MB "Pham Mgmt" — įmonės kodas 304934881

Aukštas pelningumas
Įmonės kodas
304934881
PVN nr.
LT100013657218
Regionas / savivaldybė
Vilniaus m. sav.
Miestas
Grigiškių m.
Adresas
Vilniaus m. sav., Grigiškių m., Šviesos g. 4-96, LT-27120, 27120 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9020 — Scenos menų veikla
Teisinė forma
Mažoji bendrija
Registracijos data
Sun Oct 14
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
118,1 tūkst. € 71,6%
Grynasis pelnas (2024)
56,4 tūkst. € 190,9%
Grynojo pelno marža
47,7%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2018–2024, EUR

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.120 tūkst.2018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.50 tūkst.60 tūkst.2018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.120 tūkst.2018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.2018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos041 58055 27368 817118 085
Visos pajamos041 58055 27368 817118 085
Pelnas prieš mokesčius00012 42921 88620 40159 332
Nuostolis prieš mokesčius0000000
Grynasis pelnas00011 80820 79219 37656 356
Grynasis nuostolis0000000
Ilgalaikis turtas00002 10927 81525 007
Trumpalaikis turtas00012 44231 89723 80970 798
Visi įsipareigojimai0006221 39420 83714 761
Nuosavas kapitalas00011 82032 61230 78781 044

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 220 NACE 9020 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
47,7%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
15,4%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
69,5%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

MB "Pham Mgmt" 2024 m. nurodė 118 085 € apyvartą, tai yra 71,6% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 3 „Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus m. sav.. Įmonė uždirbo 56 356 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 47,7%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 14 761 €, o nuosavas kapitalas — 81 044 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
MB Stage factoryVilniaus m. sav.153 61991 814
MB "Švęskim garsiai"Vilnius118 88936 021
MB "Hiperband"Vilnius117 27434 414
Viešoji įstaiga Teatras ATVIRAS RATASVilnius116 00630 6641
Individuali įmonėMarijampolė120 76718 327
Solo teatrasVilnius113 415−15 5481
Viešoji įstaiga Lietuvos tautinių mažumų folkloro ir etnografijos centrasVilnius125 9561 1074
Kitokio meno sąjungaVilnius110 155−8 856

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra MB "Pham Mgmt" apyvarta?

2024 m. MB "Pham Mgmt" nurodė 118 085 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar MB "Pham Mgmt" dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 56 356 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 47,7%.

Kokia veikla užsiima MB "Pham Mgmt"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Scenos menų veikla“ (EVRK 9020), įsikūrusi Grigiškių m., Vilniaus m. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą