Vaikų ir jaunimo choras "Vyturėlis" — įmonės kodas 302546944
- Įmonės kodas
- 302546944
- PVN nr.
- 302546944
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, J. Janonio g. 7, LT-68277, 68277 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9020 — Scenos menų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Sep 20
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2021)
177 €▼ 36,6%
Grynasis pelnas (2021)
−342 €▼ 700,0%
Grynojo pelno marža
−193,2%
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2015–2021, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 279 | 177 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 279 | 177 |
| Pelnas prieš mokesčius | 15 144 | 1 895 | 1 735 | 1 676 | 0 | 57 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 342 |
| Grynasis pelnas | 15 144 | 1 895 | 1 735 | 1 676 | 0 | 57 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 342 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — |
| Trumpalaikis turtas | 413 | 219 | 177 | 164 | — | — | — |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 342 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 150 NACE 9020 įmonių (2021).
Grynojo pelno marža
Trumpai
Vaikų ir jaunimo choras "Vyturėlis" 2021 m. nurodė 177 € apyvartą, tai yra 36,6% mažiau nei 2020 m. ir užėmė 8 vietą tarp 8 „Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė metus baigė patyrusi 342 € grynąjį nuostolį.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Kamerinis ansamblis "Cantarė" | Marijampolė | 42 | 0 | — |
| Marijampolės folkloro ansamblis "Žibinyčia" | Marijampolė | 600 | 975 | — |
| MB "Irūnos koncertinės paslaugos" | Marijampolė | 8 478 | 699 | — |
| Popchoras "Kotita" | Marijampolė | 9 580 | −1 387 | — |
| Viešoji įstaiga "Rebel heart" | Marijampolė | 11 563 | 128 | 1 |
| VšĮ Marijampolės Filharmonija | Marijampolė | 31 354 | 0 | — |
| MB Nerealiai | Marijampolė | 49 393 | 30 614 | — |
| Folkloro klubas "Dailingė" | Kaunas | 172 | −97 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Vaikų ir jaunimo choras "Vyturėlis" apyvarta?
2021 m. Vaikų ir jaunimo choras "Vyturėlis" nurodė 177 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Vaikų ir jaunimo choras "Vyturėlis" dirba pelningai?
2021 m. įmonė patyrė 342 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Vaikų ir jaunimo choras "Vyturėlis"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Scenos menų veikla“ (EVRK 9020), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės Vaikų ir jaunimo choras "Vyturėlis"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą