −67 279 | 9 | |
| 52 | MB Digis | Rokiškio r. sav. | 149 942 | 19 332 | 3 | |
| 53 | MB "Metalo mozaika" | Raseinių r. sav. | 145 683 | 12 592 | — | |
| 54 | Individuali įmonė | Vilnius | 137 631 | 28 323 | 1 | |
| 55 | UAB "Miltėja" | Šiauliai | 132 916 | 16 280 | 5 | |
| 56 | UAB "Sentas" | Šiauliai | 130 953 | 71 816 | 2 | |
| 57 | UAB VELDUS | Panevėžys | 120 222 | 8 411 | 2 | |
| 58 | UAB "Miltelinis dažymas Pilviškiuose" | Šakių r. sav. | 118 299 | −188 662 | 6 | |
| 59 | MB Raltecha | Klaipėda | 114 480 | 16 929 | — | |
| 60 | MB "Grameja" | Pasvalio r. sav. | 114 030 | 3 952 | 1 | |
| 61 | UAB "Kaukai" | Kaunas | 101 537 | 22 986 | 1 | |
| 62 | UAB "V1 ašigalis" | Kaunas | 101 311 | −2 042 | — | |
| 63 | MB Celera LT | Kaunas | 101 010 | −9 090 | 2 | |
| 64 | UAB "Merit LT" | Vilnius | 98 789 | −2 064 | 11 | — |
| 65 | UAB "Etoma" | Trakų r. sav. | 96 095 | −4 139 | 5 | |
| 66 | UAB "Miltegona" | Kaunas | 93 438 | −22 562 | 2 | |
| 67 | UAB "VPS" | Klaipėda | 92 614 | 1 971 | 4 | |
| 68 | UAB "Vogulis" | Anykščiai | 88 437 | −580 | 3 | |
| 69 | Uždaroji akcinė bendrovė "DIPRINTAS" | Vilnius | 84 955 | −6 125 | 5 | |
| 70 | MB "Jusvelda" | Kaunas | 81 076 | 8 640 | — | |
| 71 | MB "Pilama" | Utenos r. sav. | 69 631 | −1 924 | 2 | |
| 72 | UAB "Skartora" | Panevėžio r. sav. | 60 104 | 2 301 | 4 | |
| 73 | MB Velovatas | Rokiškio r. sav. | 59 382 | −26 050 | — | |
| 74 | UAB "Labas darbas" | Vilnius | 56 419 | 7 864 | 2 | |
| 75 | MB DŽIŪSNA FACTORY | Vilnius | 51 600 | 8 803 | — | — |
| 76 | MB "Duok smėlio" | Utena | 48 312 | 6 910 | — | |
| 77 | UAB "Brigas Coating Solutions" | Klaipėda | 38 812 | −172 | — | — |
| 78 | MB "Faustoka" | Jurbarkas | 38 334 | 31 442 | — | |
| 79 | UAB "Kripaga" | Šiaulių r. sav. | 37 450 | 17 046 | 2 | |
| 80 | MB "Saultada" | Šilalė | 36 054 | 2 049 | — | |
| 81 | MB "Mikrodangos" | Kaunas | 30 192 | 7 782 | — | |
| 82 | MB Sieras | Kėdainių r. sav. | 26 222 | 2 423 | — | |
| 83 | UAB "Smėlio žmonės" | Kaunas | 21 893 | −17 415 | 3 | |
| 84 | MB "Ad suvirinimas" | Klaipėda | 21 360 | 770 | — | |
| 85 | UAB "RATKAITA" | Vilnius | 20 825 | −12 043 | 2 | |
| 86 | UAB "Meta bcp" | Alytaus r. sav. | 13 293 | 2 224 | 1 | — |
| 87 | UAB "Vudmarta" | Varėna | 13 123 | −1 999 | 1 | |
| 88 | UAB "KOROZA" | Vilniaus r. sav. | 12 300 | −14 895 | — | |
| 89 | UAB Hojustas | Kaunas | 11 728 | 1 414 | 1 | — |
| 90 | UAB "Lumrana" | Vilnius | 11 427 | 725 | — | — |
| 91 | MB "Auridėja" | Panevėžio r. sav. | 10 289 | 7 | — | |
| 92 | MB Švaicas | Kaunas | 9 028 | −3 370 | — | |
| 93 | MB Aleksandor | Vilnius | 8 777 | 2 769 | — | |
| 94 | UAB "Smėliasta" | Kauno r. sav. | 7 395 | −5 766 | 1 | |
| 95 | MB Metalo apdirbimo cechas | Kaunas | 5 299 | −2 558 | — | |
| 96 | MB Parūkom | Vilniaus r. sav. | 4 150 | 1 094 | — | — |
| 97 | MB Asmid | Alytaus r. sav. | 3 784 | −5 367 | — | |
| 98 | UAB "Auresa Engineering" | Panevėžys | 3 523 | −296 | 1 | |
| 99 | MB Deiluta | Kaunas | 2 739 | −2 029 | — | — |
| 100 | MB Prolazeris.lt | Kauno r. sav. | 2 145 | −260 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Gargždai | 1 | 23 664 677 | 355 | −1,4% |
| Klaipėda | 7 | 17 306 378 | 232 | 6,2% |
| Vilnius | 18 | 8 612 868 | 121 | 12,5% |
| Panevėžio r. sav. | 6 | 5 306 354 | 68 | 4,8% |
| Kaunas | 14 | 4 987 851 | 66 | 7,0% |
| Vilniaus r. sav. | 3 | 4 243 208 | 64 | −4,6% |
| Kretinga | 2 | 3 726 600 | 25 | 0,9% |
| Kaišiadorys | 1 | 2 579 075 | 46 | 1,4% |
| Kauno r. sav. | 4 | 2 361 776 | 53 | 13,1% |
| Utena | 2 | 2 154 487 | 37 | 10,4% |
| Mažeikių r. sav. | 2 | 1 204 253 | 35 | −25,0% |
| Šiauliai | 3 | 884 290 | 10 | 12,2% |
| Trakų r. sav. | 2 | 629 275 | 14 | 3,3% |
| Panevėžys | 2 | 572 703 | 10 | 9,6% |
| Šiaulių r. sav. | 2 | 396 818 | 6 | 26,9% |
| Elektrėnai | 1 | 307 303 | 6 | 7,6% |
| Druskininkai | 1 | 272 987 | 14 | −20,5% |
| Pakruojo r. sav. | 1 | 209 555 | 5 | 0,5% |
| Rokiškio r. sav. | 2 | 209 324 | 3 | −15,5% |
| Jurbarko r. sav. | 1 | 162 457 | 5 | 6,7% |
| Kazlų Rūda | 1 | 154 631 | 6 | −7,8% |
| Raseinių r. sav. | 1 | 145 683 | — | 8,6% |
| Šakių r. sav. | 2 | 118 503 | 8 | −159,5% |
| Pasvalio r. sav. | 1 | 114 030 | 1 | 3,5% |
| Anykščiai | 1 | 88 437 | 3 | −0,7% |
| Utenos r. sav. | 1 | 69 631 | 2 | −2,8% |
| Šilalė | 1 | 36 054 | — | 5,7% |
| Kėdainių r. sav. | 1 | 26 222 | — | 9,2% |
| Alytaus r. sav. | 2 | 17 077 | 1 | 16,7% |
| Mažeikiai | 1 | 0 | — | — |
| Kėdainiai | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai metalų terminis apdorojimas veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių metalų terminis apdorojimas veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės metalų terminis apdorojimas veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės metalų terminis apdorojimas veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai metalų terminis apdorojimas veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių metalų terminis apdorojimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės metalų terminis apdorojimas veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės metalų terminis apdorojimas veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai metalų terminis apdorojimas veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių metalų terminis apdorojimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės metalų terminis apdorojimas veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės metalų terminis apdorojimas veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 2551 — Metalų dengimas
- 2553 — Metalų mechaninis apdirbimas
- 2500 — Metalo gaminių, išskyrus mašinas ir įrenginius, gamyba
- 2510 — Konstrukcinių metalo gaminių gamyba
- 2511 — Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba
- 2512 — Metalinių durų ir langų gamyba
- 2521 — Centrinio šildymo radiatorių, garo generatorių ir katilų gamyba
- 2522 — Kitų metalinių cisternų, rezervuarų ir talpyklų gamyba