MB "Igerka" — įmonės kodas 305224749

Aukštas pelningumas
Įmonės kodas
305224749
PVN nr.
305224749
Regionas / savivaldybė
Kauno r. sav.
Miestas
Voškonių k.
Adresas
Kauno r. sav., Domeikavos sen., Voškonių k., Pievų g. 13-8, LT-54345, 54345 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
2551 — Metalų dengimas
Teisinė forma
Mažoji bendrija
Registracijos data
Wed Aug 07
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
1 779 € 80,5%
Grynasis pelnas (2024)
1 434 € 60,3%
Grynojo pelno marža
80,6%
Darbuotojai
1 0,0%

Apyvartos raida

2019–2024, EUR

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.20 tūkst.201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−8 tūkst.−6 tūkst.−4 tūkst.−2 tūkst.02 tūkst.4 tūkst.201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.20 tūkst.201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

01122201920202021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−10 tūkst.−5 tūkst.05 tūkst.10 tūkst.201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos2 3707 70320 4279 1361 779
Visos pajamos2 3707 70320 4279 1361 779
Pelnas prieš mokesčius02 211003 6091 434
Nuostolis prieš mokesčius17806 9553 99300
Grynasis pelnas02 109003 6091 434
Grynasis nuostolis17806 9553 99300
Vidutinis darbuotojų skaičius1211
Ilgalaikis turtas011 6028 7556 3083 361202
Trumpalaikis turtas11 6802 043628342564172
Visi įsipareigojimai1721026 04510 1526 7654 735
Nuosavas kapitalas−1681 941−5 417−9 410−5 801−4 361

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 27 NACE 2551 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
80,6%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
1 779 €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
1 266,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

MB "Igerka" 2024 m. nurodė 1 779 € apyvartą, tai yra 80,5% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Metalų dengimas“ veiklos srities įmonių Kauno r. sav.. Įmonė uždirbo 1 434 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 80,6%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 4 735 €, o nuosavas kapitalas — −4 361 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Metalų dengimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
UAB "MH Engineering"Ukmergė9 780−5 7021
UAB "Tincoat"Panevėžys10 4254 5361
UAB GPM LTVilnius19 0481 7651
MB "Miltmega"Ginkūnų k.32 738−872
MB "Dimekas"Jasonių k.35 83511 553
UAB SHTERN GALVANIKVilnius47 176−21 7331
Glossline, UABBaltrušaičių k.52 302−3 6355
UAB "Transkodas"Klaipėda62 437−7 9493

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra MB "Igerka" apyvarta?

2024 m. MB "Igerka" nurodė 1 779 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar MB "Igerka" dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 434 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 80,6%.

Kiek darbuotojų turi MB "Igerka"?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima MB "Igerka"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Metalų dengimas“ (EVRK 2551), įsikūrusi Voškonių k., Kauno r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą