Metalo kalimas ir formavimas ir miltelių metalurgija įmonės Lietuvoje (EVRK 2540)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
44
Bendra apyvarta
60,1 mln €▼ 22,2%
Darbuotojai
642
Medianinė marža
3,1%
Augimas (metinis)
−22,2%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 51 įmonių — EVRK 2540
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lietuvos ir Vokietijos uždaroji akcinė bendrovė "HI-STEEL" | Kaunas | 20 683 364 | 513 848 | 146 | |
| 2 | UAB "Oetiker Lietuva" | Druskininkų sav. | 10 907 754 | −1 356 960 | 76 | |
| 3 | UAB "GVERDITA" | Vilniaus r. sav. | 10 733 615 | 2 325 777 | 78 | |
| 4 | Uždaroji akcinė bendrovė "ACHATAS" | Panevėžys | 10 303 216 | 580 454 | 122 | |
| 5 | UAB "METEC" | Vilniaus r. sav. | 4 291 329 | 111 062 | 112 | |
| 6 | Uždaroji akcinė bendrovė "JUTRIX" | Panevėžys | 3 210 737 | −147 653 | 62 | |
| 7 | UAB "NLN" | Kaunas | 2 901 501 | 434 623 | 30 | |
| 8 | UAB RECYCLING tec&sol | Vilnius | 2 818 668 | 87 747 | 4 | |
| 9 | Uždaroji akcinė bendrovė "IGNETA" | Panevėžys | 995 405 | 96 029 | 9 | |
| 10 | UAB NITATOR-SLT | Biržai | 814 215 | −95 847 | 17 | |
| 11 | UAB "Ardo projektai" | Kėdainių r. sav. | 738 875 | 93 493 | 15 | |
| 12 | UAB "Launagis" | Panevėžys | 594 358 | −23 736 | 13 | |
| 13 | VALCAS MB | Kazlų Rūdos sav. | 518 871 | 135 024 | 2 | |
| 14 | UAB "Irongė" | Kėdainių r. sav. | 432 360 | −1 211 | 4 | |
| 15 | UAB "TIKSLIOSIOS MECHANIKOS TECHNOLOGIJOS" | Vilnius | 305 900 | −19 443 | — | |
| 16 | UAB "INVI" | Kauno r. sav. | 244 079 | 33 842 | 2 | |
| 17 | UAB "Vaterlo" | Vilnius | 215 347 | 153 | — | — |
| 18 | UAB "Metmita" | Trakų r. sav. | 208 777 | 5 684 | 2 | |
| 19 | MB "Budmetal" | Klaipėdos r. sav. | 189 885 | −5 434 | 1 | |
| 20 | Uždaroji akcinė bendrovė "MIDAMA" | Gargždai | 188 138 | −26 552 | 8 | |
| 21 | UAB "METALSTEKA" | Šiauliai | 182 573 | −21 099 | 8 | |
| 22 | Uždaroji akcinė bendrovė "Kvint" | Kaunas | 138 497 | −16 252 | 7 | |
| 23 | MB "Metalplasta" | Šiaulių r. sav. | 133 870 | −1 936 | 7 | |
| 24 | UAB "BIELMETAS" | Panevėžys | 101 798 | 5 584 | — | |
| 25 | UAB "Juodaragis" | Šiauliai | 84 280 | 7 236 | 3 | |
| 26 | Donluras, MB | Šilutės r. sav. | 62 910 | 5 543 | — | |
| 27 | MB ALJEX | Klaipėda | 60 058 | 1 472 | — | |
| 28 | UAB "Feroteka" | Kaunas | 54 239 | −51 615 | 2 | |
| 29 | MB Miroslavo kalvė | Šalčininkų r. sav. | 47 506 | 3 117 | 2 | |
| 30 | UAB "Metalromas" | Klaipėda | 47 100 | 1 614 | 5 | |
| 31 | UAB Trakų kalvė | Trakai | 42 135 | 27 609 | — | — |
| 32 | Powderfox MB | Panevėžys | 40 043 | 24 321 | — | — |
| 33 | UAB Ironietis | Kaunas | 37 560 | 708 | 3 | |
| 34 | UAB Pasvalio kalviai | Pasvalio r. sav. | 36 035 | −2 348 | 3 | |
| 35 | MB "Nebras" | Kaunas | 33 770 | 7 041 | — | |
| 36 | MB "Dažymo paslaugos" | Šiaulių r. sav. | 31 099 | 779 | 2 | |
| 37 | MB "Kietas plienas" | Kalvarijos sav. | 23 866 | −24 365 | 2 | |
| 38 | MB "Gintarinė pasaga" | Gargždai | 23 680 | 15 704 | — | |
| 39 | Rentana, UAB | Vilnius | 23 396 | 3 167 | — | — |
| 40 | MB "Mechaninis apdirbimas" | Panevėžio r. sav. | 15 726 | 1 929 | — | |
| 41 | MB Storo katino projektai | Vilnius | 15 703 | 2 487 | — | |
| 42 | MB "Steel forming solutions" | Ukmergė | 13 975 | −921 | — | |
| 43 | Mažoji bendrija "Aksonometrija" | Kaunas | 11 455 | 694 | — | |
| 44 | MB DD Gamyba | Klaipėda | 11 287 | 3 423 | — | |
| 45 | MB "Metakoras" | Klaipėda | 5 087 | −2 256 | — | |
| 46 | UAB "Juodoji meleta" | Kelmė | 1 539 | −296 | 4 | |
| 47 | UAB "Lintek" | Klaipėdos r. sav. | 590 | −9 414 | 1 | |
| 48 | UAB "Eveka" | Skuodo r. sav. | 0 | 0 | — | |
| 49 | UAB "S.A. darbai" | Šiaulių r. sav. | 0 | 0 | — | |
| 50 | UAB "Braketas" | Panevėžys | 0 | −1 678 | 1 | |
| 51 | MB Kalvė meistarnė | Plungės r. sav. | 0 | 0 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Kaunas | 6 | 23 721 889 | 181 | 4,3% |
| Panevėžys | 5 | 15 143 759 | 206 | 5,6% |
| Druskininkų sav. | 1 | 10 907 754 | 76 | −12,4% |
| Vilniaus r. sav. | 1 | 4 291 329 | 112 | 2,6% |
| Vilnius | 3 | 2 834 371 | 4 | 9,5% |
| Kėdainių r. sav. | 2 | 1 171 235 | 19 | 6,2% |
| Kazlų Rūdos sav. | 1 | 518 871 | 2 | 26,0% |
| Šiauliai | 2 | 266 853 | 11 | −1,5% |
| Kauno r. sav. | 2 | 244 079 | 2 | 13,9% |
| Gargždai | 2 | 211 818 | 8 | 26,1% |
| Trakų r. sav. | 1 | 208 777 | 2 | 2,7% |
| Klaipėdos r. sav. | 2 | 190 475 | 2 | −2,9% |
| Klaipėda | 4 | 123 532 | 5 | 3,4% |
| Šilutės r. sav. | 1 | 62 910 | — | 8,8% |
| Šalčininkų r. sav. | 2 | 47 506 | 2 | 6,6% |
| Pasvalio r. sav. | 1 | 36 035 | 3 | −6,5% |
| Šiaulių r. sav. | 1 | 31 099 | 2 | 2,5% |
| Kalvarijos sav. | 1 | 23 866 | 2 | −102,1% |
| Panevėžio r. sav. | 1 | 15 726 | — | 12,3% |
| Ukmergė | 1 | 13 975 | — | −6,6% |
| Plungės r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Skuodo r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Tauragės r. sav. | 1 | — | 2 | — |
| Prienai | 1 | — | 1 | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai metalo kalimas ir formavimas ir miltelių metalurgija veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių metalo kalimas ir formavimas ir miltelių metalurgija veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės metalo kalimas ir formavimas ir miltelių metalurgija veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės metalo kalimas ir formavimas ir miltelių metalurgija veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai metalo kalimas ir formavimas ir miltelių metalurgija veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių metalo kalimas ir formavimas ir miltelių metalurgija veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Pelningiausios įmonės metalo kalimas ir formavimas ir miltelių metalurgija veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai metalo kalimas ir formavimas ir miltelių metalurgija veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių metalo kalimas ir formavimas ir miltelių metalurgija veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės metalo kalimas ir formavimas ir miltelių metalurgija veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės metalo kalimas ir formavimas ir miltelių metalurgija veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 2500 — Metalo gaminių, išskyrus mašinas ir įrenginius, gamyba
- 2510 — Konstrukcinių metalo gaminių gamyba
- 2511 — Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba
- 2512 — Metalinių durų ir langų gamyba
- 2521 — Centrinio šildymo radiatorių, garo generatorių ir katilų gamyba
- 2522 — Kitų metalinių cisternų, rezervuarų ir talpyklų gamyba
- 2530 — Ginklų ir šaudmenų gamyba
- 2551 — Metalų dengimas