Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 2511)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
524
Bendra apyvarta
882,8 mln €▲ 9,5%
Darbuotojai
7 102
Medianinė marža
3,0%
Augimas (metinis)
+9,5%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 2511
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uždaroji akcinė bendrovė "STATICUS" | Vilnius | 88 197 744 | 1 621 396 | 565 | |
| 2 | UAB "Kaunas Metal" | Kaunas | 65 213 239 | 504 760 | 72 | |
| 3 | Umega Group, AB | Utena | 63 860 680 | −443 160 | 18 | |
| 4 | UAB "KG Constructions" | Vilniaus r. sav. | 57 997 465 | −2 563 115 | 414 | |
| 5 | UAB "Peikko Lietuva" | Kaunas | 48 808 000 | −439 000 | 325 | |
| 6 | UAB "PASSER SIDC" | Klaipėda | 38 094 250 | 3 556 268 | 118 | |
| 7 | UAB "MARINE TECHNOLOGY" | Klaipėda | 32 434 642 | 5 054 603 | 154 | |
| 8 | UAB "Ryterna modul" | Kaunas | 20 956 611 | −1 287 613 | 236 | |
| 9 | Hennordic, UAB | Ukmergė | 18 934 324 | 15 815 | 248 | |
| 10 | UAB "Norac" | Panevėžys | 18 133 025 | 149 912 | 232 | |
| 11 | UAB Nordec | Gargždai | 17 909 801 | 79 565 | 76 | |
| 12 | UAB "Vytrolma" | Utena | 15 817 558 | 189 338 | 156 | |
| 13 | Nord Steel, UAB | Mažeikiai | 15 740 373 | 256 014 | 114 | |
| 14 | UAB KT MODULES | Klaipėda | 15 380 636 | −1 847 422 | 178 | |
| 15 | UAB "LITMAR MK" | Vilnius | 12 536 080 | −919 729 | 46 | |
| 16 | Uždaroji akcinė bendrovė "FELIŪGA" | Klaipėda | 11 141 532 | 1 995 943 | 60 | |
| 17 | UAB "StalCorp" | Kaunas | 10 341 782 | 608 440 | 20 | |
| 18 | UAB "VAKARŲ KONSTRUKCIJOS" | Klaipėda | 9 674 579 | 163 385 | 99 | |
| 19 | UAB "Ameko konstrukcijos" | Gargždai | 9 527 011 | 2 203 343 | 43 | |
| 20 | UAB "PASSER SIDC Projects" | Klaipėda | 8 992 213 | −281 341 | 116 | |
| 21 | UAB "4Surface" | Klaipėda | 8 916 227 | 853 024 | 144 | |
| 22 | UAB "FERN PRODUCTION" | Alytus | 8 370 594 | −55 645 | 53 | |
| 23 | UAB "ALUFLAM" | Jonava | 7 464 780 | 676 051 | 65 | |
| 24 | Baltic Construction Solutions Lietuva, UAB | Klaipėda | 6 715 149 | 18 834 | 46 | |
| 25 | Uždaroji akcinė bendrovė "Butina" | Vilnius | 6 535 267 | 464 669 | 34 | |
| 26 | Metalenpro, UAB | Vilnius | 6 280 864 | 217 036 | 111 | |
| 27 | Uždaroji akcinė bendrovė "ŠVYTĖJIMAS" | Vilniaus r. sav. | 6 183 856 | 163 032 | 68 | |
| 28 | Hustal UAB | Panevėžys | 6 159 347 | 123 266 | 61 | |
| 29 | UAB "METALIKA LT" | Kaunas | 6 076 567 | 235 694 | 36 | |
| 30 | UAB "Aliuminio konstrukcijos" | Vilnius | 5 767 657 | 1 008 614 | 45 | |
| 31 | UAB "ANVALDA" | Vilnius | 5 678 967 | 212 582 | 55 | |
| 32 | "Euromontas", UAB | Vilniaus r. sav. | 5 583 948 | 465 219 | 77 | |
| 33 | UAB "RIFLIS" | Kretinga | 5 536 543 | 295 158 | 39 | |
| 34 | UAB "Steel Bridges" | Kretinga | 5 328 519 | 186 436 | 49 | |
| 35 | UAB "Litvija" | Mažeikiai | 5 152 545 | −734 921 | 77 | |
| 36 | Uždaroji akcinė bendrovė "Baltic TS Group" | Šilalės r. sav. | 4 759 653 | −79 432 | 39 | |
| 37 | UAB "Hugaas Construction" | Gargždai | 4 677 574 | −837 006 | 60 | |
| 38 | COSMOS CONSTRUCTION, UAB | Vilnius | 4 512 365 | 234 354 | 63 | |
| 39 | Uždaroji akcinė bendrovė "SIGROMAS" | Klaipėda | 4 498 145 | 503 354 | 60 | |
| 40 | Uždaroji akcinė bendrovė "Elmaga" | Mažeikiai | 4 402 516 | 660 843 | 60 | |
| 41 | UAB "PRAMONINĖS METALO KONSTRUKCIJOS" | Kaunas | 4 339 087 | 93 322 | 54 | |
| 42 | UAB "Gardenis" | Kaunas | 4 196 336 | 420 565 | 27 | |
| 43 | UAB "AL Construction" | Šiauliai | 4 052 458 | 38 094 | — | |
| 44 | UAB "Tanatac" | Klaipėda | 3 875 480 | 109 390 | 46 | |
| 45 | "Ferumeta", UAB | Tauragės r. sav. | 3 572 611 | 16 071 | 26 | |
| 46 | UAB "SKARDVILA" | Vilnius | 3 561 774 | 238 704 | 30 | |
| 47 | UAB "Roteksas LEZ" | Klaipėda | 3 499 715 | 1 725 191 | 8 | |
| 48 | UAB "Metalurga" | Kaunas | 3 425 806 | 305 987 | 25 | |
| 49 | UAB "Aldeva" | Vilnius | 3 415 825 | 28 664 | 36 | |
| 50 | UAB "A&D Investicijos" | Šilalės r. sav. | 3 357 970 | −114 029 | 2 | |
| 51 | UAB "ARMABALT" | Vilnius | 3 210 116 | 254 117 | 14 | |
| 52 | UAB "Amės grupė" | Klaipėdos r. sav. | 3 132 208 | 68 069 | 14 | |
| 53 | UAB "Poremo" | Mažeikiai | 3 031 949 | 511 240 | 41 | |
| 54 | UAB "ROKVELAS" | Panevėžys | 3 008 849 | 94 908 | 50 | |
| 55 | UAB "Pajūrio kapitalas" | Klaipėda | 2 951 442 | 315 412 | 2 | |
| 56 | UAB "ALUVESTO" | Vilnius | 2 870 682 | −998 801 | 27 | |
| 57 | UAB NORMETAS | Ukmergė | 2 764 771 | −3 722 | 46 | |
| 58 | Uždaroji akcinė bendrovė "POLITECA" | Vilnius | 2 724 501 | 51 809 | 32 | |
| 59 | MB "Ekvipo" | Klaipėdos r. sav. | 2 690 219 | 115 212 | 17 | — |
| 60 | UAB "NK Projects" | Klaipėda | 2 568 538 | −27 040 | 78 | |
| 61 | UAB "Alugama" | Vilnius | 2 516 094 | 75 132 | 17 | |
| 62 | Aliuminio fasadai UAB | Panevėžys | 2 485 656 | −824 897 | 19 | |
| 63 | UAB "Kalvasta Steel" | Vilnius | 2 365 159 | 3 400 | 22 | |
| 64 | UAB "Vedana" | Klaipėda | 2 362 254 | −60 428 | 54 | |
| 65 | Uždaroji akcinė bendrovė "GREPA" | Vilniaus r. sav. | 2 344 853 | 357 621 | 15 | |
| 66 | Marecon service group, UAB | Vilniaus r. sav. | 2 242 634 | 129 664 | 38 | |
| 67 | UAB "KORTENAS" | Vilniaus r. sav. | 2 172 297 | 30 286 | 17 | |
| 68 | UAB RAIMEX | Šilalės r. sav. | 2 058 155 | 119 239 | — | — |
| 69 | UAB Bolle Modular | Mažeikių r. sav. | 2 013 420 | 19 443 | 23 | |
| 70 | UAB "Velduva" | Plungė | 1 801 478 | 36 411 | 35 | |
| 71 | UAB SISTEMAX | Vilnius | 1 794 965 | 244 336 | 15 | |
| 72 | UAB "Borta" | Klaipėda | 1 777 318 | −160 552 | 28 | |
| 73 | Uždaroji akcinė bendrovė "ZONA OPTIMA" | Vilniaus r. sav. | 1 765 631 | 242 450 | 38 | |
| 74 | UAB "Diguva" | Varėnos r. sav. | 1 747 482 | 52 935 | 11 | |
| 75 | UAB "Olandijos techninė konsultacija" | Klaipėda | 1 721 876 | 61 898 | 24 | |
| 76 | UAB "Batavija" | Klaipėda | 1 700 320 | 196 | 26 | |
| 77 | UAB "PROFILEKSAS" | Šilalės r. sav. | 1 681 804 | −8 298 | 36 | |
| 78 | UAB "Infantas" | Kaunas | 1 652 996 | 19 682 | 12 | |
| 79 | UAB "S4S Nordic" | Kauno r. sav. | 1 640 847 | 146 228 | 9 | |
| 80 | Uždaroji akcinė bendrovė "Stoglašis" | Kaunas | 1 586 731 | 164 578 | 16 | |
| 81 | UAB "Metaprofilis" | Zarasų r. sav. | 1 564 098 | 38 496 | 12 | |
| 82 | UAB "Gisas Industry" | Klaipėda | 1 537 864 | −37 381 | 34 | |
| 83 | UAB "GAMPRE" | Vilnius | 1 495 143 | −57 704 | 15 | |
| 84 | UAB "Tanela" | Šiauliai | 1 457 365 | 41 294 | 23 | |
| 85 | UAB Skardų fabrikas | Šilalė | 1 446 326 | −7 284 | 18 | |
| 86 | UAB "Europietiškos plieno konstrukcijos" | Šilutė | 1 439 229 | −233 442 | 23 | |
| 87 | UAB "Genkonta" | Klaipėda | 1 426 845 | −169 419 | 10 | |
| 88 | UAB "Steel projects" | Kaunas | 1 411 065 | 166 160 | 11 | |
| 89 | Uždaroji akcinė bendrovė "Sauresta" | Vilnius | 1 410 749 | 93 784 | 20 | |
| 90 | UAB Tonitra metal | Vilniaus r. sav. | 1 403 469 | 9 190 | 10 | |
| 91 | UAB "Aukra Maritime" | Gargždai | 1 399 132 | 67 444 | 14 | |
| 92 | MB "Tvorainė" | Vilniaus r. sav. | 1 374 829 | 252 078 | 31 | |
| 93 | UAB "Aurometa" | Mažeikių r. sav. | 1 373 503 | 22 042 | 19 | |
| 94 | UAB "Dakmeta" | Mažeikių r. sav. | 1 368 528 | 23 475 | 17 | |
| 95 | UAB "Prolain" | Šilalės r. sav. | 1 356 821 | 27 481 | 15 | |
| 96 | UAB "Viritas" | Vilnius | 1 312 479 | 13 190 | 13 | |
| 97 | Uždaroji akcinė bendrovė "AUTOSTELĖ" | Klaipėda | 1 307 528 | 20 134 | 10 | |
| 98 | UAB SOAS LT | Vilnius | 1 296 822 | 34 541 | 5 | |
| 99 | UAB "P3 sistemos" | Šiauliai | 1 277 253 | 8 558 | 4 | |
| 100 | UAB TIKMETA | Šilalė | 1 273 445 | 77 352 | 16 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Kaunas | 78 | 181 444 048 | 1 066 | 3,3% |
| Vilnius | 96 | 172 711 632 | 1 405 | 2,1% |
| Klaipėda | 45 | 149 436 436 | 1 285 | 4,1% |
| Vilniaus r. sav. | 31 | 84 051 085 | 753 | 2,9% |
| Utena | 8 | 81 783 865 | 212 | −0,8% |
| Panevėžys | 14 | 32 422 441 | 403 | 1,4% |
| Gargždai | 12 | 30 358 183 | 177 | 0,4% |
| Mažeikiai | 12 | 28 891 244 | 297 | 10,7% |
| Ukmergė | 5 | 22 599 167 | 295 | 0,1% |
| Kretinga | 4 | 10 903 952 | 89 | 3,5% |
| Klaipėdos r. sav. | 25 | 10 385 515 | 103 | 2,6% |
| Alytus | 10 | 10 332 922 | 90 | 3,6% |
| Jonava | 2 | 7 661 058 | 70 | 10,0% |
| Mažeikių r. sav. | 8 | 7 564 565 | 123 | 1,5% |
| Kauno r. sav. | 25 | 7 154 275 | 59 | 2,6% |
| Šilalės r. sav. | 6 | 6 690 455 | 57 | 2,0% |
| Šiauliai | 15 | 4 587 019 | 69 | 3,0% |
| Tauragės r. sav. | 2 | 3 750 965 | 37 | −0,8% |
| Plungė | 5 | 3 097 921 | 48 | 3,1% |
| Šilalė | 4 | 2 901 776 | 39 | 8,1% |
| Šiaulių r. sav. | 14 | 2 202 604 | 34 | 8,2% |
| Trakų r. sav. | 8 | 1 834 839 | 39 | 1,9% |
| Varėnos r. sav. | 1 | 1 747 482 | 11 | 3,0% |
| Zarasų r. sav. | 1 | 1 564 098 | 12 | 2,5% |
| Šilutė | 2 | 1 439 229 | 23 | −16,2% |
| Kupiškio r. sav. | 4 | 1 387 714 | 10 | 3,4% |
| Panevėžio r. sav. | 11 | 1 312 596 | 31 | 7,0% |
| Visaginas | 1 | 1 179 503 | 15 | −1,9% |
| Šalčininkų r. sav. | 3 | 919 391 | 10 | −8,5% |
| Plungės r. sav. | 5 | 834 101 | 15 | 5,2% |
| Palanga | 4 | 825 946 | 25 | 2,3% |
| Švenčionių r. sav. | 1 | 813 264 | 23 | −0,2% |
| Širvintos | 1 | 773 014 | 15 | −24,5% |
| Elektrėnų sav. | 1 | 721 264 | 15 | −10,7% |
| Alytaus r. sav. | 5 | 632 704 | 8 | 7,7% |
| Skuodo r. sav. | 3 | 573 752 | 19 | 7,8% |
| Vilkaviškio r. sav. | 2 | 569 703 | 4 | 11,4% |
| Pasvalio r. sav. | 2 | 469 593 | 10 | 1,2% |
| Lazdijų r. sav. | 2 | 424 708 | 11 | 2,0% |
| Kazlų Rūda | 2 | 402 751 | 5 | 1,1% |
| Pagėgių sav. | 2 | 376 345 | 8 | 9,1% |
| Šilutės r. sav. | 1 | 334 084 | 2 | 2,0% |
| Druskininkai | 1 | 279 710 | 6 | −19,3% |
| Kretingos r. sav. | 3 | 260 612 | 11 | 9,2% |
| Trakai | 1 | 242 500 | 4 | 7,2% |
| Kaišiadorių r. sav. | 4 | 225 942 | 3 | 6,4% |
| Vilkaviškis | 1 | 218 869 | 10 | −22,6% |
| Jurbarkas | 1 | 199 216 | 6 | 2,7% |
| Varėna | 2 | 192 593 | 6 | −5,6% |
| Telšių r. sav. | 3 | 159 074 | 5 | −18,7% |
| Jonavos r. sav. | 4 | 154 659 | 2 | 11,4% |
| Ignalinos r. sav. | 2 | 149 580 | 3 | −439,3% |
| Zarasai | 1 | 135 933 | 4 | 15,7% |
| Radviliškis | 2 | 115 784 | 6 | 6,4% |
| Druskininkų sav. | 1 | 96 629 | 3 | 21,8% |
| Biržai | 1 | 72 981 | 5 | −10,1% |
| Kalvarijos sav. | 1 | 57 274 | 2 | 4,5% |
| Širvintų r. sav. | 1 | 44 807 | — | 15,3% |
| Ukmergės r. sav. | 1 | 40 622 | 1 | 6,5% |
| Šilutės rajono savivaldybės teritorija | 1 | 32 735 | — | 12,4% |
| Šakių r. sav. | 1 | 15 498 | — | −24,9% |
| Marijampolė | 1 | 15 129 | — | 2,7% |
| Kėdainių r. sav. | 1 | 10 306 | — | 20,9% |
| Kėdainiai | 1 | 9 518 | — | — |
| Kelmė | 1 | 7 200 | 2 | — |
| Molėtai | 1 | 250 | 1 | — |
| Kauno m. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Akmenės r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Anykščių r. sav. | 1 | — | — | — |
| Pakruojo r. sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 2510 — Konstrukcinių metalo gaminių gamyba
- 2512 — Metalinių durų ir langų gamyba
- 2500 — Metalo gaminių, išskyrus mašinas ir įrenginius, gamyba
- 2521 — Centrinio šildymo radiatorių, garo generatorių ir katilų gamyba
- 2522 — Kitų metalinių cisternų, rezervuarų ir talpyklų gamyba
- 2530 — Ginklų ir šaudmenų gamyba
- 2540 — Metalo kalimas ir formavimas ir miltelių metalurgija
- 2551 — Metalų dengimas