VšĮ Šeiko šokio teatras — įmonės kodas 302897135
- Įmonės kodas
- 302897135
- PVN nr.
- LT100018687514
- Regionas / savivaldybė
- Neringa
- Miestas
- Neringa
- Adresas
- Neringa, Vilų g. 12-13, LT-93102, 93102 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9020 — Scenos menų veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Mon Oct 22
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 80 259 | 109 139 | 236 980 | 306 772 | 375 739 | 339 088 | 377 694 | 478 038 | 394 550 | 158 076 |
| Visos pajamos | 80 259 | 109 139 | 236 980 | 306 772 | 375 739 | 339 088 | 377 694 | 478 038 | 394 550 | 158 076 |
| Pelnas prieš mokesčius | 8 441 | 0 | 32 096 | 18 873 | 0 | 9 484 | 0 | 0 | 5 461 | 16 264 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 14 021 | 0 | 0 | 21 847 | 0 | 29 175 | 55 810 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 8 441 | 0 | 32 096 | 18 873 | 0 | 9 484 | 0 | 0 | 5 461 | 16 264 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 14 021 | 0 | 0 | 21 847 | 0 | 29 175 | 55 810 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 8 | 11 | 13 | 12 | 13 | 11 | 8 |
| Ilgalaikis turtas | 1 699 | 1 860 | 1 251 | 641 | 18 279 | 14 854 | 13 621 | 6 864 | 5 803 | 1 799 |
| Trumpalaikis turtas | 11 163 | 2 357 | 35 411 | 53 627 | 32 557 | 49 777 | 56 000 | 48 368 | 14 737 | 24 578 |
| Visi įsipareigojimai | 290 | 2 594 | 5 810 | 5 973 | 20 524 | 28 064 | 53 884 | 86 229 | 46 076 | 35 649 |
| Nuosavas kapitalas | 12 177 | 1 256 | 30 852 | 48 275 | 26 428 | 35 912 | 6 737 | −30 997 | −25 536 | −9 272 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 220 NACE 9020 įmonių (2024).
Trumpai
VšĮ Šeiko šokio teatras 2024 m. nurodė 158 076 € apyvartą, tai yra 59,9% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonių Neringa. Įmonė uždirbo 16 264 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 10,3%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 8 darbuotojų, tai yra 27,3% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 35 649 €, o nuosavas kapitalas — −9 272 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VšĮ "Metų pramogos" | Vilnius | 160 074 | 2 643 | 1 |
| MB "Liepa music" | Vilnius | 155 160 | 51 409 | — |
| VšĮ "LIUDO MIKALAUSKO KONCERTAI" | Plutiškių k. | 154 021 | −531 | 2 |
| MB Stage factory | Vilniaus m. sav. | 153 619 | 91 814 | — |
| MB "Olegas ir storas" | Vilnius | 163 546 | 30 132 | — |
| VšĮ Vilniaus tango teatras | Vilnius | 164 421 | 11 153 | 4 |
| VšĮ Vilniaus lenkų teatras "Studija" | Vilnius | 148 813 | 0 | 1 |
| MB Riventis | Vilnius | 169 085 | 17 056 | — |
Įtraukta į reitingus
- 1. vieta — Didžiausi darbdaviai menas ir pramogos veiklos srityje (Neringa) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — TOP 21 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Neringa) pagal apyvartą 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Neringa) 2024 m.
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai scenos menų veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Neringa savivaldybėje 2024 m.▲ 40 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 55. vieta — TOP 100 įmonių scenos menų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▼ 31 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 60. vieta — Pelningiausios įmonės scenos menų veikla veiklos srityje 2024 m.▲ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 74. vieta — Didžiausi darbdaviai Neringa savivaldybėje 2024 m.▼ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Didžiausi darbdaviai menas ir pramogos veiklos srityje (Neringa) 2023 m.
- 2. vieta — TOP 22 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Neringa) pagal apyvartą 2023 m.
- 3. vieta — Didžiausi darbdaviai scenos menų veikla veiklos srityje 2023 m.
- 24. vieta — TOP 100 įmonių scenos menų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 53. vieta — Didžiausi darbdaviai Neringa savivaldybėje 2023 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Neringa savivaldybėje 2023 m.
- 78. vieta — Pelningiausios įmonės scenos menų veikla veiklos srityje 2023 m.
- 3. vieta — Didžiausi darbdaviai scenos menų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 12. vieta — TOP 100 įmonių scenos menų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 24. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės scenos menų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 41. vieta — Didžiausi darbdaviai Neringa savivaldybėje 2022 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 71. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Neringa savivaldybėje 2022 m.▲ 25 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 78. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Neringa savivaldybėje 2022 m.
- 95. vieta — Didžiausios Neringa įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 97. vieta — Didžiausi darbdaviai menas ir pramogos veiklos srityje 2022 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 42. vieta — Didžiausi darbdaviai Neringa savivaldybėje 2021 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 96. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Neringa savivaldybėje 2021 m.
- 97. vieta — Didžiausios Neringa įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 100. vieta — Didžiausi darbdaviai menas ir pramogos veiklos srityje 2021 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 38. vieta — Didžiausi darbdaviai Neringa savivaldybėje 2020 m.▲ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 67. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje 2020 m.▼ 49 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 81. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Neringa savivaldybėje 2020 m.
- 87. vieta — Didžiausios Neringa įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Didžiausi darbdaviai menas ir pramogos veiklos srityje 2020 m.
- 10. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Neringa savivaldybėje 2019 m.
- 18. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje 2019 m.
- 42. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Neringa savivaldybėje 2019 m.
- 52. vieta — Didžiausi darbdaviai Neringa savivaldybėje 2019 m.
- 85. vieta — Didžiausios Neringa įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra VšĮ Šeiko šokio teatras apyvarta?
2024 m. VšĮ Šeiko šokio teatras nurodė 158 076 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar VšĮ Šeiko šokio teatras dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 16 264 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 10,3%.
Kiek darbuotojų turi VšĮ Šeiko šokio teatras?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 8 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima VšĮ Šeiko šokio teatras?
Pagrindinė veiklos sritis – „Scenos menų veikla“ (EVRK 9020), įsikūrusi Neringa.
Norite išsamios įmonės analizės VšĮ Šeiko šokio teatras?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą