Medinės taros gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 1624)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
110
Bendra apyvarta
185,2 mln €▼ 5,9%
Darbuotojai
2 088
Medianinė marža
1,0%
Augimas (metinis)
−5,9%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 1624
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "BAGETA" | Šiaulių r. sav. | 19 419 235 | −178 536 | 157 | |
| 2 | UAB "VIGIDAS PACK" | Šiauliai | 14 364 199 | −296 156 | 45 | |
| 3 | Ramundas GM, UAB | Rokiškis | 14 310 025 | 2 201 631 | 132 | |
| 4 | UAB "Vakarų Beržas" | Radviliškio r. sav. | 10 289 579 | −3 309 | 77 | |
| 5 | UAB "Baltic Pallets" | Klaipėda | 9 210 298 | 86 803 | 48 | |
| 6 | UAB "Babruna" | Neringa | 8 838 488 | −104 064 | 81 | |
| 7 | Uždaroji akcinė bendrovė "Alsena" | Kaunas | 8 159 372 | −99 835 | 36 | |
| 8 | Uždaroji akcinė bendrovė BAUMANO PADĖKLAI | Utenos r. sav. | 7 164 690 | 9 670 | 82 | |
| 9 | Uždaroji akcinė bendrovė "Taurameda" | Tauragės r. sav. | 6 054 965 | 345 414 | 42 | |
| 10 | UAB "Maudis" | Šiauliai | 5 873 335 | 97 025 | 38 | |
| 11 | Uždaroji akcinė bendrovė "Gilinis" | Plungė | 5 545 672 | 421 089 | 77 | |
| 12 | UAB "Analote" | Telšiai | 4 963 654 | 121 148 | 24 | |
| 13 | Uždaroji akcinė bendrovė "Baldarys" | Skuodo r. sav. | 4 738 358 | 17 775 | 100 | |
| 14 | UAB "Memelio medis" | Telšių r. sav. | 4 187 324 | 267 408 | 37 | |
| 15 | UAB "Mojodas spa" | Telšių r. sav. | 3 770 382 | 94 709 | 33 | |
| 16 | Uždaroji akcinė bendrovė "SAEGEWERK UND PALETTENFERTIGUNG PAUL MAAG" | Kauno r. sav. | 3 553 853 | 135 091 | 54 | |
| 17 | UAB "Sarvyda" | Marijampolės sav. | 2 823 726 | 231 516 | 40 | |
| 18 | UAB "Kublita" | Vilnius | 2 818 535 | 186 638 | 22 | |
| 19 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "GEDVAIRA" | Šiaulių r. sav. | 2 811 057 | 87 105 | 37 | |
| 20 | Uždaroji akcinė bendrovė "Rolandris" | Raseinių r. sav. | 2 498 490 | −49 975 | 46 | |
| 21 | UAB "Repalas" | Trakų r. sav. | 2 315 792 | 101 262 | 13 | |
| 22 | Vilniaus rajono žemės ūkio bendrovė "Tarakonys" | Vilniaus r. sav. | 2 237 941 | 41 360 | 16 | |
| 23 | UAB Padėklų fabrikas | Prienai | 1 978 643 | 3 069 | 19 | |
| 24 | UAB "Rodarta" | Raseinių r. sav. | 1 934 534 | 44 343 | 38 | |
| 25 | Uždaroji akcinė bendrovė "TREMEX" | Jonavos r. sav. | 1 788 831 | −189 087 | 39 | |
| 26 | UAB "SAKAS" | Anykščiai | 1 463 532 | −362 170 | 34 | |
| 27 | UAB "Sigejus" | Marijampolė | 1 459 959 | −9 384 | 14 | |
| 28 | UAB "Spa Europe" | Šiaulių r. sav. | 1 416 864 | 18 686 | 21 | |
| 29 | Uždaroji akcinė bendrovė "Julisa" | Raseinių r. sav. | 1 396 292 | −283 527 | 19 | |
| 30 | Uždaroji akcinė bendrovė "DU MEŠKIUKAI" | Šiaulių r. sav. | 1 320 931 | −29 238 | 31 | |
| 31 | Uždaroji akcinė bendrovė "Mega" | Kauno r. sav. | 1 241 181 | 8 167 | 14 | |
| 32 | UAB "Junelinta" | Klaipėdos r. sav. | 1 229 111 | −159 211 | 34 | |
| 33 | Uždaroji akcinė bendrovė "Langvija" | Molėtų r. sav. | 1 216 062 | 4 150 | 31 | |
| 34 | UAB "Kertmedis" | Plungė | 1 161 495 | 17 674 | 23 | |
| 35 | MB Timberin LK industries | Marijampolės sav. | 1 008 505 | 70 647 | 15 | |
| 36 | UAB "Augina" | Alytaus r. sav. | 994 122 | 21 935 | 17 | |
| 37 | UAB "MENO KALVĖ" | Vilnius | 981 660 | 60 202 | 4 | |
| 38 | UAB "Palleta" | Vilniaus r. sav. | 928 040 | 10 580 | 28 | |
| 39 | UAB "IRMARIM" | Širvintų r. sav. | 912 960 | 57 237 | 9 | |
| 40 | UAB "Medienos sprendimai" | Kupiškio r. sav. | 876 055 | −188 981 | 27 | |
| 41 | UAB "Padėklų centras" | Prienų r. sav. | 847 774 | 54 832 | 21 | |
| 42 | UAB "Nimava" | Vilnius | 814 481 | 3 706 | 12 | |
| 43 | Uždaroji akcinė bendrovė "Zenipa" | Vilnius | 807 542 | 9 641 | 10 | |
| 44 | UAB "Žemaitijos girios" | Mažeikių r. sav. | 743 090 | 31 602 | 24 | |
| 45 | Uždaroji akcinė bendrovė "Vakarų partneriai" | Šilutės r. sav. | 709 371 | 50 169 | 16 | |
| 46 | UAB "Sukrus" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 675 888 | 115 119 | 12 | |
| 47 | UAB "VOLASTA" | Elektrėnų sav. | 663 880 | −53 265 | 13 | |
| 48 | Uždaroji akcinė bendrovė "Lentvario mediena" | Trakų r. sav. | 652 603 | 1 092 | 9 | |
| 49 | UAB "Manufakta" | Radviliškio r. sav. | 640 906 | 10 029 | 12 | |
| 50 | UAB "Medrievė" | Mažeikių r. sav. | 638 339 | −15 487 | 8 | |
| 51 | UAB "Hotlan" | Naujoji Akmenė | 617 471 | 29 107 | 7 | |
| 52 | UAB "Ekopaletė" | Klaipėdos r. sav. | 610 363 | −7 799 | 34 | |
| 53 | UAB Era pallets | Varėnos r. sav. | 599 905 | −41 885 | 11 | |
| 54 | UAB "Lietmeda" | Širvintos | 579 105 | 1 768 | 18 | |
| 55 | Uždaroji akcinė bendrovė "VALRISTAS" | Biržai | 574 566 | 5 513 | 16 | |
| 56 | Uždaroji akcinė bendrovė "Sparkija" | Plungė | 562 928 | −107 439 | 17 | |
| 57 | UAB "Skriaudžių medis" | Prienų r. sav. | 528 543 | 4 571 | 14 | |
| 58 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "GYSLA" | Trakų r. sav. | 525 565 | 4 278 | 11 | |
| 59 | Uždaroji akcinė bendrovė "SMIDRŪNAS" | Kelmės r. sav. | 491 503 | −61 703 | 18 | |
| 60 | UAB "Narasta" | Zarasų r. sav. | 446 842 | 56 | 5 | |
| 61 | UAB "MEDIJANA" | Šiaulių r. sav. | 435 411 | −799 | 12 | |
| 62 | UAB "Dreveks" | Vilniaus r. sav. | 425 996 | −69 104 | 14 | |
| 63 | UAB "Bulotos padėklai" | Marijampolės sav. | 417 491 | 38 583 | 4 | |
| 64 | UAB "Adjura" | Vilkaviškio r. sav. | 414 513 | 2 643 | 6 | |
| 65 | UAB "NIMEDA" | Plungė | 391 109 | 29 200 | 10 | |
| 66 | UAB "Vilraima" | Šiaulių r. sav. | 381 192 | −186 068 | 23 | |
| 67 | UAB "ARGMEDIS" | Utenos r. sav. | 360 928 | −67 998 | 10 | |
| 68 | UAB "Metvora" | Klaipėdos r. sav. | 337 049 | 5 269 | 9 | |
| 69 | UAB "GAURĖS MEDIS" | Tauragės r. sav. | 314 582 | 6 015 | 11 | |
| 70 | UAB "Dabinta" | Elektrėnų sav. | 292 944 | 120 173 | 9 | |
| 71 | MB "Palečių bazė" | Vilnius | 274 342 | 891 | 3 | |
| 72 | UAB "Girlenta" | Jonavos r. sav. | 272 587 | 7 283 | 13 | |
| 73 | Uždaroji akcinė bendrovė "Aisės medis" | Šilutės r. sav. | 262 355 | 5 662 | 7 | |
| 74 | UAB "Tagris" | Rokiškis | 243 604 | 1 042 | 12 | |
| 75 | UAB "Toba" | Kaunas | 243 597 | 16 075 | — | |
| 76 | UAB "Klirameda" | Kelmės r. sav. | 240 176 | 17 182 | 6 | |
| 77 | UAB "H Group" | Trakų r. sav. | 238 116 | 13 490 | — | — |
| 78 | Uždaroji akcinė bendrovė "AUGERA" | Šilutės r. sav. | 237 462 | −53 306 | 11 | |
| 79 | UAB "Biokora" | Raseinių r. sav. | 236 959 | −789 | 7 | |
| 80 | UAB "Sontersa" | Vilnius | 232 650 | 5 520 | — | |
| 81 | UAB "Medna" | Molėtų r. sav. | 208 172 | 1 103 | 3 | |
| 82 | MB "Sofipa" | Kauno r. sav. | 196 411 | 11 478 | 1 | |
| 83 | UAB "Žemaitijos medienos centras" | Telšių r. sav. | 177 309 | 7 810 | 5 | |
| 84 | UAB "Regida" | Telšiai | 176 860 | −7 596 | — | |
| 85 | UAB "ROKDEITOMA" | Rokiškio r. sav. | 160 891 | 1 201 | 7 | |
| 86 | UAB "Renluka" | Varėnos r. sav. | 160 338 | −86 959 | 9 | |
| 87 | Uždaroji akcinė bendrovė "ERNITA" | Biržų r. sav. | 143 924 | −3 358 | 6 | |
| 88 | UAB "Ajansa" | Kaunas | 136 590 | 11 520 | 1 | |
| 89 | Uždaroji akcinė bendrovė "Žaliamatis" | Klaipėdos r. sav. | 129 760 | 1 142 | 4 | |
| 90 | UAB "Europadėklai" | Alytaus r. sav. | 119 858 | 36 086 | 5 | |
| 91 | UAB "Levenčiai" | Telšių r. sav. | 113 986 | 1 514 | 2 | |
| 92 | Uždaroji akcinė bendrovė "KERMIDAS" | Raseinių r. sav. | 109 946 | 18 062 | 2 | |
| 93 | UAB "Raitva" | Klaipėdos r. sav. | 108 350 | −40 684 | 10 | |
| 94 | MB "Ąžuolinė statinė" | Marijampolė | 96 626 | 10 405 | 1 | |
| 95 | MB "Sauna Bucket" | Kauno r. sav. | 96 246 | 32 287 | 1 | — |
| 96 | UAB "Veitera" | Vilnius | 94 530 | 24 206 | 2 | |
| 97 | Uždaroji akcinė bendrovė "Largo" | Šiauliai | 87 639 | −15 061 | 6 | |
| 98 | Uždaroji akcinė bendrovė "RECHA" | Telšių r. sav. | 78 655 | −15 851 | 1 | |
| 99 | MB "Epadeklas" | Panevėžys | 67 471 | −40 190 | 2 | |
| 100 | UAB "Trimtima" | Klaipėdos r. sav. | 63 515 | 11 658 | 3 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Šiaulių r. sav. | 5 | 25 403 498 | 258 | −0,2% |
| Šiauliai | 3 | 20 325 173 | 89 | −2,1% |
| Rokiškis | 2 | 14 553 629 | 144 | 7,9% |
| Radviliškio r. sav. | 4 | 10 981 325 | 92 | −0,0% |
| Klaipėda | 1 | 9 210 298 | 48 | 0,9% |
| Neringa | 1 | 8 838 488 | 81 | −1,2% |
| Telšių r. sav. | 4 | 8 249 001 | 77 | 3,5% |
| Kaunas | 3 | 8 203 562 | 36 | 1,2% |
| Plungė | 4 | 7 661 204 | 127 | 4,5% |
| Utenos r. sav. | 2 | 7 525 618 | 92 | −9,4% |
| Tauragės r. sav. | 3 | 6 383 197 | 55 | 1,9% |
| Raseinių r. sav. | 5 | 6 104 854 | 111 | −0,3% |
| Vilnius | 6 | 5 516 998 | 52 | 6,1% |
| Kauno r. sav. | 5 | 5 102 023 | 70 | 5,7% |
| Telšiai | 1 | 4 963 654 | 24 | 2,4% |
| Skuodo r. sav. | 1 | 4 738 358 | 100 | 0,4% |
| Marijampolės sav. | 3 | 4 249 722 | 59 | 8,2% |
| Vilniaus r. sav. | 4 | 3 636 576 | 59 | −7,5% |
| Trakų r. sav. | 3 | 3 493 960 | 33 | 0,8% |
| Klaipėdos r. sav. | 7 | 2 478 148 | 94 | −0,2% |
| Prienai | 1 | 1 978 643 | 19 | 0,2% |
| Jonavos r. sav. | 2 | 1 791 133 | 41 | −10,6% |
| Molėtų r. sav. | 3 | 1 471 094 | 35 | 0,5% |
| Anykščiai | 1 | 1 463 532 | 34 | −24,7% |
| Prienų r. sav. | 2 | 1 376 317 | 35 | 3,7% |
| Šilutės r. sav. | 4 | 1 263 226 | 36 | −10,1% |
| Alytaus r. sav. | 2 | 994 122 | 17 | 2,2% |
| Elektrėnų sav. | 2 | 956 824 | 22 | 16,5% |
| Širvintų r. sav. | 1 | 912 960 | 9 | 6,3% |
| Mažeikių r. sav. | 1 | 743 090 | 24 | 4,3% |
| Kelmės r. sav. | 2 | 731 679 | 24 | −2,7% |
| Naujoji Akmenė | 1 | 617 471 | 7 | 4,7% |
| Varėnos r. sav. | 2 | 599 905 | 11 | −7,0% |
| Širvintos | 1 | 579 105 | 18 | 0,3% |
| Biržai | 1 | 574 566 | 16 | 1,0% |
| Zarasų r. sav. | 1 | 446 842 | 5 | 0,0% |
| Vilkaviškio r. sav. | 1 | 414 513 | 6 | 0,6% |
| Rokiškio r. sav. | 2 | 195 760 | 7 | 18,7% |
| Biržų r. sav. | 1 | 143 924 | 6 | −2,3% |
| Marijampolė | 1 | 96 626 | 1 | 10,8% |
| Panevėžys | 1 | 67 471 | 2 | −59,6% |
| Šalčininkų r. sav. | 1 | 44 000 | — | 85,0% |
| Lazdijų r. sav. | 1 | 23 201 | 3 | −248,5% |
| Panevėžio r. sav. | 1 | 18 164 | — | 52,7% |
| Kretingos r. sav. | 1 | 18 030 | 2 | −47,7% |
| Pasvalys | 1 | 14 221 | 3 | −276,5% |
| Kretinga | 1 | 9 674 | 2 | — |
| Ignalina | 1 | 6 350 | — | — |
| Kėdainių r. sav. | 1 | 3 750 | 1 | — |
| Kėdainiai | 1 | 0 | — | — |
| Joniškio r. sav. | 1 | — | 1 | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai medinės taros gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių medinės taros gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės medinės taros gamyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės medinės taros gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai medinės taros gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių medinės taros gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės medinės taros gamyba veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės medinės taros gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai medinės taros gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių medinės taros gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės medinės taros gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės medinės taros gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 1621 — Faneravimo dangos ir medienos plokščių gamyba
- 1622 — Sujungtų parketo grindų gamyba
- 1623 — Kitų statybinių dailidžių ir stalių dirbinių, išskyrus medinius surenkamus pastatus, gamyba
- 1625 — Medinių durų ir langų gamyba
- 1626 — Kietojo kuro gamyba iš augalinės biomasės
- 1627 — Medienos gaminių apdailinimas
- 1628 — Kitų medienos gaminių ir dirbinių iš kamštienos, šiaudų ir pynimo medžiagų gamyba
- 1600 — Medienos ir gaminių iš medienos bei kamštienos, išskyrus baldus, gamyba; gaminių iš šiaudų ir pynimo medžiagų gamyba