VšĮ "LIUDO MIKALAUSKO KONCERTAI" — įmonės kodas 302535182
- Įmonės kodas
- 302535182
- PVN nr.
- LT100019567918
- Regionas / savivaldybė
- Kazlų Rūdos sav.
- Miestas
- Plutiškių k.
- Adresas
- Kazlų Rūdos sav., Plutiškių sen., Plutiškių k., Ežero g. 7, LT-69466, 69466 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9020 — Scenos menų veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Sun Aug 08
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 70 531 | 52 955 | 118 579 | 125 300 | 208 097 | 85 897 | 94 083 | 169 989 | 152 502 | 154 021 |
| Visos pajamos | 70 531 | 52 955 | 118 579 | 125 300 | 208 097 | 85 897 | 94 083 | 169 989 | 152 502 | 154 021 |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 224 | 1 559 | 1 609 | 0 | 0 | 4 824 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 2 283 | 68 | 0 | 950 | 184 | 255 | 531 |
| Grynasis pelnas | 1 224 | 1 559 | 1 609 | 0 | 0 | 4 689 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 2 283 | 68 | 0 | 950 | 184 | 255 | 531 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 8 455 | 7 602 | 6 750 | 5 897 | 14 119 | 11 500 | 8 882 | 26 490 | 20 501 |
| Trumpalaikis turtas | 14 767 | 8 204 | 12 358 | 10 008 | 25 908 | 4 528 | 6 504 | 7 218 | 4 028 | 25 450 |
| Visi įsipareigojimai | 6 089 | 12 909 | 11 958 | 12 593 | 26 530 | 10 041 | 11 214 | 9 525 | 24 773 | 38 994 |
| Nuosavas kapitalas | 1 253 | 1 588 | 1 638 | −645 | −713 | 3 976 | 3 026 | 2 842 | 2 587 | 2 056 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 220 NACE 9020 įmonių (2024).
Trumpai
VšĮ "LIUDO MIKALAUSKO KONCERTAI" 2024 m. nurodė 154 021 € apyvartą, tai yra 1,0% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonių Kazlų Rūdos sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 531 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 33,3% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 38 994 €, o nuosavas kapitalas — 2 056 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Stage factory | Vilniaus m. sav. | 153 619 | 91 814 | — |
| MB "Liepa music" | Vilnius | 155 160 | 51 409 | — |
| VšĮ Šeiko šokio teatras | Neringa | 158 076 | 16 264 | 8 |
| VšĮ Vilniaus lenkų teatras "Studija" | Vilnius | 148 813 | 0 | 1 |
| VšĮ "Metų pramogos" | Vilnius | 160 074 | 2 643 | 1 |
| MB "Olegas ir storas" | Vilnius | 163 546 | 30 132 | — |
| MB Šoumenas | Vilnius | 144 182 | 55 985 | — |
| VšĮ Vilniaus tango teatras | Vilnius | 164 421 | 11 153 | 4 |
Įtraukta į reitingus
- 54. vieta — Didžiausios Kazlų Rūdos sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 57. vieta — Didžiausi darbdaviai scenos menų veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 23 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 57. vieta — TOP 100 įmonių scenos menų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kazlų Rūdos sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 16. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kazlų Rūdos sav. savivaldybėje 2023 m.
- 34. vieta — Didžiausi darbdaviai scenos menų veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 50. vieta — Didžiausios Kazlų Rūdos sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — TOP 100 įmonių scenos menų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kazlų Rūdos sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 33. vieta — Didžiausi darbdaviai scenos menų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 41. vieta — TOP 100 įmonių scenos menų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 44. vieta — Didžiausios Kazlų Rūdos sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 77. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kazlų Rūdos sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 47. vieta — Didžiausios Kazlų Rūdos sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 74. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kazlų Rūdos sav. savivaldybėje 2021 m.
- 1. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kazlų Rūdos sav. savivaldybėje 2020 m.
- 45. vieta — Didžiausios Kazlų Rūdos sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Kazlų Rūdos sav. savivaldybėje 2019 m.
- 25. vieta — Didžiausios Kazlų Rūdos sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 48. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra VšĮ "LIUDO MIKALAUSKO KONCERTAI" apyvarta?
2024 m. VšĮ "LIUDO MIKALAUSKO KONCERTAI" nurodė 154 021 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar VšĮ "LIUDO MIKALAUSKO KONCERTAI" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 531 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi VšĮ "LIUDO MIKALAUSKO KONCERTAI"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima VšĮ "LIUDO MIKALAUSKO KONCERTAI"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Scenos menų veikla“ (EVRK 9020), įsikūrusi Plutiškių k., Kazlų Rūdos sav..
Norite išsamios įmonės analizės VšĮ "LIUDO MIKALAUSKO KONCERTAI"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą