Medienos pjaustymas ir obliavimas įmonės Lietuvoje (EVRK 1611)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
373
Bendra apyvarta
650,0 mln €▲ 0,8%
Darbuotojai
4 701
Medianinė marža
1,0%
Augimas (metinis)
+0,8%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 1611
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uždaroji akcinė bendrovė "Juodeliai" | Marijampolė | 160 182 088 | 4 365 030 | 564 | |
| 2 | UAB "STORA ENSO LIETUVA" | Alytus | 94 371 280 | 2 994 250 | 271 | |
| 3 | UAB "Šilalės mediena" | Šilalės r. sav. | 39 264 250 | −563 579 | 155 | |
| 4 | UAB "Via fortis" | Vilnius | 27 006 000 | −800 000 | 87 | |
| 5 | UAB "Vudimeksus" | Elektrėnų sav. | 23 217 473 | −3 093 483 | 109 | |
| 6 | Uždaroji akcinė bendrovė "Medarvitas" | Trakų r. sav. | 23 080 508 | 365 174 | 132 | |
| 7 | UAB "GKF" | Kauno r. sav. | 16 403 116 | −2 497 550 | — | |
| 8 | UAB "ECOWOOD" | Kauno r. sav. | 14 555 385 | 42 472 | 188 | |
| 9 | UAB "F.B. Production" | Tauragė | 14 445 258 | 372 676 | 51 | |
| 10 | Uždaroji akcinė bendrovė "ELITĖJA" | Panevėžys | 13 856 884 | 2 261 451 | 158 | |
| 11 | UAB "Enila" | Neringa | 9 669 595 | −308 363 | 8 | |
| 12 | UAB "Kietasis biokuras" | Telšių r. sav. | 9 440 020 | 465 003 | 50 | |
| 13 | Uždaroji akcinė bendrovė "UŽMOJAI SU GARANTIJOMIS" | Ukmergės r. sav. | 8 807 720 | 484 624 | 93 | |
| 14 | Agroserviso kooperatyvas "Pynauja" | Šilalės r. sav. | 8 264 904 | 72 714 | 36 | |
| 15 | UAB "Steka" | Rokiškio r. sav. | 8 170 493 | 400 666 | 48 | |
| 16 | UAB "Volimeda" | Biržų r. sav. | 7 993 730 | 582 625 | 40 | |
| 17 | UAB "Brolis timber" | Kauno r. sav. | 7 507 646 | 212 594 | 22 | |
| 18 | UAB "Robmona" | Telšių r. sav. | 6 869 375 | 66 062 | 40 | |
| 19 | Uždaroji akcinė bendrovė "Kukras" | Kaunas | 6 587 317 | 105 981 | 91 | |
| 20 | Individuali įmonė | Kaišiadorių r. sav. | 6 392 451 | 471 527 | 56 | |
| 21 | UAB "Medieva" | Raseinių r. sav. | 6 102 484 | 185 509 | 52 | |
| 22 | UAB "GKF Lumber Group" | Jonava | 5 628 572 | −587 880 | 5 | |
| 23 | UAB "Rimedis" | Kalvarijos sav. | 5 437 230 | 39 078 | 109 | |
| 24 | Uždaroji akcinė bendrovė "Herantas" | Tauragė | 5 207 187 | 500 490 | 52 | |
| 25 | UAB "MEDINUKAI" | Alytaus r. sav. | 4 978 048 | 481 660 | 31 | |
| 26 | UAB "Dvarmedis" | Alytaus r. sav. | 4 627 569 | 233 499 | 53 | |
| 27 | Uždaroji akcinė bendrovė "ELODENA" | Šakių r. sav. | 4 494 963 | 195 877 | 44 | |
| 28 | Uždaroji akcinė bendrovė "Litimbera" | Klaipėdos r. sav. | 4 232 149 | 166 567 | 46 | |
| 29 | UAB "AD Wood" | Kauno r. sav. | 4 206 109 | 50 111 | 43 | |
| 30 | UAB "PLANKMARA" | Jonavos r. sav. | 4 147 553 | −4 616 | 32 | |
| 31 | UAB "Mediresta" | Šakiai | 3 685 161 | 22 462 | 100 | |
| 32 | Uždaroji akcinė bendrovė "NEDLIT INTERNATIONAL" | Marijampolės sav. | 3 656 503 | 37 421 | 31 | |
| 33 | Uždaroji akcinė bendrovė "VITULA" | Utenos r. sav. | 3 536 299 | 291 891 | 39 | |
| 34 | UAB "Cebeco grupė" | Elektrėnų sav. | 3 468 445 | −271 677 | 58 | |
| 35 | UAB "LTF gamyba" | Anykščiai | 2 929 855 | 617 330 | 18 | |
| 36 | Uždaroji akcinė bendrovė "Jurlota" | Jurbarko r. sav. | 2 924 280 | 12 718 | 39 | |
| 37 | Uždaroji akcinė bendrovė "MARSEMUS" | Vilnius | 2 708 964 | 270 577 | 4 | |
| 38 | UAB "Vinitela" | Telšiai | 2 581 311 | 309 641 | 6 | |
| 39 | UAB "Kamjorda" | Šiaulių r. sav. | 2 562 898 | 60 394 | 26 | |
| 40 | Uždaroji akcinė bendrovė "ASAJA" | Marijampolės sav. | 2 540 621 | −84 193 | 32 | |
| 41 | UAB "Ekovalda" | Klaipėda | 2 316 834 | 122 304 | 16 | |
| 42 | Uždaroji akcinė bendrovė "Ignolitos mediena" | Ignalina | 2 140 852 | −292 531 | 14 | |
| 43 | Lietuvos ir Vokietijos uždaroji akcinė bendrovė "ARMAREDA" | Marijampolė | 2 061 592 | 31 596 | 41 | |
| 44 | Uždaroji akcinė bendrovė Dirvonų lentpjūvė | Pasvalio r. sav. | 2 060 303 | −188 810 | 29 | |
| 45 | UAB Eastwood LT | Kretingos r. sav. | 2 039 411 | 26 638 | 10 | |
| 46 | UAB "Kaimelis LT" | Radviliškio r. sav. | 2 001 574 | 939 | 25 | |
| 47 | UAB "MEDBALT" | Šalčininkai | 1 946 532 | 179 650 | 30 | |
| 48 | UAB "Parketo gamyba" | Pakruojis | 1 859 731 | 178 223 | 27 | |
| 49 | UAB "Milašaičių lentpjūvė" | Plungės r. sav. | 1 601 180 | 43 361 | 33 | |
| 50 | UAB "Remavita" | Vilkaviškio r. sav. | 1 581 769 | 13 643 | 10 | |
| 51 | UAB "VILPORĖ" | Ukmergės r. sav. | 1 577 784 | 11 088 | 35 | |
| 52 | Uždaroji akcinė bendrovė "ARIFARMA" | Raseinių r. sav. | 1 493 443 | −70 729 | 12 | |
| 53 | Uždaroji akcinė bendrovė "Ravilda" | Plungė | 1 488 056 | 59 413 | 14 | |
| 54 | UAB "FORTUM EKOŠILUMA" | Vilnius | 1 407 264 | 64 536 | — | — |
| 55 | UAB "Gilės grindys" | Vilkaviškio r. sav. | 1 345 215 | 22 584 | 15 | |
| 56 | Uždaroji akcinė bendrovė "Murameda" | Raseinių r. sav. | 1 308 325 | −46 867 | 17 | |
| 57 | Uždaroji akcinė bendrovė "DOLENA" | Gargždai | 1 279 279 | −421 212 | 61 | |
| 58 | UAB "Penki arai" | Anykščių r. sav. | 1 235 001 | 224 905 | 9 | |
| 59 | UAB "Žairita" | Varėnos r. sav. | 1 213 293 | 106 974 | 9 | |
| 60 | UAB "PUORIŲ MEDIENA" | Širvintų r. sav. | 1 179 646 | −120 307 | 28 | |
| 61 | UAB "Brolenta" | Tauragės r. sav. | 1 171 308 | −857 552 | 36 | |
| 62 | Uždaroji akcinė bendrovė "Nagoja" | Tauragė | 1 148 220 | 50 442 | 17 | |
| 63 | UAB "Vudra" | Telšių r. sav. | 1 129 790 | 17 509 | 20 | |
| 64 | UAB "ALOBERA MEDIENA" | Vilniaus r. sav. | 1 122 422 | 12 399 | 17 | |
| 65 | UAB "Medienos imperija" | Rokiškio r. sav. | 1 096 140 | −175 950 | — | — |
| 66 | Uždaroji akcinė bendrovė "SEVIKA" | Švenčionių r. sav. | 1 064 992 | 69 980 | 19 | |
| 67 | Uždaroji akcinė bendrovė "Elucida" | Kaunas | 1 012 908 | 10 121 | 22 | |
| 68 | UAB "Viešvė" | Jurbarko r. sav. | 991 575 | −175 819 | 18 | |
| 69 | UAB "Sigmista" | Trakų r. sav. | 991 003 | 41 078 | 18 | |
| 70 | Uždaroji akcinė bendrovė "Eremas" | Alytus | 945 489 | −15 621 | 13 | |
| 71 | UAB Petrašiūnų lentpjūvė | Kaunas | 929 084 | −33 263 | 15 | |
| 72 | Uždaroji akcinė bendrovė "Kalniaus mediena" | Kretingos r. sav. | 913 053 | 38 389 | 12 | |
| 73 | Radviliškio rajono žemės ūkio bendrovė "Šiaulėnų statyba" | Radviliškio r. sav. | 885 610 | −113 388 | 23 | |
| 74 | UAB "Dismena" | Pakruojo r. sav. | 875 773 | −81 220 | 22 | |
| 75 | UAB Litbyg | Joniškio r. sav. | 867 464 | 14 630 | 21 | |
| 76 | UAB "Lukwood" | Šalčininkų r. sav. | 860 409 | −75 651 | 15 | |
| 77 | UAB "Veivirza LT" | Klaipėdos r. sav. | 859 737 | −7 006 | 24 | |
| 78 | UAB "EVO LTU" | Panevėžio r. sav. | 851 766 | 80 604 | 6 | |
| 79 | Uždaroji akcinė bendrovė "VIELARIS" | Vilnius | 847 329 | 23 863 | 13 | |
| 80 | Uždaroji akcinė bendrovė "Domas" | Kauno r. sav. | 845 811 | 3 750 | 18 | |
| 81 | Uždaroji akcinė bendrovė "Dolista" | Mažeikių r. sav. | 774 817 | −3 455 | 18 | |
| 82 | UAB "Evena" | Telšiai | 741 500 | 229 709 | 2 | |
| 83 | Uždaroji akcinė bendrovė "ŽALIAMIŠKIS" | Švenčionių r. sav. | 735 472 | −134 840 | 19 | |
| 84 | Uždaroji akcinė bendrovė "ELPURA" | Kaišiadorių r. sav. | 724 327 | 3 265 | 17 | |
| 85 | UAB "Ąžuolo linija" | Klaipėda | 716 771 | −3 973 | 3 | |
| 86 | Uždaroji akcinė bendrovė "Gikra" | Marijampolės sav. | 715 433 | 2 176 | 20 | |
| 87 | Uždaroji akcinė bendrovė "STILMEDA" | Vilniaus r. sav. | 708 640 | 1 080 | 13 | |
| 88 | UAB "EJ Baltic" | Varėnos r. sav. | 706 491 | 16 007 | 14 | |
| 89 | UAB "Žalmedis" | Plungės r. sav. | 698 811 | 35 803 | 15 | |
| 90 | Uždaroji akcinė bendrovė "Arborator" | Prienų r. sav. | 647 766 | −14 132 | 19 | |
| 91 | UAB "Mobili lentpjūvė" | Molėtų r. sav. | 641 787 | 20 889 | 10 | |
| 92 | UAB "Deimera" | Panevėžio r. sav. | 615 419 | 26 075 | 8 | |
| 93 | UAB "Agropliusas" | Panevėžio r. sav. | 611 303 | 63 100 | — | — |
| 94 | Individuali įmonė | Širvintų r. sav. | 599 540 | 28 129 | 9 | — |
| 95 | Uždaroji akcinė bendrovė Ąžuolina | Telšių r. sav. | 594 632 | −88 318 | 2 | |
| 96 | Uždaroji akcinė bendrovė "GUDALIJA" | Vilniaus r. sav. | 589 774 | −30 692 | 8 | |
| 97 | UAB "Fakto fėja" | Vilnius | 572 175 | −124 | 2 | |
| 98 | UAB "BIOMEDIENA" | Ignalina | 570 755 | 52 682 | 5 | |
| 99 | Yakiwood UAB | Kaunas | 567 928 | 11 373 | 7 | |
| 100 | UAB "VELKOR" | Vilniaus r. sav. | 552 336 | −51 093 | 6 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Marijampolė | 3 | 160 562 964 | 564 | 3,2% |
| Alytus | 7 | 95 728 888 | 301 | 3,2% |
| Šilalės r. sav. | 3 | 47 537 896 | 191 | −0,3% |
| Vilnius | 28 | 32 121 152 | 161 | 1,0% |
| Kauno r. sav. | 10 | 27 746 921 | 283 | 1,2% |
| Elektrėnų sav. | 3 | 26 721 058 | 169 | −13,3% |
| Trakų r. sav. | 6 | 24 218 847 | 158 | 1,6% |
| Tauragė | 4 | 20 909 703 | 122 | 3,5% |
| Telšių r. sav. | 7 | 18 146 651 | 117 | 2,4% |
| Panevėžys | 6 | 13 926 553 | 160 | 3,6% |
| Alytaus r. sav. | 8 | 10 806 266 | 111 | 2,4% |
| Ukmergės r. sav. | 7 | 10 604 866 | 139 | 0,7% |
| Kaunas | 22 | 10 480 926 | 151 | 0,8% |
| Neringa | 1 | 9 669 595 | 8 | −3,2% |
| Raseinių r. sav. | 8 | 9 203 069 | 96 | −3,6% |
| Rokiškio r. sav. | 6 | 8 803 562 | 87 | −0,4% |
| Biržų r. sav. | 6 | 8 127 031 | 47 | 7,3% |
| Marijampolės sav. | 5 | 7 166 018 | 84 | 1,0% |
| Jonava | 2 | 6 128 385 | 22 | −5,2% |
| Kalvarijos sav. | 4 | 5 897 099 | 122 | 0,2% |
| Klaipėdos r. sav. | 10 | 5 770 993 | 93 | 3,9% |
| Jonavos r. sav. | 9 | 4 846 919 | 56 | −0,1% |
| Vilniaus r. sav. | 14 | 4 684 855 | 101 | −5,2% |
| Šakių r. sav. | 4 | 4 680 215 | 47 | 5,9% |
| Kretingos r. sav. | 8 | 4 081 057 | 55 | −13,3% |
| Utenos r. sav. | 5 | 3 997 069 | 56 | 5,8% |
| Jurbarko r. sav. | 8 | 3 971 947 | 61 | −9,6% |
| Šakiai | 1 | 3 685 161 | 100 | 0,6% |
| Šiaulių r. sav. | 10 | 3 615 589 | 48 | 3,0% |
| Klaipėda | 5 | 3 438 106 | 21 | 5,3% |
| Radviliškio r. sav. | 5 | 3 394 663 | 53 | −1,1% |
| Telšiai | 3 | 3 329 725 | 10 | 21,5% |
| Vilkaviškio r. sav. | 3 | 2 964 315 | 28 | 1,3% |
| Anykščiai | 1 | 2 929 855 | 18 | 21,1% |
| Plungės r. sav. | 6 | 2 825 772 | 53 | 7,4% |
| Ignalina | 3 | 2 818 756 | 29 | −13,7% |
| Švenčionių r. sav. | 7 | 2 808 441 | 54 | 5,5% |
| Varėnos r. sav. | 5 | 2 275 800 | 48 | 0,0% |
| Pasvalio r. sav. | 5 | 2 252 502 | 43 | −16,1% |
| Mažeikių r. sav. | 5 | 2 071 049 | 68 | −3,3% |
| Šalčininkai | 1 | 1 946 532 | 30 | 9,2% |
| Plungė | 5 | 1 945 626 | 26 | 6,7% |
| Pakruojis | 1 | 1 859 731 | 27 | 9,6% |
| Anykščių r. sav. | 7 | 1 687 487 | 20 | 14,4% |
| Panevėžio r. sav. | 8 | 1 635 447 | 23 | 4,6% |
| Širvintų r. sav. | 5 | 1 522 249 | 36 | −10,2% |
| Tauragės r. sav. | 5 | 1 263 415 | 44 | −67,4% |
| Pakruojo r. sav. | 3 | 1 215 159 | 34 | −3,8% |
| Molėtų r. sav. | 6 | 1 176 686 | 23 | 1,9% |
| Kaišiadorių r. sav. | 5 | 1 075 289 | 19 | 2,5% |
| Kelmės r. sav. | 6 | 1 003 771 | 38 | 6,5% |
| Prienų r. sav. | 3 | 1 001 264 | 30 | −2,2% |
| Kėdainių r. sav. | 4 | 929 315 | 16 | 4,3% |
| Joniškio r. sav. | 3 | 912 056 | 23 | −13,4% |
| Šalčininkų r. sav. | 2 | 860 409 | 15 | −8,8% |
| Kretinga | 3 | 840 316 | 21 | 0,4% |
| Gargždai | 3 | 740 627 | 18 | 0,3% |
| Zarasų r. sav. | 5 | 641 348 | 27 | 0,9% |
| Kaišiadorys | 4 | 468 217 | 8 | 5,2% |
| Zarasai | 1 | 458 471 | 9 | 0,2% |
| Lazdijų r. sav. | 4 | 316 774 | 12 | 4,3% |
| Rietavo sav. | 1 | 252 627 | 8 | −11,7% |
| Kazlų Rūdos sav. | 3 | 204 382 | 12 | −9,6% |
| Vilkaviškis | 1 | 196 862 | 2 | −13,5% |
| Ignalinos r. sav. | 1 | 164 762 | 5 | 1,4% |
| Šilutės r. sav. | 3 | 163 588 | 13 | 18,8% |
| Širvintos | 1 | 156 697 | 6 | −36,4% |
| Ukmergė | 2 | 112 060 | 6 | −68,5% |
| Palanga | 1 | 109 819 | 4 | 0,2% |
| Šilalė | 1 | 56 340 | 3 | −40,2% |
| Kėdainiai | 1 | 49 652 | 3 | −40,0% |
| Šiauliai | 3 | 37 564 | 4 | −19,5% |
| Druskininkų sav. | 2 | 25 888 | — | 1,8% |
| Skuodo r. sav. | 1 | 20 150 | — | 52,4% |
| Kauno m. sav. | 1 | 340 | — | — |
| Utena | 1 | 0 | — | — |
| Šilutė | 1 | 0 | 1 | — |
| Kupiškis | 1 | 0 | — | — |
| Švenčionys | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai medienos pjaustymas ir obliavimas veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių medienos pjaustymas ir obliavimas veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės medienos pjaustymas ir obliavimas veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės medienos pjaustymas ir obliavimas veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai medienos pjaustymas ir obliavimas veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių medienos pjaustymas ir obliavimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės medienos pjaustymas ir obliavimas veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės medienos pjaustymas ir obliavimas veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai medienos pjaustymas ir obliavimas veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių medienos pjaustymas ir obliavimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės medienos pjaustymas ir obliavimas veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės medienos pjaustymas ir obliavimas veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 1612 — Medienos apdorojimas ir apdaila
- 1600 — Medienos ir gaminių iš medienos bei kamštienos, išskyrus baldus, gamyba; gaminių iš šiaudų ir pynimo medžiagų gamyba
- 1621 — Faneravimo dangos ir medienos plokščių gamyba
- 1622 — Sujungtų parketo grindų gamyba
- 1623 — Kitų statybinių dailidžių ir stalių dirbinių, išskyrus medinius surenkamus pastatus, gamyba
- 1624 — Medinės taros gamyba
- 1625 — Medinių durų ir langų gamyba
- 1626 — Kietojo kuro gamyba iš augalinės biomasės