Metalinių durų ir langų gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 2512)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
143
Bendra apyvarta
172,3 mln €▲ 4,1%
Darbuotojai
1 662
Medianinė marža
1,7%
Augimas (metinis)
+4,1%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 2512
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Ryterna group" | Kauno r. sav. | 41 168 533 | 9 751 923 | 285 | |
| 2 | NorDan, UAB | Mažeikiai | 14 691 930 | 313 570 | 84 | |
| 3 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "VELANSTA" | Vilnius | 6 654 866 | 368 710 | 37 | |
| 4 | UAB "ASMODAS" | Klaipėda | 6 638 352 | 78 901 | 102 | |
| 5 | UAB "ALMECA" | Vilnius | 6 270 232 | 112 887 | 52 | |
| 6 | UAB "LANGEMĖ" | Panevėžio r. sav. | 5 886 726 | 709 478 | 57 | |
| 7 | Uždaroji akcinė bendrovė "Idomus" | Kaunas | 4 509 435 | 3 472 | 43 | |
| 8 | UAB "Smart aluminium constructions LT" | Vilnius | 3 705 356 | 18 151 | 37 | |
| 9 | UAB "Production Line" | Vilnius | 3 325 804 | 135 579 | 26 | |
| 10 | UAB "Vartonas" | Kaunas | 3 268 520 | 14 071 | 41 | |
| 11 | UAB "STAKTA" | Vilnius | 3 126 756 | 49 745 | 27 | |
| 12 | UAB "Firelita" | Vilnius | 3 002 352 | 109 537 | 23 | |
| 13 | UAB "Sorvindu" | Kaunas | 2 919 225 | −103 194 | 22 | |
| 14 | UAB "SKP aliuminis" | Kaunas | 2 849 342 | 270 670 | 25 | |
| 15 | UAB Strommen LT | Kauno r. sav. | 2 765 996 | −369 001 | 28 | |
| 16 | UAB "Megrana fasadai" | Kaunas | 2 724 301 | 60 447 | 22 | |
| 17 | Ryterna Entry, UAB | Kauno r. sav. | 2 703 904 | −344 474 | 48 | |
| 18 | UAB "Vinkelis ALU" | Klaipėda | 2 289 177 | 195 899 | 13 | |
| 19 | UAB "ARLANGA alu" | Gargždai | 2 285 004 | 7 570 | 24 | |
| 20 | UAB "Aliuminio profilių sistemos" | Kaunas | 2 231 750 | 20 866 | 19 | |
| 21 | UAB "Vitral" | Klaipėda | 2 175 978 | 204 563 | 32 | |
| 22 | Uždaroji akcinė bendrovė "VAKARŲ RYTERNA" | Klaipėdos r. sav. | 2 169 729 | 144 340 | 25 | |
| 23 | UAB "AIMPEX" | Kaunas | 2 011 915 | 7 210 | 17 | |
| 24 | UAB "KONTESTA" | Vilnius | 1 838 152 | 323 913 | 21 | |
| 25 | UAB DW Systems | Vilnius | 1 836 454 | 16 176 | 14 | |
| 26 | UAB "Langų parkas" | Klaipėdos r. sav. | 1 828 474 | 60 726 | 18 | |
| 27 | UAB "Aliuminatas" | Vilnius | 1 714 268 | −285 109 | 23 | |
| 28 | UAB "Aluzara" | Zarasai | 1 687 282 | 13 574 | 11 | |
| 29 | UAB "Aliuminio arka" | Vilnius | 1 684 222 | 28 518 | 9 | |
| 30 | ARADAS aluminium solutions UAB | Alytus | 1 640 778 | 3 259 | 18 | |
| 31 | UAB "Alvindus" | Šiauliai | 1 587 393 | 620 | 13 | |
| 32 | UAB "Sacro" | Vilniaus r. sav. | 1 474 655 | 2 207 | 11 | |
| 33 | UAB "Aluvesto projektai" | Vilnius | 1 380 201 | 182 526 | 4 | |
| 34 | UAB "Tvorų tiekimas" | Šiauliai | 1 262 473 | −257 440 | — | |
| 35 | UAB "Kota" | Klaipėdos r. sav. | 1 076 525 | 935 | 24 | |
| 36 | UAB "Gerdeta" | Kaunas | 946 842 | −65 808 | 20 | |
| 37 | UAB "Munitus" | Vilnius | 921 379 | −228 370 | 18 | |
| 38 | UAB "TOTUM prekyba" | Vilnius | 884 189 | 26 421 | 20 | |
| 39 | UAB "EXPERTDOOR" | Alytus | 883 369 | 34 212 | 12 | |
| 40 | UAB "GALMETA" | Vilnius | 849 021 | −16 734 | — | |
| 41 | UAB "DAŽYMO MEISTRAS" | Vilnius | 840 259 | 6 477 | 20 | |
| 42 | UAB EG Doors | Alytus | 835 796 | −64 135 | 16 | |
| 43 | UAB "Runikos" aliuminio konstrukcijos | Panevėžys | 831 156 | 109 329 | 5 | |
| 44 | UAB "Alnectus" | Kauno r. sav. | 821 535 | 21 343 | 9 | |
| 45 | UAB Statometa | Kaunas | 805 651 | 9 811 | 8 | |
| 46 | UAB AJ PRODUCTION | Vilnius | 785 123 | −38 553 | 21 | |
| 47 | UAB Door World | Molėtų r. sav. | 781 827 | −9 152 | 12 | |
| 48 | UAB "Alurama" | Mažeikiai | 759 850 | 13 126 | 3 | |
| 49 | Uždaroji akcinė bendrovė "VARTŲ TECHNIKA" | Vilnius | 747 839 | 18 105 | 12 | |
| 50 | UAB Toreda LT | Šiaulių r. sav. | 741 042 | 47 355 | 10 | |
| 51 | MB Aliuminio sistemų profesionalai | Kauno r. sav. | 685 534 | 23 774 | — | |
| 52 | UAB "TEGO durys" | Šiauliai | 681 974 | 88 511 | 8 | |
| 53 | MB Winfa | Klaipėda | 645 595 | 36 910 | 3 | |
| 54 | UAB "Ekoska" | Mažeikiai | 631 644 | 26 851 | 5 | |
| 55 | Bendra Lietuvos - Švedijos įmonė uždaroji akcinė bendrovė "SVELITA" | Kaunas | 611 562 | −105 681 | — | |
| 56 | UAB GLASS CON | Kaunas | 607 447 | 22 039 | 2 | |
| 57 | UAB Rodlux | Vilnius | 586 429 | 66 690 | 10 | |
| 58 | UAB "Alufsolutions" | Vilniaus r. sav. | 545 723 | −111 100 | 7 | |
| 59 | UAB "Cirika" | Pakruojo r. sav. | 544 102 | 6 144 | 10 | |
| 60 | UAB "Pietų spektras" | Alytaus r. sav. | 483 901 | 2 849 | 16 | |
| 61 | Uždaroji akcinė bendrovė "Šiaulių tauro detalės" | Šiauliai | 474 031 | 421 072 | — | — |
| 62 | MB Aliuminio langai | Vilniaus r. sav. | 472 246 | −35 940 | — | |
| 63 | UAB "Latega" | Vilniaus r. sav. | 458 378 | 15 696 | 3 | |
| 64 | UAB "METODUM" | Panevėžio r. sav. | 446 422 | 20 889 | 5 | |
| 65 | UAB "Alfestas" | Šiaulių r. sav. | 445 725 | 11 456 | 8 | |
| 66 | Durų vizija UAB | Šiauliai | 438 979 | 43 354 | 10 | |
| 67 | UAB "Gyšarda" | Panevėžys | 376 679 | 14 102 | 6 | |
| 68 | UAB "Fiscus LT" | Vilnius | 354 208 | 11 216 | 7 | |
| 69 | "ANTHALIT", UAB | Vilnius | 350 996 | −76 064 | 2 | |
| 70 | UAB "Durų šalis" | Kaunas | 349 678 | 16 504 | 10 | |
| 71 | "Advanced laser technologies", UAB | Panevėžys | 314 201 | 1 496 | 4 | |
| 72 | UAB "Aldeta" | Panevėžys | 314 038 | 16 895 | 4 | |
| 73 | UAB "Aluteka" | Trakų r. sav. | 305 146 | −113 075 | 7 | |
| 74 | UAB "METALIKA" | Panevėžys | 300 598 | 5 989 | 5 | |
| 75 | UAB "Eritas" | Radviliškio r. sav. | 299 040 | 87 | 5 | |
| 76 | MB LIJEMA | Kaunas | 297 417 | 12 843 | — | |
| 77 | UAB "Metiga" | Panevėžys | 281 698 | 22 644 | 11 | |
| 78 | Uždaroji akcinė bendrovė "Intornas" | Kaunas | 270 351 | 2 011 | 7 | |
| 79 | UAB "Glamuras" | Klaipėda | 240 819 | 1 556 | 6 | |
| 80 | UAB "Tikrosios saugos investicija" | Vilnius | 237 018 | 5 324 | — | |
| 81 | UAB "Meistro projektai" | Pagėgiai | 211 529 | −16 873 | 6 | |
| 82 | UAB "RS partneriai" | Mažeikių r. sav. | 204 721 | 3 171 | 6 | |
| 83 | Docenta MB | Kaišiadorių r. sav. | 191 555 | 36 704 | 7 | |
| 84 | UAB "Hamika" | Vilnius | 169 868 | 41 423 | 3 | |
| 85 | MB Vakarų frontas LT | Šilutės r. sav. | 162 128 | −12 899 | 3 | |
| 86 | UAB "SV West" | Alytus | 153 162 | 672 | 2 | |
| 87 | UAB "Lanlita ir Ko" | Kaunas | 142 627 | 45 | 3 | |
| 88 | UAB "DARMONTA" | Kauno r. sav. | 135 476 | −2 420 | 3 | |
| 89 | Rolega MB | Plungė | 130 176 | 1 696 | 2 | |
| 90 | UAB Podes | Kauno r. sav. | 124 777 | 5 897 | 3 | |
| 91 | Uždaroji akcinė bendrovė "Mūsų miškas" | Klaipėdos r. sav. | 107 561 | −18 543 | 5 | |
| 92 | UAB "Patogūs vartai" | Vilkaviškio r. sav. | 103 169 | 9 804 | 3 | |
| 93 | UAB "Langų ir durų profesionalai" | Kaunas | 100 386 | 14 990 | — | |
| 94 | Aliuminio prekybos namai, UAB | Vilnius | 100 186 | −101 841 | — | |
| 95 | MB Vartai visiems | Vilnius | 91 921 | 12 | — | |
| 96 | MB Vartų visata | Vilnius | 89 070 | 13 298 | — | |
| 97 | MB "Evama" | Vilnius | 76 543 | 1 423 | — | |
| 98 | UAB "Autrė" | Panevėžys | 72 770 | 23 329 | — | |
| 99 | MB JOLANDRA | Šiauliai | 70 351 | 368 | 2 | |
| 100 | MB "Porsebas" | Vilnius | 68 324 | 9 298 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Kauno r. sav. | 10 | 48 409 482 | 379 | 2,6% |
| Vilnius | 44 | 40 844 591 | 396 | 1,8% |
| Kaunas | 22 | 24 119 541 | 251 | 0,4% |
| Mažeikiai | 3 | 16 083 424 | 92 | 2,1% |
| Klaipėda | 8 | 12 060 953 | 160 | 3,5% |
| Panevėžio r. sav. | 3 | 6 353 322 | 62 | 4,7% |
| Klaipėdos r. sav. | 6 | 4 155 797 | 51 | −7,0% |
| Alytus | 4 | 3 513 105 | 48 | 0,3% |
| Vilniaus r. sav. | 5 | 2 951 002 | 21 | −3,7% |
| Šiauliai | 5 | 2 778 697 | 33 | 5,2% |
| Panevėžys | 6 | 2 418 370 | 35 | 4,6% |
| Gargždai | 1 | 2 285 004 | 24 | 0,3% |
| Zarasai | 1 | 1 687 282 | 11 | 0,8% |
| Šiaulių r. sav. | 2 | 1 186 767 | 18 | 4,5% |
| Molėtų r. sav. | 2 | 849 372 | 13 | 36,6% |
| Pakruojo r. sav. | 2 | 587 870 | 11 | 7,0% |
| Alytaus r. sav. | 1 | 483 901 | 16 | 0,6% |
| Radviliškio r. sav. | 1 | 299 040 | 5 | 0,0% |
| Pagėgiai | 1 | 211 529 | 6 | −8,0% |
| Mažeikių r. sav. | 1 | 204 721 | 6 | 1,5% |
| Kaišiadorių r. sav. | 1 | 191 555 | 7 | 19,2% |
| Šilutės r. sav. | 1 | 162 128 | 3 | −8,0% |
| Plungė | 1 | 130 176 | 2 | 1,3% |
| Vilkaviškio r. sav. | 1 | 103 169 | 3 | 9,5% |
| Tauragės r. sav. | 2 | 80 785 | — | 3,8% |
| Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 1 | 67 868 | 3 | 8,8% |
| Šakių r. sav. | 1 | 49 640 | 3 | 22,1% |
| Trakų r. sav. | 1 | 30 287 | 2 | 19,4% |
| Varėnos r. sav. | 1 | 24 000 | 1 | 35,5% |
| Ignalina | 1 | 1 027 | — | — |
| Akmenės r. sav. | 1 | 425 | — | — |
| Utena | 1 | 0 | — | — |
| Telšiai | 1 | 0 | — | — |
| Palanga | 1 | 0 | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai metalinių durų ir langų gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių metalinių durų ir langų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės metalinių durų ir langų gamyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės metalinių durų ir langų gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai metalinių durų ir langų gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių metalinių durų ir langų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės metalinių durų ir langų gamyba veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės metalinių durų ir langų gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai metalinių durų ir langų gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių metalinių durų ir langų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės metalinių durų ir langų gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės metalinių durų ir langų gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 2510 — Konstrukcinių metalo gaminių gamyba
- 2511 — Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba
- 2500 — Metalo gaminių, išskyrus mašinas ir įrenginius, gamyba
- 2521 — Centrinio šildymo radiatorių, garo generatorių ir katilų gamyba
- 2522 — Kitų metalinių cisternų, rezervuarų ir talpyklų gamyba
- 2530 — Ginklų ir šaudmenų gamyba
- 2540 — Metalo kalimas ir formavimas ir miltelių metalurgija
- 2551 — Metalų dengimas