Faneravimo dangos ir medienos plokščių gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 1621)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
30
Bendra apyvarta
373,6 mln €▲ 14,2%
Darbuotojai
1 539
Medianinė marža
5,8%
Augimas (metinis)
+14,2%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 39 įmonių — EVRK 1621
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB IKEA Industry Lietuva | Kazlų Rūda | 168 157 000 | 9 752 000 | 611 | |
| 2 | Uždaroji akcinė bendrovė "VMG Wood Solutions" | Akmenės r. sav. | 111 091 000 | −392 000 | 155 | |
| 3 | UAB "Grigeo Baltwood" | Vilniaus m. sav. | 27 089 950 | 2 465 669 | 134 | |
| 4 | UAB "Likmerė" | Ukmergė | 26 559 848 | 1 357 914 | 52 | |
| 5 | UAB "VMG Lignum construction" | Akmenės r. sav. | 18 638 000 | −20 700 000 | 186 | |
| 6 | Uždaroji akcinė bendrovė "JŪRĖS MEDIS" | Kazlų Rūdos sav. | 10 750 025 | 544 006 | 80 | |
| 7 | Uždaroji akcinė bendrovė "DAILINTA" | Elektrėnų sav. | 7 863 581 | −918 953 | 104 | |
| 8 | UAB "Timberis" | Kėdainių r. sav. | 1 134 468 | 39 634 | 9 | |
| 9 | UAB "JUNGSTATA" | Ignalina | 609 430 | 76 177 | 16 | |
| 10 | MB "Echomedis" | Kauno r. sav. | 295 422 | 24 678 | 3 | |
| 11 | UAB "Astunga" | Vilnius | 291 214 | 123 794 | 3 | |
| 12 | UAB "Elamas" | Alytus | 252 802 | 5 566 | 7 | |
| 13 | UAB "Norteltas" | Klaipėdos r. sav. | 228 075 | −96 799 | 2 | |
| 14 | Ecorobati, MB | Klaipėda | 196 250 | 6 630 | 2 | |
| 15 | "Color factory", UAB | Panevėžio r. sav. | 180 489 | 14 311 | 6 | |
| 16 | UAB "Gamma furniture" | Tauragė | 174 144 | −84 680 | 8 | |
| 17 | MB "Balgirda" | Kaunas | 135 945 | 14 487 | 1 | |
| 18 | AFRIDO INVEST, UAB | Vilniaus r. sav. | 104 716 | 7 952 | 3 | |
| 19 | UAB Bioway Guide | Skuodo r. sav. | 81 105 | 44 792 | 2 | |
| 20 | UAB "PAKRUOJO ALTERGRANA" | Pakruojo r. sav. | 75 487 | −22 074 | 4 | |
| 21 | Individuali įmonė | Jonavos r. sav. | 73 934 | −38 204 | 5 | |
| 22 | MB "Skiga" | Kauno r. sav. | 61 172 | 28 784 | — | |
| 23 | UAB "Vilseda" | Panevėžio r. sav. | 44 981 | 1 079 | — | — |
| 24 | UAB RIMTAS BALDININKAS | Vilnius | 44 790 | −9 023 | 5 | |
| 25 | UAB "Visagino biokuras" | Visagino sav. | 41 154 | −6 605 | 1 | |
| 26 | MB Kvadratas | Kaunas | 30 920 | 8 087 | 1 | |
| 27 | UAB "Wood Services" | Vilnius | 18 715 | −3 439 | 2 | |
| 28 | UAB "KRN" | Širvintų r. sav. | 16 812 | 363 | 2 | |
| 29 | UAB "Sipeko sprendimai" | Kaunas | 14 673 | −7 184 | 1 | |
| 30 | MB "Kalno medis" | Vilnius | 11 315 | 4 740 | — | — |
| 31 | MB "Laiptana" | Kaunas | 11 200 | 1 471 | — | |
| 32 | MB Medwoodis | Kėdainių r. sav. | 10 264 | 594 | — | |
| 33 | MB Statmedera | Kretingos r. sav. | 9 954 | 167 | — | — |
| 34 | UAB "Mirandas" | Kaunas | 7 791 | −4 776 | — | — |
| 35 | MB "Eoras" | Kaunas | 2 683 | 72 | — | |
| 36 | Utenos rajono žemės ūkio bendrovė "Lamėsta" | Utenos r. sav. | 1 090 | −462 | — | |
| 37 | Mobiletermas UAB | Radviliškio r. sav. | 350 | 344 | 1 | — |
| 38 | Uždaroji akcinė bendrovė "Fantastai" | Kaunas | 0 | 0 | — | |
| 39 | UAB GRIGO | Kaunas | 0 | 0 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Kazlų Rūda | 1 | 168 157 000 | 611 | 5,8% |
| Akmenės r. sav. | 2 | 129 729 000 | 341 | −55,7% |
| Vilniaus m. sav. | 1 | 27 089 950 | 134 | 9,1% |
| Ukmergė | 1 | 26 559 848 | 52 | 5,1% |
| Kazlų Rūdos sav. | 1 | 10 750 025 | 80 | 5,1% |
| Elektrėnų sav. | 1 | 7 863 581 | 104 | −11,7% |
| Kėdainių r. sav. | 2 | 1 144 732 | 9 | 4,6% |
| Ignalina | 1 | 609 430 | 16 | 12,5% |
| Vilnius | 2 | 336 004 | 8 | 11,2% |
| Kauno r. sav. | 2 | 295 422 | 3 | 8,4% |
| Alytus | 1 | 252 802 | 7 | 2,2% |
| Kaunas | 4 | 192 738 | 3 | 11,9% |
| Panevėžio r. sav. | 1 | 180 489 | 6 | 7,9% |
| Tauragė | 1 | 174 144 | 8 | −48,6% |
| Vilniaus r. sav. | 3 | 104 716 | 144 | 7,6% |
| Skuodo r. sav. | 1 | 81 105 | 2 | 55,2% |
| Jonavos r. sav. | 1 | 73 934 | 5 | −51,7% |
| Kretingos r. sav. | 1 | 9 954 | — | — |
| Radviliškio r. sav. | 1 | 350 | 1 | — |
| Pagėgių sav. | 1 | — | 2 | — |
| Marijampolės sav. | 1 | — | 3 | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai faneravimo dangos ir medienos plokščių gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių faneravimo dangos ir medienos plokščių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Pelningiausios įmonės faneravimo dangos ir medienos plokščių gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai faneravimo dangos ir medienos plokščių gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių faneravimo dangos ir medienos plokščių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Pelningiausios įmonės faneravimo dangos ir medienos plokščių gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai faneravimo dangos ir medienos plokščių gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 23 įmonių faneravimo dangos ir medienos plokščių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės faneravimo dangos ir medienos plokščių gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės faneravimo dangos ir medienos plokščių gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 1622 — Sujungtų parketo grindų gamyba
- 1623 — Kitų statybinių dailidžių ir stalių dirbinių, išskyrus medinius surenkamus pastatus, gamyba
- 1624 — Medinės taros gamyba
- 1625 — Medinių durų ir langų gamyba
- 1626 — Kietojo kuro gamyba iš augalinės biomasės
- 1627 — Medienos gaminių apdailinimas
- 1628 — Kitų medienos gaminių ir dirbinių iš kamštienos, šiaudų ir pynimo medžiagų gamyba
- 1600 — Medienos ir gaminių iš medienos bei kamštienos, išskyrus baldus, gamyba; gaminių iš šiaudų ir pynimo medžiagų gamyba