Popchoras "Kotita" — įmonės kodas 300021759
- Įmonės kodas
- 300021759
- PVN nr.
- 300021759
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, Vasaros g. 82, LT-68266, 68266 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9020 — Scenos menų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Tue Apr 27
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 4 790 | 11 690 | 9 870 | 25 234 | 26 861 | 6 756 | 7 474 | 7 420 | 15 776 | 9 580 |
| Visos pajamos | 4 790 | 11 690 | 9 870 | 25 234 | 26 861 | 6 756 | 7 474 | 7 420 | 15 776 | 9 580 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 2 065 | 1 465 | 1 922 | 2 022 | 0 | 0 | 0 | 4 352 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 657 | 2 691 | 24 | 0 | 1 387 |
| Grynasis pelnas | 0 | 2 065 | 1 465 | 1 922 | 2 022 | 0 | 0 | 0 | 4 285 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 657 | 2 691 | 24 | 0 | 1 387 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 10 948 | 8 981 | 8 283 | 5 453 | — | 98 | 881 |
| Trumpalaikis turtas | 7 480 | 14 591 | 17 626 | 14 284 | 13 421 | 8 234 | 6 681 | — | 10 463 | 5 312 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 5 991 | 3 155 | 662 | 515 | 466 | 735 | 820 |
| Nuosavas kapitalas | 975 | 3 040 | 4 505 | 6 427 | 8 449 | 4 684 | 1 993 | 1 969 | 6 253 | 4 866 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 220 NACE 9020 įmonių (2024).
Trumpai
Popchoras "Kotita" 2024 m. nurodė 9 580 € apyvartą, tai yra 39,3% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 5 vietą tarp 9 „Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė metus baigė patyrusi 1 387 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 820 €, o nuosavas kapitalas — 4 866 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Irūnos koncertinės paslaugos" | Marijampolė | 8 478 | 699 | — |
| Viešoji įstaiga "Rebel heart" | Marijampolė | 11 563 | 128 | 1 |
| VšĮ Marijampolės Filharmonija | Marijampolė | 31 354 | 0 | — |
| MB Nerealiai | Marijampolė | 49 393 | 30 614 | — |
| Individuali įmonė | Marijampolė | 120 767 | 18 327 | — |
| Popchoras "Deccime" | Utena | 9 673 | 90 | — |
| VšĮ "Stygų sesės" | Vilnius | 9 123 | 609 | 1 |
| MB "Meno inovacijos" | Buikų k. | 10 136 | 7 868 | — |
Įtraukta į reitingus
- 7. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Marijampolė) 2023 m.
- 25. vieta — TOP 25 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Marijampolė) pagal apyvartą 2023 m.
- 86. vieta — Pelningiausios įmonės scenos menų veikla veiklos srityje 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Popchoras "Kotita" apyvarta?
2024 m. Popchoras "Kotita" nurodė 9 580 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Popchoras "Kotita" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 1 387 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Popchoras "Kotita"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Scenos menų veikla“ (EVRK 9020), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės Popchoras "Kotita"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą