Kitų medienos gaminių ir dirbinių iš kamštienos, šiaudų ir pynimo medžiagų gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 1628)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
287
Bendra apyvarta
100,5 mln €▲ 0,9%
Darbuotojai
1 394
Medianinė marža
2,5%
Augimas (metinis)
+0,9%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 1628
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB VLI TIMBER | Anykščių r. sav. | 21 382 710 | 519 338 | 101 | |
| 2 | Uždaroji akcinė bendrovė "Apvalūs medžio gaminiai" | Elektrėnų sav. | 8 003 971 | 1 280 238 | 67 | |
| 3 | UAB "Transežeruona" | Tauragės r. sav. | 6 340 372 | 406 576 | 44 | |
| 4 | UAB "BALTIC STICKS" | Kazlų Rūdos sav. | 4 489 252 | 5 530 | 47 | |
| 5 | UAB "Laudesta" | Panevėžys | 3 423 514 | 152 340 | 19 | |
| 6 | UAB "Gvijus" | Šiaulių r. sav. | 2 751 365 | 263 160 | — | |
| 7 | UAB "Abetė" | Radviliškio r. sav. | 2 375 636 | 190 315 | 33 | |
| 8 | UAB "Samogitos SPA" | Telšių r. sav. | 2 350 556 | 154 858 | 13 | |
| 9 | UAB "Laneba" | Varėnos r. sav. | 2 194 318 | −277 985 | 25 | |
| 10 | UAB "MARKO PALLETS" | Alytus | 1 992 311 | −128 113 | 17 | |
| 11 | UAB "ECOCOCON" | Vilkaviškio r. sav. | 1 871 996 | 95 820 | 24 | |
| 12 | UAB "Ecodomus" | Prienų r. sav. | 1 826 130 | 15 540 | 12 | |
| 13 | UAB "4res" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 1 729 032 | −53 520 | — | |
| 14 | UAB VP TRADING | Anykščiai | 1 685 705 | 159 009 | 16 | |
| 15 | Uždaroji akcinė bendrovė "Lazertechas" | Kauno r. sav. | 1 515 969 | −126 704 | 27 | |
| 16 | UAB "Ekolignum" | Akmenės r. sav. | 1 430 301 | 112 823 | 34 | |
| 17 | UAB "Ainara" | Vilniaus r. sav. | 1 265 385 | 19 662 | 7 | |
| 18 | UAB "Vytėja" | Panevėžio r. sav. | 1 168 014 | 64 134 | 20 | |
| 19 | MB Mintwood | Kretinga | 1 111 251 | 7 100 | 9 | |
| 20 | Uždaroji akcinė bendrovė "ALAZANĖ" | Vilniaus r. sav. | 1 026 234 | 18 296 | 24 | |
| 21 | UAB "Virsta" | Molėtai | 1 018 673 | 37 231 | 21 | |
| 22 | UAB "MEDIDOMUS" | Utenos r. sav. | 1 015 950 | 41 487 | 12 | |
| 23 | UAB "Emideira" | Kauno r. sav. | 989 432 | 43 | 25 | |
| 24 | UAB "VERS DEKO" | Jurbarko r. sav. | 984 729 | 12 981 | 32 | |
| 25 | UAB "Viduklės briketai" | Raseinių r. sav. | 891 449 | 83 819 | 11 | |
| 26 | UAB "RBNT" | Tauragės r. sav. | 882 679 | −216 245 | 41 | |
| 27 | UAB "Domona" | Panevėžio r. sav. | 870 692 | −22 408 | 25 | |
| 28 | UAB "Vanera" | Akmenės r. sav. | 854 111 | 1 832 | 12 | |
| 29 | UAB "Viduklės granulės" | Raseinių r. sav. | 734 170 | 18 085 | 8 | |
| 30 | Uždaroji akcinė bendrovė "LUGVITA" | Vilkaviškis | 685 261 | −1 041 | 20 | |
| 31 | UAB "F-wood" | Mažeikiai | 674 654 | 1 264 | 19 | |
| 32 | UAB "Lakonis" | Vilniaus r. sav. | 669 117 | 593 | 9 | |
| 33 | UAB TimberTrade | Panevėžio r. sav. | 648 498 | 27 409 | 8 | |
| 34 | UAB "Ormega" | Vilnius | 621 329 | 31 357 | 12 | |
| 35 | Uždaroji akcinė bendrovė "BOLVIDA" | Vilnius | 603 195 | 4 369 | 2 | |
| 36 | UAB "Kuolai" | Trakų r. sav. | 597 763 | 82 147 | 19 | |
| 37 | UAB "Socialiniai sprendimai" | Kaunas | 587 233 | −51 012 | 11 | |
| 38 | UAB "PROMI" | Elektrėnų sav. | 585 934 | 695 | 11 | |
| 39 | Uždaroji akcinė bendrovė "JUOSTMEDIS" | Ukmergės r. sav. | 575 696 | 5 551 | 11 | |
| 40 | UAB "Sistemis" | Kauno r. sav. | 570 022 | 23 621 | 8 | |
| 41 | UAB VALIAI | Utenos r. sav. | 549 442 | 5 817 | 10 | |
| 42 | MB "Medžio aidas" | Raseinių r. sav. | 531 210 | 13 549 | 13 | |
| 43 | MB Unicus duo | Vilnius | 529 533 | 76 153 | 1 | |
| 44 | MB "Medžio tvirtovė" | Raseinių r. sav. | 508 541 | 16 983 | 14 | |
| 45 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "DUJALGASA" | Mažeikiai | 473 773 | 993 | 9 | |
| 46 | Uždaroji akcinė bendrovė "ALBRUVA" | Vilnius | 445 349 | −282 464 | 20 | |
| 47 | UAB "Woodeka" | Šiaulių r. sav. | 442 286 | 31 534 | 12 | |
| 48 | UAB "Nord DECO" | Trakų r. sav. | 425 475 | 1 259 | 3 | |
| 49 | UAB "Graneda" | Jurbarko r. sav. | 412 618 | 10 022 | 15 | |
| 50 | UAB Rasmedis | Raseiniai | 396 236 | 1 736 | 7 | |
| 51 | UAB "Gilės medis" | Vilnius | 393 784 | −30 011 | 9 | |
| 52 | UAB "ARJO medis" | Panevėžys | 390 031 | 6 878 | 1 | |
| 53 | UAB "BALTICORA" | Vilnius | 388 060 | −26 013 | 1 | |
| 54 | UAB "Atnidonas" | Šiauliai | 374 694 | 31 480 | 12 | |
| 55 | MB "Fimkona" | Jonavos r. sav. | 373 091 | 75 447 | 2 | |
| 56 | UAB Kraut | Vilnius | 370 281 | 5 496 | 21 | |
| 57 | UAB "Rėmelis" | Vilnius | 366 621 | 9 087 | 5 | |
| 58 | UAB "DOMUS BONUM" | Anykščių r. sav. | 360 263 | −5 651 | 2 | |
| 59 | Green energy projects UAB | Kaunas | 351 794 | 52 309 | 3 | |
| 60 | Uždaroji akcinė bendrovė "ANTVITA" | Ukmergės r. sav. | 350 890 | −273 381 | 19 | |
| 61 | MB Yes Can Do | Vilnius | 339 527 | 2 818 | 3 | |
| 62 | UAB "Balėnų MK" | Mažeikių r. sav. | 325 498 | 6 630 | 5 | |
| 63 | UAB "FRAME ART" | Klaipėdos r. sav. | 318 603 | 7 780 | 2 | |
| 64 | UAB "Norsklita" | Jurbarko r. sav. | 299 937 | 41 531 | 5 | |
| 65 | MB "Dona LT" | Trakų r. sav. | 298 114 | 1 008 | 5 | |
| 66 | UAB "Jurdeta" | Telšių r. sav. | 295 945 | 3 711 | — | — |
| 67 | MB "8 elementai" | Prienų r. sav. | 289 696 | −11 186 | 6 | |
| 68 | Monochromas, UAB | Klaipėda | 289 138 | 21 873 | 4 | |
| 69 | UAB "Auvira" | Pakruojis | 284 836 | 15 374 | 2 | |
| 70 | Uždaroji akcinė bendrovė "Užuovėja" | Kaunas | 278 767 | −16 121 | 6 | |
| 71 | UAB "Merkio santvara" | Šalčininkų r. sav. | 272 239 | 27 905 | 6 | |
| 72 | E. Bliujaus MB | Elektrėnų sav. | 264 811 | 57 140 | 2 | |
| 73 | Uždaroji akcinė bendrovė "Lavmesta" | Vilniaus r. sav. | 263 580 | −33 786 | 8 | |
| 74 | UAB "Jurgėnų biokuras" | Pasvalio r. sav. | 263 418 | 305 | 6 | |
| 75 | MB "Medžio gidas" | Prienų r. sav. | 254 446 | 7 079 | 5 | |
| 76 | Uždaroji akcinė bendrovė "Urfas" | Rietavo sav. | 248 039 | −16 514 | — | |
| 77 | Uždaroji akcinė bendrovė "LIVITA" | Klaipėda | 245 658 | −1 169 | 15 | |
| 78 | UAB "Rėmai LT" | Kaunas | 243 336 | 36 | 5 | |
| 79 | MB "Kovo 22" | Kaunas | 241 318 | −531 | 6 | |
| 80 | UAB "RAMUSTA" | Vilnius | 235 934 | 30 320 | 5 | |
| 81 | GREEN BALTIC PRODUCTIONS UAB | Tauragės r. sav. | 223 787 | 128 162 | 16 | — |
| 82 | MB "Dzūkų karkasai" | Kaunas | 222 080 | −14 355 | 5 | |
| 83 | Viešoji įstaiga "Soneima" | Telšiai | 216 240 | 1 106 | 17 | |
| 84 | UAB AMBERART | Vilnius | 214 292 | 33 232 | 3 | |
| 85 | UAB "Agmedis" | Panevėžys | 209 837 | −11 290 | 12 | |
| 86 | Uždaroji akcinė bendrovė "Antalgėlė" | Utenos r. sav. | 204 958 | 27 022 | 10 | |
| 87 | MB "Rimo ąžuoliukas" | Šilalės r. sav. | 200 963 | 399 | 2 | |
| 88 | LEKwood, UAB | Molėtų r. sav. | 200 951 | −3 414 | 4 | |
| 89 | MB "Lietuviškas medis" | Vilkaviškio r. sav. | 197 752 | 1 192 | 4 | |
| 90 | Uždaroji akcinė bendrovė "Kerežis" | Klaipėdos r. sav. | 194 728 | −61 439 | 12 | |
| 91 | MB Universalus namas | Klaipėda | 193 257 | 9 011 | 3 | |
| 92 | UAB "Rivila" | Plungės r. sav. | 192 387 | 5 735 | 7 | |
| 93 | UAB "MAX SOLAR ENERGY" | Elektrėnų sav. | 188 177 | 7 539 | 10 | |
| 94 | MB "Medoka" | Raseinių r. sav. | 186 287 | 13 456 | 5 | |
| 95 | UAB "Taujankų granulės" | Kėdainių r. sav. | 183 725 | 1 827 | 4 | |
| 96 | MB "Auraforte" | Kėdainiai | 183 255 | 6 964 | 1 | |
| 97 | MB LEO Consult | Panevėžio r. sav. | 181 077 | 30 004 | 3 | |
| 98 | UAB "Fanerus" | Vilnius | 177 846 | 51 932 | 3 | |
| 99 | Uždaroji akcinė bendrovė "Hot tub kings" | Šiaulių r. sav. | 173 179 | 25 210 | 1 | |
| 100 | "Malkena", UAB | Panevėžys | 170 871 | −146 | 8 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Anykščių r. sav. | 4 | 21 743 174 | 104 | 0,4% |
| Elektrėnų sav. | 5 | 9 042 893 | 90 | 10,0% |
| Tauragės r. sav. | 3 | 7 223 051 | 85 | −9,0% |
| Kazlų Rūdos sav. | 4 | 4 956 700 | 53 | 9,5% |
| Panevėžys | 7 | 3 998 357 | 29 | 0,8% |
| Vilniaus r. sav. | 17 | 3 883 434 | 71 | 1,7% |
| Vilnius | 45 | 3 798 699 | 81 | 7,6% |
| Kauno r. sav. | 10 | 3 505 619 | 79 | 0,0% |
| Raseinių r. sav. | 8 | 2 995 215 | 55 | 3,3% |
| Panevėžio r. sav. | 6 | 2 595 977 | 55 | 14,8% |
| Telšių r. sav. | 4 | 2 541 946 | 18 | 6,6% |
| Radviliškio r. sav. | 2 | 2 375 636 | 34 | 8,0% |
| Kaunas | 27 | 2 355 879 | 55 | 0,0% |
| Akmenės r. sav. | 3 | 2 334 418 | 51 | 0,8% |
| Varėnos r. sav. | 2 | 2 194 318 | 25 | −12,7% |
| Vilkaviškio r. sav. | 4 | 2 085 526 | 29 | 0,6% |
| Prienų r. sav. | 2 | 2 080 576 | 17 | 1,8% |
| Alytus | 4 | 2 025 431 | 17 | −1,8% |
| Utenos r. sav. | 4 | 1 770 350 | 33 | 4,1% |
| Jurbarko r. sav. | 4 | 1 697 284 | 52 | 2,4% |
| Anykščiai | 1 | 1 685 705 | 16 | 9,4% |
| Trakų r. sav. | 6 | 1 397 894 | 32 | 4,7% |
| Kretinga | 2 | 1 277 280 | 12 | 1,8% |
| Mažeikiai | 4 | 1 180 346 | 29 | 0,2% |
| Molėtai | 1 | 1 018 673 | 21 | 3,7% |
| Ukmergės r. sav. | 5 | 927 113 | 31 | −38,5% |
| Klaipėda | 11 | 816 264 | 25 | 3,5% |
| Šiaulių r. sav. | 4 | 691 129 | 18 | 7,1% |
| Vilkaviškis | 1 | 685 261 | 20 | −0,2% |
| Šiauliai | 8 | 646 085 | 18 | 6,7% |
| Klaipėdos r. sav. | 7 | 553 093 | 15 | −12,4% |
| Jonavos r. sav. | 4 | 487 720 | 7 | 12,4% |
| Šilalės r. sav. | 4 | 437 831 | 7 | 6,3% |
| Raseiniai | 2 | 396 236 | 7 | 0,4% |
| Kėdainių r. sav. | 4 | 392 418 | 11 | 1,4% |
| Pasvalio r. sav. | 3 | 291 985 | 8 | 1,0% |
| Šalčininkų r. sav. | 1 | 272 239 | 6 | 10,3% |
| Telšiai | 2 | 263 840 | 19 | 12,0% |
| Molėtų r. sav. | 2 | 247 886 | 7 | −0,6% |
| Plungės r. sav. | 2 | 232 575 | 8 | −12,3% |
| Mažeikių r. sav. | 6 | 198 988 | 5 | 3,2% |
| Kėdainiai | 1 | 183 255 | 1 | 3,8% |
| Plungė | 2 | 155 376 | 5 | 6,3% |
| Lazdijų r. sav. | 3 | 133 540 | — | −35,6% |
| Druskininkai | 2 | 101 765 | 5 | 11,9% |
| Utena | 2 | 92 395 | 5 | 0,0% |
| Palanga | 1 | 82 310 | 2 | −22,9% |
| Radviliškis | 1 | 76 506 | 3 | −132,1% |
| Šakių r. sav. | 2 | 58 935 | 2 | −82,6% |
| Jurbarkas | 1 | 50 065 | — | −34,2% |
| Prienai | 1 | 48 491 | 2 | 31,0% |
| Švenčionių r. sav. | 1 | 38 015 | 2 | −8,1% |
| Marijampolės sav. | 3 | 26 007 | 2 | −14,2% |
| Biržų r. sav. | 1 | 25 328 | 2 | 40,5% |
| Alytaus r. sav. | 1 | 25 289 | 3 | −130,5% |
| Varėna | 1 | 20 720 | — | 1,8% |
| Tauragė | 2 | 11 595 | 2 | −562,8% |
| Kaišiadorių r. sav. | 2 | 11 289 | — | 5,7% |
| Širvintų r. sav. | 1 | 5 422 | 2 | — |
| Zarasų r. sav. | 1 | 4 319 | — | — |
| Pagėgių sav. | 1 | 1 655 | 1 | — |
| Šilutės r. sav. | 2 | 140 | — | — |
| Kupiškio r. sav. | 1 | 75 | — | — |
| Ignalinos r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Kretingos r. sav. | 2 | 0 | — | — |
| Kalvarija | 1 | 0 | — | — |
| Rokiškio r. sav. | 2 | — | — | — |
| Kaišiadorys | 1 | — | — | — |
| Marijampolė | 1 | — | — | — |
| Kelmės r. sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kitų medienos gaminių ir dirbinių iš kamštienos, šiaudų ir pynimo medžiagų gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių kitų medienos gaminių ir dirbinių iš kamštienos, šiaudų ir pynimo medžiagų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitų medienos gaminių ir dirbinių iš kamštienos, šiaudų ir pynimo medžiagų gamyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės kitų medienos gaminių ir dirbinių iš kamštienos, šiaudų ir pynimo medžiagų gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kitų medienos gaminių ir dirbinių iš kamštienos, šiaudų ir pynimo medžiagų gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių kitų medienos gaminių ir dirbinių iš kamštienos, šiaudų ir pynimo medžiagų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitų medienos gaminių ir dirbinių iš kamštienos, šiaudų ir pynimo medžiagų gamyba veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės kitų medienos gaminių ir dirbinių iš kamštienos, šiaudų ir pynimo medžiagų gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kitų medienos gaminių ir dirbinių iš kamštienos, šiaudų ir pynimo medžiagų gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių kitų medienos gaminių ir dirbinių iš kamštienos, šiaudų ir pynimo medžiagų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitų medienos gaminių ir dirbinių iš kamštienos, šiaudų ir pynimo medžiagų gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės kitų medienos gaminių ir dirbinių iš kamštienos, šiaudų ir pynimo medžiagų gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 1621 — Faneravimo dangos ir medienos plokščių gamyba
- 1622 — Sujungtų parketo grindų gamyba
- 1623 — Kitų statybinių dailidžių ir stalių dirbinių, išskyrus medinius surenkamus pastatus, gamyba
- 1624 — Medinės taros gamyba
- 1625 — Medinių durų ir langų gamyba
- 1626 — Kietojo kuro gamyba iš augalinės biomasės
- 1627 — Medienos gaminių apdailinimas
- 1600 — Medienos ir gaminių iš medienos bei kamštienos, išskyrus baldus, gamyba; gaminių iš šiaudų ir pynimo medžiagų gamyba