Individuali įmonė — įmonės kodas 151449998
- Įmonės kodas
- 151449998
- PVN nr.
- LT100001597114
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, P. Vaičaičio g. 13-1, LT-68301, 68301 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9020 — Scenos menų veikla
- Teisinė forma
- Individuali įmonė
- Registracijos data
- Wed Jun 06
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 19 194 | 13 946 | 43 333 | 77 624 | 172 272 | 120 767 |
| Visos pajamos | 19 194 | 13 946 | 43 333 | 77 624 | 172 272 | 120 767 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 532 | 0 | 0 | 3 547 | 8 296 | 18 327 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 15 470 | 1 176 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 49 407 | 39 831 | 34 289 | 28 747 | 56 935 | 46 826 |
| Trumpalaikis turtas | 20 618 | 5 444 | 8 249 | 24 275 | 25 796 | 53 756 |
| Visi įsipareigojimai | 13 500 | 10 217 | 8 745 | 15 682 | 41 004 | 17 802 |
| Nuosavas kapitalas | 56 525 | 35 058 | 33 793 | 37 340 | 41 727 | 82 780 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 220 NACE 9020 įmonių (2024).
Trumpai
Individuali įmonė 2024 m. nurodė 120 767 € apyvartą, tai yra 29,9% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 9 „Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė uždirbo 18 327 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 15,2%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 17 802 €, o nuosavas kapitalas — 82 780 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Nerealiai | Marijampolė | 49 393 | 30 614 | — |
| VšĮ Marijampolės Filharmonija | Marijampolė | 31 354 | 0 | — |
| MB "Švęskim garsiai" | Vilnius | 118 889 | 36 021 | — |
| MB "Pham Mgmt" | Grigiškių m. | 118 085 | 56 356 | — |
| MB "Hiperband" | Vilnius | 117 274 | 34 414 | — |
| Viešoji įstaiga Teatras ATVIRAS RATAS | Vilnius | 116 006 | 30 664 | 1 |
| Viešoji įstaiga Lietuvos tautinių mažumų folkloro ir etnografijos centras | Vilnius | 125 956 | 1 107 | 4 |
| UAB "Wizard LT" | Antežerių k. | 127 800 | 78 544 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 3. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Marijampolė) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — TOP 25 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Marijampolė) pagal apyvartą 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 57. vieta — Pelningiausios įmonės scenos menų veikla veiklos srityje 2024 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 65. vieta — TOP 100 įmonių scenos menų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 87. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2024 m.
- 4. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Marijampolė) 2023 m.
- 6. vieta — TOP 25 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Marijampolė) pagal apyvartą 2023 m.
- 49. vieta — TOP 100 įmonių scenos menų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▲ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Pelningiausios įmonės scenos menų veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 67. vieta — Pelningiausios įmonės scenos menų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 67. vieta — TOP 100 įmonių scenos menų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Individuali įmonė apyvarta?
2024 m. Individuali įmonė nurodė 120 767 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Individuali įmonė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 18 327 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 15,2%.
Kokia veikla užsiima Individuali įmonė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Scenos menų veikla“ (EVRK 9020), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės Individuali įmonė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą