Metalų dengimas įmonės Lietuvoje (EVRK 2551)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
29
Bendra apyvarta
17,8 mln €▼ 5,2%
Darbuotojai
270
Medianinė marža
6,9%
Augimas (metinis)
−5,2%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 29 įmonių — EVRK 2551
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Elme metalas" | Vilnius | 4 592 552 | −124 724 | 27 | |
| 2 | Uždaroji akcinė bendrovė "GALVANTA" | Vilnius | 3 530 274 | 181 373 | 61 | |
| 3 | UAB "Koloro" | Vilnius | 2 517 722 | 174 884 | 40 | |
| 4 | UAB "Oldera" | Šakių r. sav. | 1 038 574 | 122 645 | 15 | |
| 5 | Uždaroji akcinė bendrovė Dangų inžinerijos centras | Kaunas | 748 462 | 67 019 | 13 | |
| 6 | UAB "Vaitometa" | Gargždai | 732 726 | 5 736 | 7 | |
| 7 | UAB "Anarmega" | Šiauliai | 718 476 | 42 921 | 19 | |
| 8 | UAB "Langstena" | Šiauliai | 551 091 | 53 847 | 12 | |
| 9 | Elme Metall Klaipėda, UAB | Klaipėda | 465 094 | −139 586 | 1 | |
| 10 | UAB "Miltelena" | Klaipėdos r. sav. | 379 753 | 1 590 | 10 | |
| 11 | Uždaroji akcinė bendrovė "KLAIMILĖ" | Klaipėdos r. sav. | 335 192 | 1 535 | 11 | |
| 12 | UAB "Miltelinis dažymas" | Alytaus r. sav. | 299 899 | 128 856 | 7 | |
| 13 | UAB "Nudažyk" | Vilnius | 299 784 | 114 129 | 4 | |
| 14 | MB "Hotmeta" | Raseinių r. sav. | 291 827 | 115 810 | — | |
| 15 | UAB "Ratelitas" | Vilnius | 260 541 | 25 519 | 5 | |
| 16 | UAB "Dolinda" | Vilnius | 212 180 | 43 575 | 2 | |
| 17 | UAB Elastomer.EU | Kaunas | 204 570 | 8 582 | 9 | |
| 18 | UAB "Vytlinta" | Klaipėdos r. sav. | 178 071 | 15 562 | 4 | |
| 19 | UAB "Mirvalsta" | Vilnius | 98 450 | −4 543 | 4 | |
| 20 | UAB "Uzniai" | Klaipėdos r. sav. | 82 867 | 7 469 | 3 | |
| 21 | UAB "Transkodas" | Klaipėda | 62 437 | −7 949 | 3 | |
| 22 | Glossline, UAB | Tauragės r. sav. | 52 302 | −3 635 | 5 | |
| 23 | UAB SHTERN GALVANIK | Vilnius | 47 176 | −21 733 | 1 | |
| 24 | MB "Dimekas" | Utenos r. sav. | 35 835 | 11 553 | — | |
| 25 | MB "Miltmega" | Šiaulių r. sav. | 32 738 | −87 | 2 | |
| 26 | UAB GPM LT | Vilnius | 19 048 | 1 765 | 1 | |
| 27 | UAB "Tincoat" | Panevėžys | 10 425 | 4 536 | 1 | |
| 28 | UAB "MH Engineering" | Ukmergė | 9 780 | −5 702 | 1 | |
| 29 | MB "Igerka" | Kauno r. sav. | 1 779 | 1 434 | 1 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 10 | 11 577 727 | 147 | 6,9% |
| Šiauliai | 2 | 1 269 567 | 31 | 7,9% |
| Šakių r. sav. | 1 | 1 038 574 | 15 | 11,8% |
| Klaipėdos r. sav. | 4 | 975 883 | 28 | 4,6% |
| Kaunas | 2 | 953 032 | 22 | 6,6% |
| Gargždai | 1 | 732 726 | 7 | 0,8% |
| Klaipėda | 2 | 527 531 | 4 | −21,4% |
| Alytaus r. sav. | 1 | 299 899 | 7 | 43,0% |
| Raseinių r. sav. | 1 | 291 827 | — | 39,7% |
| Tauragės r. sav. | 1 | 52 302 | 5 | −7,0% |
| Utenos r. sav. | 1 | 35 835 | — | 32,2% |
| Šiaulių r. sav. | 1 | 32 738 | 2 | −0,3% |
| Panevėžys | 1 | 10 425 | 1 | 43,5% |
| Kauno r. sav. | 1 | 1 779 | 1 | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai metalų dengimas veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių metalų dengimas veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Pelningiausios įmonės metalų dengimas veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai metalų dengimas veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių metalų dengimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės metalų dengimas veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės metalų dengimas veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai metalų dengimas veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių metalų dengimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės metalų dengimas veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės metalų dengimas veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 2552 — Metalų terminis apdorojimas
- 2553 — Metalų mechaninis apdirbimas
- 2500 — Metalo gaminių, išskyrus mašinas ir įrenginius, gamyba
- 2510 — Konstrukcinių metalo gaminių gamyba
- 2511 — Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba
- 2512 — Metalinių durų ir langų gamyba
- 2521 — Centrinio šildymo radiatorių, garo generatorių ir katilų gamyba
- 2522 — Kitų metalinių cisternų, rezervuarų ir talpyklų gamyba