Medienos apdorojimas ir apdaila įmonės Lietuvoje (EVRK 1612)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
30
Bendra apyvarta
30,6 mln €▼ 1,8%
Darbuotojai
323
Medianinė marža
1,6%
Augimas (metinis)
−1,8%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 32 įmonių — EVRK 1612
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Taurų kedras" | Tauragės r. sav. | 9 641 171 | 122 686 | 26 | |
| 2 | UAB "POLYWOOD" | Vilnius | 7 938 685 | −1 446 932 | 101 | |
| 3 | UAB "Degmeda" | Kauno r. sav. | 4 413 647 | 185 813 | 21 | |
| 4 | Akcinė bendrovė "Dastros medis" | Kupiškis | 2 542 054 | −563 940 | 72 | |
| 5 | UAB MALKINE | Vilnius | 1 388 151 | 4 646 | 16 | |
| 6 | UAB "Ligni linea" | Jonavos r. sav. | 641 514 | 9 972 | 11 | |
| 7 | Uždaroji akcinė bendrovė Sugiban wood | Vilnius | 617 366 | 8 952 | 1 | |
| 8 | UAB "Medžio gija" | Kretingos r. sav. | 506 428 | 17 937 | 7 | |
| 9 | UAB "Impregnuotas medis" | Klaipėdos r. sav. | 346 376 | −59 432 | 4 | |
| 10 | MB MHWP | Vilnius | 340 214 | 2 665 | 5 | |
| 11 | UAB "Medžio masyvas" | Pakruojo r. sav. | 332 380 | 4 948 | 9 | |
| 12 | MB "Mano tvora" | Kaunas | 271 396 | 9 842 | — | |
| 13 | UAB "Marvud" | Klaipėdos r. sav. | 270 194 | 10 883 | 3 | |
| 14 | MB "Medgamas" | Kelmės r. sav. | 241 080 | 40 726 | 5 | |
| 15 | UAB "Laipsnis LT" | Kaunas | 228 135 | −23 995 | 6 | |
| 16 | UAB "Baldai jums NT" | Jonava | 228 100 | 4 338 | 5 | |
| 17 | UAB "Aleksoma" | Vilniaus r. sav. | 195 279 | 5 290 | 3 | |
| 18 | UAB "Lentmena" | Šilalės r. sav. | 176 386 | 14 351 | 8 | |
| 19 | UAB "Bargama" | Mažeikių r. sav. | 121 442 | 15 720 | 6 | |
| 20 | UAB "Kenis" | Kėdainių r. sav. | 118 381 | 9 376 | 5 | |
| 21 | UAB "LM Sprendimai" | Šakių r. sav. | 116 668 | 6 484 | 2 | |
| 22 | Uždaroji akcinė bendrovė "IMPREGMEDA" | Kretinga | 93 218 | −60 860 | 3 | |
| 23 | UAB "Sakaris" | Kauno r. sav. | 91 580 | −29 283 | 3 | |
| 24 | UAB "Tonuota" | Vilnius | 90 077 | −10 211 | 5 | |
| 25 | UAB "Virgisa" | Vilnius | 51 264 | 7 799 | 1 | |
| 26 | MB Statybinė mediena | Šilalės r. sav. | 36 374 | 31 170 | — | — |
| 27 | MB Parketo servisas | Kaunas | 35 032 | 559 | — | |
| 28 | MB "Ojaras" | Kaunas | 33 758 | −20 129 | 1 | |
| 29 | UAB "MT Production" | Širvintų r. sav. | 29 198 | 297 | 2 | |
| 30 | MB Fors-itis | Vilkaviškio r. sav. | 12 083 | −435 | — | |
| 31 | UAB "Lit-Dan forest" | Mažeikiai | 5 448 | 280 | 5 | |
| 32 | MAŽOJI BENDRIJA "JOVITRA" | Rokiškio r. sav. | 4 800 | −2 252 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 5 | 9 995 466 | 119 | 0,9% |
| Tauragės r. sav. | 1 | 9 641 171 | 26 | 1,3% |
| Kauno r. sav. | 2 | 4 505 227 | 24 | −13,9% |
| Kupiškis | 1 | 2 542 054 | 72 | −22,2% |
| Jonavos r. sav. | 1 | 641 514 | 11 | 1,6% |
| Klaipėdos r. sav. | 2 | 616 570 | 7 | −6,6% |
| Kaunas | 4 | 568 321 | 7 | −4,5% |
| Kretingos r. sav. | 1 | 506 428 | 7 | 3,5% |
| Pakruojo r. sav. | 1 | 332 380 | 9 | 1,5% |
| Kelmės r. sav. | 1 | 241 080 | 5 | 16,9% |
| Jonava | 1 | 228 100 | 5 | 1,9% |
| Šilalės r. sav. | 2 | 212 760 | 8 | 46,9% |
| Vilniaus r. sav. | 1 | 195 279 | 3 | 2,7% |
| Mažeikių r. sav. | 1 | 121 442 | 6 | 12,9% |
| Kėdainių r. sav. | 1 | 118 381 | 5 | 7,9% |
| Šakių r. sav. | 1 | 116 668 | 2 | 5,6% |
| Širvintų r. sav. | 1 | 29 198 | 2 | 1,0% |
| Vilkaviškio r. sav. | 1 | 12 083 | — | −3,6% |
| Mažeikiai | 1 | 5 448 | 5 | — |
| Rokiškio r. sav. | 1 | 4 800 | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai medienos apdorojimas ir apdaila veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių medienos apdorojimas ir apdaila veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės medienos apdorojimas ir apdaila veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės medienos apdorojimas ir apdaila veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai medienos apdorojimas ir apdaila veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių medienos apdorojimas ir apdaila veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Pelningiausios įmonės medienos apdorojimas ir apdaila veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai medienos apdorojimas ir apdaila veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių medienos apdorojimas ir apdaila veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Pelningiausios įmonės medienos apdorojimas ir apdaila veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 1611 — Medienos pjaustymas ir obliavimas
- 1600 — Medienos ir gaminių iš medienos bei kamštienos, išskyrus baldus, gamyba; gaminių iš šiaudų ir pynimo medžiagų gamyba
- 1621 — Faneravimo dangos ir medienos plokščių gamyba
- 1622 — Sujungtų parketo grindų gamyba
- 1623 — Kitų statybinių dailidžių ir stalių dirbinių, išskyrus medinius surenkamus pastatus, gamyba
- 1624 — Medinės taros gamyba
- 1625 — Medinių durų ir langų gamyba
- 1626 — Kietojo kuro gamyba iš augalinės biomasės