Medinių durų ir langų gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 1625)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
76
Bendra apyvarta
184,1 mln €▼ 2,7%
Darbuotojai
2 388
Medianinė marža
1,4%
Augimas (metinis)
−2,7%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 71 įmonių — EVRK 1625
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "DOVISTA" | Marijampolės sav. | 46 823 000 | 744 000 | 365 | |
| 2 | Uždaroji akcinė bendrovė "ARLANGA wood" | Vilnius | 12 251 071 | 207 000 | 124 | |
| 3 | Uždaroji akcinė bendrovė "SUMEDA" | Marijampolė | 11 447 968 | −347 268 | 194 | |
| 4 | Fenster, UAB | Vilnius | 9 431 043 | 1 793 013 | 63 | |
| 5 | Uždaroji akcinė bendrovė "Doleta" | Prienų r. sav. | 8 548 003 | 114 125 | 109 | |
| 6 | Akcinė bendrovė "STALIŲ GAMINIAI" | Alytus | 8 448 666 | 55 461 | 115 | |
| 7 | UAB HCTC | Vilnius | 7 176 361 | −383 361 | 101 | |
| 8 | Nordic Door Components UAB | Vilnius | 6 974 208 | 214 980 | 72 | |
| 9 | UAB "Langų gama" | Vilnius | 6 215 484 | −66 787 | 61 | |
| 10 | Uždaroji akcinė bendrovė "Roda" | Kaišiadorys | 6 114 852 | 1 783 849 | 76 | |
| 11 | Uždaroji akcinė bendrovė "Alseka" | Alytus | 5 119 691 | 684 921 | 68 | |
| 12 | Uždaroji akcinė bendrovė "MEGRAME" MEDIS | Vilnius | 4 715 751 | −1 059 292 | 47 | |
| 13 | UAB "GSV Group" | Širvintų r. sav. | 4 279 416 | 556 234 | 27 | |
| 14 | UAB "LANGVALDA" | Vilnius | 3 390 593 | 86 911 | 43 | |
| 15 | UAB "Panorama nordic" | Kauno r. sav. | 2 884 182 | 53 980 | 29 | |
| 16 | UAB "Dorvinda" | Mažeikiai | 2 667 812 | 110 350 | 34 | |
| 17 | UAB "VAKARŲ MEDIENA TORSO" | Palanga | 2 648 532 | −175 090 | 51 | |
| 18 | Uždaroji akcinė bendrovė P. Varkojis ir kompanija | Kretingos r. sav. | 2 594 088 | −604 386 | 59 | |
| 19 | UAB "Meranti" | Vilniaus r. sav. | 2 580 888 | 116 852 | 31 | |
| 20 | UAB "Vudesta" | Mažeikių r. sav. | 2 532 368 | 2 841 | 26 | |
| 21 | UAB "Langučiai" | Prienų r. sav. | 2 047 671 | 120 563 | 35 | |
| 22 | Uždaroji akcinė bendrovė "Jundos stalių gaminiai" | Alytaus r. sav. | 1 820 842 | 19 325 | 48 | |
| 23 | UAB "Wenge" | Vilnius | 1 623 759 | 370 843 | 11 | |
| 24 | Uždaroji akcinė bendrovė "SUNVILA" | Vilnius | 1 478 848 | 6 329 | 29 | |
| 25 | UAB Verde langai | Vilnius | 1 317 412 | 232 069 | 16 | — |
| 26 | UAB "Tilas" | Kaišiadorių r. sav. | 1 231 352 | 8 462 | 36 | |
| 27 | UAB "Traksta" | Kauno r. sav. | 1 192 924 | 54 692 | 19 | |
| 28 | UAB "Megamas export" | Panevėžio r. sav. | 1 127 912 | 56 145 | 15 | |
| 29 | UAB "Kontivis" | Šiauliai | 1 085 540 | 15 462 | 23 | |
| 30 | Uždaroji akcinė bendrovė "Utenos šilas" | Utenos r. sav. | 984 073 | 56 726 | 30 | |
| 31 | Uždaroji akcinė bendrovė "Loskana" | Raseinių r. sav. | 873 295 | 32 620 | 20 | |
| 32 | UAB "Kalsto gaminiai" | Kauno r. sav. | 864 906 | 67 380 | 17 | |
| 33 | UAB "Šopa" | Klaipėdos r. sav. | 835 715 | −61 149 | 33 | |
| 34 | UAB "Interjero durys.lt" | Kaunas | 797 489 | 24 286 | 19 | |
| 35 | UAB "Skaara Lietuva" | Prienų r. sav. | 787 281 | 97 081 | 14 | |
| 36 | Uždaroji akcinė bendrovė "Skalsa" | Skuodo r. sav. | 775 344 | 17 241 | 17 | |
| 37 | UAB FENESTRUM | Vilnius | 769 972 | 17 846 | 16 | |
| 38 | UAB "Stamelos medis" | Šilutė | 711 822 | 4 393 | 20 | |
| 39 | UAB "Stradivarijai" | Ukmergė | 711 407 | 15 837 | 32 | |
| 40 | Uždaroji akcinė bendrovė "Kazliškės" | Širvintų r. sav. | 576 403 | 1 418 | 15 | |
| 41 | UAB "Soft design" | Kauno r. sav. | 574 854 | 30 489 | 10 | |
| 42 | UAB "Roblux" | Vilnius | 556 777 | −58 746 | 29 | |
| 43 | Uždaroji akcinė bendrovė "MEGAMAS" | Panevėžio r. sav. | 548 160 | 15 476 | 10 | |
| 44 | MB "Langveda" | Kauno r. sav. | 418 033 | 24 284 | 11 | |
| 45 | Uždaroji akcinė bendrovė "VILVĖ" | Zarasų r. sav. | 359 086 | −38 135 | 18 | |
| 46 | UAB "PDG" | Panevėžys | 309 472 | −56 580 | 13 | |
| 47 | Uždaroji akcinė bendrovė "ELROMA" | Vilnius | 292 678 | −59 364 | 14 | |
| 48 | UAB "Stalida" | Tauragės r. sav. | 281 999 | −10 962 | 15 | |
| 49 | UAB "Vaido medis" | Joniškio r. sav. | 253 126 | 2 306 | 14 | |
| 50 | UAB "Valmedis" | Šiaulių r. sav. | 230 239 | 825 | 9 | |
| 51 | Uždaroji akcinė bendrovė "Vitresa" | Šakių r. sav. | 218 591 | 8 014 | 5 | |
| 52 | UAB "Lignas" | Vilniaus r. sav. | 206 421 | −52 122 | 4 | |
| 53 | "Skandinavijos langai", UAB | Vilniaus r. sav. | 157 431 | 128 055 | 10 | |
| 54 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "MEDELIUKSAS" | Vilnius | 153 108 | −16 805 | 10 | |
| 55 | UAB "Greiti langai" | Jonavos r. sav. | 138 614 | −2 971 | 3 | |
| 56 | Uždaroji akcinė bendrovė "Skatulė" | Šilutės r. sav. | 137 556 | −17 273 | 9 | |
| 57 | UAB "Montroma" | Klaipėdos r. sav. | 105 807 | −23 242 | 7 | |
| 58 | UAB "Durima" | Tauragės r. sav. | 104 174 | 449 | 8 | |
| 59 | UAB "VILPRIDA" | Vilniaus r. sav. | 101 462 | 33 716 | 2 | |
| 60 | UAB EDEN WIND | Vilnius | 96 179 | −42 346 | 2 | |
| 61 | Individuali įmonė | Klaipėdos r. sav. | 89 848 | 1 923 | 9 | |
| 62 | UAB "Deivsta" | Šiauliai | 69 046 | 2 377 | 2 | |
| 63 | Uždaroji akcinė bendrovė "Mantemija" | Plungė | 59 546 | −4 587 | 3 | |
| 64 | UAB WOODMETA | Skuodas | 56 929 | −40 987 | 6 | |
| 65 | MB "Kranklys" | Vilnius | 45 615 | 15 551 | — | |
| 66 | UAB "Durų manija" | Vilnius | 38 094 | 330 | 3 | |
| 67 | UAB "Kaisera" | Vilnius | 30 500 | −23 271 | 3 | |
| 68 | Uždaroji akcinė bendrovė "Guoba" | Anykščių r. sav. | 28 900 | 768 | 3 | |
| 69 | Uždaroji akcinė bendrovė "UKMERGĖS VERSMĖS" LANGŲ CENTRAS | Ukmergė | 10 688 | −37 313 | 2 | |
| 70 | UAB "Jovaro langai" | Jurbarko r. sav. | 9 955 | 6 941 | 2 | |
| 71 | UAB "Aujura" | Kauno r. sav. | 0 | 0 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 18 | 56 557 453 | 644 | 0,6% |
| Marijampolės sav. | 1 | 46 823 000 | 365 | 1,6% |
| Alytus | 2 | 13 568 357 | 183 | 7,0% |
| Marijampolė | 1 | 11 447 968 | 194 | −3,0% |
| Prienų r. sav. | 3 | 11 382 955 | 158 | 5,9% |
| Kaišiadorys | 1 | 6 114 852 | 76 | 29,2% |
| Kauno r. sav. | 6 | 5 934 899 | 86 | 5,3% |
| Širvintų r. sav. | 2 | 4 855 819 | 42 | 6,6% |
| Vilniaus r. sav. | 4 | 3 046 202 | 47 | 18,9% |
| Mažeikiai | 1 | 2 667 812 | 34 | 4,1% |
| Palanga | 1 | 2 648 532 | 51 | −6,6% |
| Kretingos r. sav. | 1 | 2 594 088 | 59 | −23,3% |
| Mažeikių r. sav. | 1 | 2 532 368 | 26 | 0,1% |
| Alytaus r. sav. | 2 | 1 820 842 | 48 | 1,1% |
| Panevėžio r. sav. | 3 | 1 676 072 | 25 | 3,9% |
| Kaišiadorių r. sav. | 1 | 1 231 352 | 36 | 0,7% |
| Šiauliai | 2 | 1 154 586 | 25 | 2,4% |
| Utenos r. sav. | 1 | 984 073 | 30 | 5,8% |
| Klaipėdos r. sav. | 2 | 941 522 | 40 | −14,6% |
| Raseinių r. sav. | 1 | 873 295 | 20 | 3,7% |
| Kaunas | 2 | 797 489 | 19 | 3,0% |
| Skuodo r. sav. | 1 | 775 344 | 17 | 2,2% |
| Ukmergė | 2 | 722 095 | 34 | −173,4% |
| Šilutė | 1 | 711 822 | 20 | 0,6% |
| Tauragės r. sav. | 2 | 386 173 | 23 | −1,7% |
| Zarasų r. sav. | 1 | 359 086 | 18 | −10,6% |
| Panevėžys | 1 | 309 472 | 13 | −18,3% |
| Joniškio r. sav. | 1 | 253 126 | 14 | 0,9% |
| Šiaulių r. sav. | 3 | 230 239 | 10 | 0,4% |
| Šakių r. sav. | 1 | 218 591 | 5 | 3,7% |
| Jonavos r. sav. | 1 | 138 614 | 3 | −2,1% |
| Šilutės r. sav. | 1 | 137 556 | 9 | −12,6% |
| Plungė | 1 | 59 546 | 3 | −7,7% |
| Skuodas | 1 | 56 929 | 6 | −72,0% |
| Anykščių r. sav. | 1 | 28 900 | 3 | 2,7% |
| Jurbarko r. sav. | 1 | 9 955 | 2 | — |
| Šalčininkų r. sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai medinių durų ir langų gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių medinių durų ir langų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės medinių durų ir langų gamyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės medinių durų ir langų gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai medinių durų ir langų gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių medinių durų ir langų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės medinių durų ir langų gamyba veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės medinių durų ir langų gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai medinių durų ir langų gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių medinių durų ir langų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės medinių durų ir langų gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės medinių durų ir langų gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 1621 — Faneravimo dangos ir medienos plokščių gamyba
- 1622 — Sujungtų parketo grindų gamyba
- 1623 — Kitų statybinių dailidžių ir stalių dirbinių, išskyrus medinius surenkamus pastatus, gamyba
- 1624 — Medinės taros gamyba
- 1626 — Kietojo kuro gamyba iš augalinės biomasės
- 1627 — Medienos gaminių apdailinimas
- 1628 — Kitų medienos gaminių ir dirbinių iš kamštienos, šiaudų ir pynimo medžiagų gamyba
- 1600 — Medienos ir gaminių iš medienos bei kamštienos, išskyrus baldus, gamyba; gaminių iš šiaudų ir pynimo medžiagų gamyba