MB Stage factory — įmonės kodas 305626477

Aukštas pelningumas
Įmonės kodas
305626477
PVN nr.
LT100019243518
Regionas / savivaldybė
Vilniaus m. sav.
Miestas
Vilniaus m. sav.
Adresas
Vilniaus m. sav. Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9020 — Scenos menų veikla
Teisinė forma
Mažoji bendrija
Registracijos data
Wed Sep 16
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
153,6 tūkst. € 235,6%
Grynasis pelnas (2024)
91,8 tūkst. € 1 056,6%
Grynojo pelno marža
59,8%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2020–2024, EUR

050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.20202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−20 tūkst.020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.20202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.20202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

0112220202021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.20202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis20202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos10 45544 31670 47645 780153 619
Visos pajamos10 45544 31670 47645 780153 619
Pelnas prieš mokesčius6 4493823 714097 553
Nuostolis prieš mokesčius0009 5980
Grynasis pelnas6 4493633 528091 814
Grynasis nuostolis0009 5980
Vidutinis darbuotojų skaičius12
Ilgalaikis turtas06 875000
Trumpalaikis turtas9 43213 52437 031105 422154 754
Visi įsipareigojimai2 88313 48726 591104 58062 099
Nuosavas kapitalas6 5496 91210 44084292 655

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 220 NACE 9020 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
59,8%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
40,1%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
99,1%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

MB Stage factory 2024 m. nurodė 153 619 € apyvartą, tai yra 235,6% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 3 „Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus m. sav.. Įmonė uždirbo 91 814 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 59,8%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 62 099 €, o nuosavas kapitalas — 92 655 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
MB "Pham Mgmt"Grigiškių m.118 08556 356
VšĮ "LIUDO MIKALAUSKO KONCERTAI"Plutiškių k.154 021−5312
MB "Liepa music"Vilnius155 16051 409
VšĮ Šeiko šokio teatrasNeringa158 07616 2648
VšĮ Vilniaus lenkų teatras "Studija"Vilnius148 81301
VšĮ "Metų pramogos"Vilnius160 0742 6431
MB ŠoumenasVilnius144 18255 985
MB "Olegas ir storas"Vilnius163 54630 132

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra MB Stage factory apyvarta?

2024 m. MB Stage factory nurodė 153 619 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar MB Stage factory dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 91 814 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 59,8%.

Kokia veikla užsiima MB Stage factory?

Pagrindinė veiklos sritis – „Scenos menų veikla“ (EVRK 9020), įsikūrusi Vilniaus m. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą