Kitų statybinių dailidžių ir stalių dirbinių, išskyrus medinius surenkamus pastatus, gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 1623)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
346
Bendra apyvarta
268,9 mln €▲ 1,4%
Darbuotojai
3 664
Medianinė marža
2,3%
Augimas (metinis)
+1,4%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 1623
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "ARBENA" | Šalčininkų r. sav. | 15 359 348 | 820 091 | 145 | |
| 2 | Uždaroji akcinė bendrovė "KRIAUTĖ" | Panevėžys | 12 307 162 | 269 669 | 133 | |
| 3 | UAB Timber Cabins | Kaišiadorių r. sav. | 11 415 802 | 224 411 | 130 | |
| 4 | UAB "Medinis pasaulis" | Molėtų r. sav. | 9 685 586 | −337 864 | 107 | |
| 5 | Stadus UAB | Panevėžys | 8 326 337 | 242 792 | 69 | |
| 6 | Uždaroji akcinė bendrovė "Davi" | Prienų r. sav. | 7 230 644 | 34 241 | 80 | |
| 7 | Uždaroji akcinė bendrovė "Tyla" | Biržų r. sav. | 7 150 911 | −122 368 | 149 | |
| 8 | Uždaroji akcinė bendrovė "Galanis" | Anykščių r. sav. | 6 749 161 | 97 391 | 2 | |
| 9 | UAB "Skado medis" | Rokiškis | 6 615 052 | 321 653 | 98 | |
| 10 | UAB "Medienos profesionalai" | Mažeikių r. sav. | 5 887 696 | 418 101 | 60 | |
| 11 | Uždaroji akcinė bendrovė "IMEDEKSA" | Kretinga | 5 645 541 | 467 582 | 68 | |
| 12 | UAB "Energy Houses" | Akmenės r. sav. | 5 547 325 | 315 070 | 62 | |
| 13 | UAB "Resta ES" | Ignalina | 5 304 411 | 1 999 878 | 29 | |
| 14 | UAB "MEDŽIO FABRIKAS NIDA" | Kauno r. sav. | 5 244 150 | 413 459 | 48 | |
| 15 | UAB "Step master" | Panevėžys | 5 123 406 | −369 429 | 58 | |
| 16 | UAB "LAIPTŲ FABRIKAS" | Vilnius | 5 025 183 | 48 466 | 79 | |
| 17 | UAB Husline | Gargždai | 4 916 294 | 40 342 | 53 | |
| 18 | UAB "Trijadė" | Molėtų r. sav. | 4 826 707 | 309 351 | 58 | |
| 19 | JANOLEX, UAB | Vilniaus r. sav. | 4 268 982 | −145 206 | 60 | |
| 20 | UAB "Nemira" | Kaunas | 4 260 909 | 22 911 | 65 | |
| 21 | Loghouse group, UAB | Kaunas | 4 147 744 | 370 102 | 25 | |
| 22 | UAB CP grupė | Klaipėdos r. sav. | 4 103 711 | 31 641 | 45 | |
| 23 | UAB "Workman" | Telšių r. sav. | 3 960 253 | 116 061 | 55 | |
| 24 | UAB "Beconis" | Šiauliai | 3 904 231 | 1 047 | 75 | |
| 25 | UAB "Econdo Production" | Gargždai | 3 849 223 | −294 791 | — | — |
| 26 | UAB "Econdo Production LT" | Gargždai | 3 733 685 | −255 029 | 42 | |
| 27 | UAB "VRC Baltic" | Vilnius | 3 731 269 | 150 273 | 47 | |
| 28 | UAB "Viking Industrier" | Akmenės r. sav. | 3 707 657 | 127 454 | 49 | |
| 29 | UAB "Danish Wood Windows" | Kaišiadorių r. sav. | 3 243 106 | 431 558 | 39 | |
| 30 | UAB "Baltic Modules" | Klaipėdos r. sav. | 3 219 337 | 199 407 | 27 | |
| 31 | UAB "Ineksa" | Kretingos r. sav. | 2 911 918 | 13 020 | 33 | |
| 32 | UAB "Seilas" | Šiauliai | 2 503 328 | 236 567 | 31 | |
| 33 | UAB "Ekobūsto namai" | Panevėžio r. sav. | 2 412 855 | 298 874 | 28 | |
| 34 | UAB "Domonas" | Gargždai | 2 340 778 | 192 845 | 20 | |
| 35 | Uždaroji akcinė bendrovė "GELMEDA" | Jonava | 2 239 039 | −794 028 | 30 | |
| 36 | UAB "Kegesa" | Klaipėda | 2 226 447 | 5 657 | 28 | |
| 37 | UAB "Satus Baltic" | Varėnos r. sav. | 2 152 809 | −175 465 | 43 | |
| 38 | Uždaroji akcinė bendrovė "Slėnis" | Telšiai | 2 061 475 | −97 202 | 41 | |
| 39 | Uždaroji akcinė bendrovė "Simedva" | Vilkaviškio r. sav. | 1 928 248 | 19 442 | 35 | |
| 40 | UAB MWC HOUSE | Šiauliai | 1 924 753 | 608 | 12 | |
| 41 | Uždaroji akcinė bendrovė "Guodra" | Kaunas | 1 710 411 | 189 664 | 22 | |
| 42 | UAB "Amber Home SPA" | Šiaulių r. sav. | 1 689 014 | 3 997 | 22 | |
| 43 | UAB "EDJUSTA" | Varėnos r. sav. | 1 664 476 | 40 953 | 28 | |
| 44 | Uždaroji akcinė bendrovė "Saunita" | Kaunas | 1 654 597 | 22 305 | 24 | |
| 45 | UAB "Wooden Windows" | Jonava | 1 624 289 | −877 189 | 31 | |
| 46 | UAB "WINERIS" | Marijampolės sav. | 1 583 929 | 48 694 | 31 | |
| 47 | UAB BUCI | Raseinių r. sav. | 1 491 555 | −1 198 | 20 | |
| 48 | "LT production", UAB | Biržai | 1 459 347 | 18 765 | 16 | |
| 49 | UAB "Eurilė" | Klaipėdos r. sav. | 1 454 684 | 3 851 | 11 | |
| 50 | UAB "LHM Step" | Plungės r. sav. | 1 343 060 | −303 992 | 21 | |
| 51 | Uždaroji akcinė bendrovė "Eurogrupė" | Palanga | 1 342 880 | 26 775 | 23 | |
| 52 | Huvud prefab, UAB | Vilniaus r. sav. | 1 252 696 | 167 552 | 11 | |
| 53 | UAB "Ąžuolų pynė" | Vilniaus r. sav. | 1 248 836 | 17 829 | 40 | |
| 54 | Uždaroji akcinė bendrovė "Madisonas" | Kauno r. sav. | 1 204 412 | 18 953 | 29 | |
| 55 | UAB "Arrow wood" | Raseinių r. sav. | 1 166 689 | 66 624 | 11 | — |
| 56 | UAB "Bugusta" | Raseinių r. sav. | 1 148 987 | −73 873 | 7 | |
| 57 | UAB "Ežerėlio vaivorykštė" | Kauno r. sav. | 1 140 519 | 107 215 | 13 | |
| 58 | UAB "TZV" | Telšiai | 1 139 281 | −52 388 | 22 | |
| 59 | UAB "MELIONAS" | Druskininkų sav. | 1 127 800 | 86 104 | 21 | |
| 60 | UAB "Modularus" | Kauno r. sav. | 1 106 200 | 56 837 | 16 | |
| 61 | Uždaroji akcinė bendrovė "Vigrima" | Plungė | 1 092 419 | 451 | 18 | |
| 62 | CRESCO EIENDOM LT, UAB | Klaipėdos r. sav. | 1 089 658 | 189 039 | 9 | |
| 63 | UAB "Stair Supply" | Vilniaus r. sav. | 1 080 356 | −247 031 | 26 | |
| 64 | UAB "Eivuda LT" | Klaipėda | 1 052 096 | 26 654 | 7 | |
| 65 | UAB "Santomartis" | Plungės r. sav. | 1 035 495 | 92 524 | 11 | |
| 66 | Uždaroji akcinė bendrovė "Sirenga" | Anykščių r. sav. | 995 799 | 5 044 | — | |
| 67 | UAB "Nordfenster" | Kauno r. sav. | 989 936 | −61 278 | 24 | |
| 68 | UAB S. Danielius ir ko | Kaunas | 972 593 | 89 412 | 10 | |
| 69 | UAB "Litvudas" | Panevėžio r. sav. | 969 281 | 27 535 | 12 | |
| 70 | Uždaroji akcinė bendrovė "VILBAIVA" | Vilnius | 962 278 | −134 038 | — | — |
| 71 | UAB "Miško namas" | Vilnius | 951 292 | 127 166 | 14 | |
| 72 | "Baltic teak", UAB | Kauno r. sav. | 930 922 | 313 390 | 11 | |
| 73 | UAB Uvėda | Kaišiadorių r. sav. | 930 667 | 31 773 | 11 | |
| 74 | Uždaroji akcinė bendrovė "Trilogija" | Kauno r. sav. | 903 390 | 6 694 | 30 | |
| 75 | UAB "Ecohouse" | Šiaulių r. sav. | 871 728 | 33 849 | 11 | |
| 76 | UAB Rapis | Palanga | 864 551 | 62 640 | 14 | |
| 77 | UAB Gravinta | Plungės r. sav. | 807 746 | 27 838 | 14 | |
| 78 | UAB "Sip Land" | Panevėžys | 794 239 | 42 946 | 4 | |
| 79 | UAB "Fabrica Lea" | Ukmergės r. sav. | 768 138 | 72 296 | 11 | |
| 80 | UAB "AV Construction" | Vilnius | 724 009 | 94 801 | 8 | |
| 81 | UAB "Vigada" | Biržų r. sav. | 694 567 | 7 457 | 25 | |
| 82 | UAB "KRAMEDAS" | Kaišiadorys | 650 671 | −191 280 | 14 | |
| 83 | UAB "Matek" | Panevėžio r. sav. | 611 508 | 30 093 | 6 | |
| 84 | UAB SCANHOUSE | Vilnius | 604 625 | −113 455 | — | — |
| 85 | UAB Inno Lietuva | Jonava | 604 075 | −50 423 | 9 | |
| 86 | MB "Relaxus modules" | Klaipėda | 589 335 | −261 374 | 6 | |
| 87 | UAB "Riglosa" | Jonavos r. sav. | 574 511 | 89 979 | 10 | |
| 88 | UAB MMC Eco Homes | Ukmergė | 570 166 | −39 851 | 16 | |
| 89 | UAB "Huslita" | Varėna | 567 878 | −154 828 | 19 | |
| 90 | UAB "LN Valda" | Plungės r. sav. | 552 600 | 70 015 | 3 | |
| 91 | "Constructer", UAB | Panevėžio r. sav. | 551 157 | −169 435 | 14 | |
| 92 | UAB "Pirtys ir ne tik" | Tauragė | 546 655 | 11 142 | 9 | |
| 93 | UAB "ABC laiptai" | Molėtų r. sav. | 538 470 | 18 936 | 8 | |
| 94 | UAB "Woodhouses.lt" | Vilniaus r. sav. | 522 982 | 1 768 | 9 | |
| 95 | Uždaroji akcinė bendrovė "DAMIGA" | Ignalina | 520 707 | 25 602 | 9 | |
| 96 | UAB "Romenita" | Anykščių r. sav. | 520 565 | 14 649 | 4 | |
| 97 | Uždaroji akcinė bendrovė "MEGAVARAS" | Vilniaus r. sav. | 516 470 | 29 876 | 8 | |
| 98 | UAB "Laiptų karalystė" | Kaunas | 498 149 | 10 456 | 13 | |
| 99 | UAB "Tiekimo broliai" | Šakių r. sav. | 485 830 | −80 433 | 11 | |
| 100 | UAB "Laiptvija" | Vilnius | 481 177 | 11 563 | 4 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Panevėžys | 8 | 26 063 223 | 268 | 2,2% |
| Molėtų r. sav. | 9 | 16 001 396 | 201 | 3,5% |
| Kaišiadorių r. sav. | 5 | 15 768 756 | 182 | 3,4% |
| Šalčininkų r. sav. | 2 | 15 475 576 | 157 | 2,7% |
| Kaunas | 27 | 14 927 110 | 202 | 1,5% |
| Vilnius | 39 | 12 990 233 | 214 | 2,6% |
| Kauno r. sav. | 28 | 12 209 584 | 203 | 2,3% |
| Vilniaus r. sav. | 23 | 11 429 656 | 208 | 1,8% |
| Gargždai | 7 | 11 349 720 | 133 | 1,1% |
| Klaipėdos r. sav. | 16 | 10 706 808 | 110 | 2,3% |
| Akmenės r. sav. | 4 | 9 300 792 | 114 | 4,6% |
| Šiauliai | 12 | 8 956 113 | 135 | 3,8% |
| Biržų r. sav. | 2 | 7 845 478 | 174 | −0,3% |
| Anykščių r. sav. | 4 | 7 748 110 | 20 | 2,1% |
| Prienų r. sav. | 1 | 7 230 644 | 80 | 0,5% |
| Rokiškis | 1 | 6 615 052 | 98 | 4,9% |
| Mažeikių r. sav. | 3 | 5 996 027 | 64 | 4,7% |
| Ignalina | 2 | 5 825 118 | 38 | 21,3% |
| Kretinga | 1 | 5 645 541 | 68 | 8,3% |
| Panevėžio r. sav. | 10 | 5 037 987 | 68 | 2,4% |
| Klaipėda | 16 | 4 340 148 | 48 | −0,7% |
| Raseinių r. sav. | 8 | 4 303 505 | 56 | 1,5% |
| Plungės r. sav. | 9 | 4 186 002 | 64 | 3,4% |
| Telšių r. sav. | 3 | 4 142 246 | 58 | 3,1% |
| Varėnos r. sav. | 5 | 4 020 779 | 81 | 2,5% |
| Šiaulių r. sav. | 5 | 3 423 510 | 63 | 2,3% |
| Telšiai | 2 | 3 200 756 | 63 | −4,7% |
| Kretingos r. sav. | 2 | 2 984 651 | 33 | 5,3% |
| Jonava | 3 | 2 492 255 | 35 | −3,5% |
| Palanga | 3 | 2 207 431 | 37 | 4,6% |
| Vilkaviškio r. sav. | 2 | 2 197 443 | 39 | 3,6% |
| Marijampolės sav. | 1 | 1 583 929 | 31 | 3,1% |
| Plungė | 4 | 1 547 792 | 28 | 2,6% |
| Biržai | 2 | 1 471 074 | 19 | −132,9% |
| Druskininkų sav. | 2 | 1 152 060 | 22 | 6,0% |
| Ukmergės r. sav. | 3 | 1 057 073 | 20 | 23,8% |
| Jonavos r. sav. | 5 | 756 246 | 13 | 15,7% |
| Tauragė | 2 | 708 534 | 16 | −6,7% |
| Kaišiadorys | 1 | 650 671 | 14 | −29,4% |
| Mažeikiai | 3 | 592 784 | 18 | 1,3% |
| Ukmergė | 3 | 592 276 | 18 | −3,0% |
| Varėna | 1 | 567 878 | 19 | −27,3% |
| Trakų r. sav. | 4 | 529 729 | 19 | 5,1% |
| Šakių r. sav. | 1 | 485 830 | 11 | −16,6% |
| Alytus | 5 | 452 304 | 13 | 10,7% |
| Pasvalio r. sav. | 2 | 268 986 | 10 | 15,0% |
| Lazdijų r. sav. | 1 | 238 915 | 5 | 0,9% |
| Alytaus r. sav. | 4 | 232 658 | 7 | −9,8% |
| Kelmės r. sav. | 5 | 230 951 | 14 | 5,1% |
| Širvintų r. sav. | 5 | 189 738 | 8 | −16,6% |
| Skuodo r. sav. | 1 | 157 366 | 4 | 13,0% |
| Šilalės r. sav. | 1 | 152 392 | 3 | 6,8% |
| Tauragės r. sav. | 1 | 102 570 | 7 | −4,9% |
| Kelmė | 1 | 84 429 | 1 | 14,8% |
| Joniškis | 2 | 76 644 | 3 | 8,4% |
| Šilutės r. sav. | 2 | 72 238 | 1 | 29,0% |
| Kėdainių r. sav. | 1 | 71 880 | 9 | −299,5% |
| Utena | 1 | 53 647 | 2 | −4,6% |
| Kėdainiai | 1 | 51 082 | 2 | 4,9% |
| Druskininkai | 2 | 44 946 | 2 | −17,8% |
| Klaipėdos m. sav. | 1 | 39 353 | 5 | −83,2% |
| Kalvarijos sav. | 2 | 14 428 | 1 | −9,5% |
| Zarasai | 2 | 13 687 | — | −28,7% |
| Zarasų r. sav. | 1 | 10 369 | 3 | −291,0% |
| Prienai | 1 | 9 000 | 1 | — |
| Vilkaviškis | 1 | 5 828 | — | — |
| Jurbarko r. sav. | 2 | 4 351 | 1 | — |
| Šakiai | 1 | 1 975 | — | — |
| Marijampolė | 1 | — | — | — |
| Vilniaus m. sav. | 1 | — | — | — |
| Kazlų Rūdos sav. | 1 | — | — | — |
| Rokiškio r. sav. | 1 | — | — | — |
| Radviliškio r. sav. | 1 | — | — | — |
| Skuodas | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kitų statybinių dailidžių ir stalių dirbinių, išskyrus medinius surenkamus pastatus, gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių kitų statybinių dailidžių ir stalių dirbinių, išskyrus medinius surenkamus pastatus, gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitų statybinių dailidžių ir stalių dirbinių, išskyrus medinius surenkamus pastatus, gamyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės kitų statybinių dailidžių ir stalių dirbinių, išskyrus medinius surenkamus pastatus, gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kitų statybinių dailidžių ir stalių dirbinių, išskyrus medinius surenkamus pastatus, gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių kitų statybinių dailidžių ir stalių dirbinių, išskyrus medinius surenkamus pastatus, gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitų statybinių dailidžių ir stalių dirbinių, išskyrus medinius surenkamus pastatus, gamyba veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės kitų statybinių dailidžių ir stalių dirbinių, išskyrus medinius surenkamus pastatus, gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kitų statybinių dailidžių ir stalių dirbinių, išskyrus medinius surenkamus pastatus, gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių kitų statybinių dailidžių ir stalių dirbinių, išskyrus medinius surenkamus pastatus, gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitų statybinių dailidžių ir stalių dirbinių, išskyrus medinius surenkamus pastatus, gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės kitų statybinių dailidžių ir stalių dirbinių, išskyrus medinius surenkamus pastatus, gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 1621 — Faneravimo dangos ir medienos plokščių gamyba
- 1622 — Sujungtų parketo grindų gamyba
- 1624 — Medinės taros gamyba
- 1625 — Medinių durų ir langų gamyba
- 1626 — Kietojo kuro gamyba iš augalinės biomasės
- 1627 — Medienos gaminių apdailinimas
- 1628 — Kitų medienos gaminių ir dirbinių iš kamštienos, šiaudų ir pynimo medžiagų gamyba
- 1600 — Medienos ir gaminių iš medienos bei kamštienos, išskyrus baldus, gamyba; gaminių iš šiaudų ir pynimo medžiagų gamyba