Viešoji įstaiga "Rebel heart" — įmonės kodas 151457411
- Įmonės kodas
- 151457411
- PVN nr.
- 151457411
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, Telšių g. 5, LT-68267, 68267 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9020 — Scenos menų veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Tue Nov 20
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 635 | 2 904 | 1 340 | 1 580 | 3 307 | 2 428 | 7 071 | 7 980 | 13 680 | 11 563 |
| Visos pajamos | 2 635 | 2 904 | 1 340 | 1 580 | 3 307 | 2 428 | 7 071 | 7 980 | 13 680 | 11 563 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 365 | 0 | 0 | 795 | 0 | 0 | 423 | 3 582 | 128 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 657 | 0 | 1 338 | 1 039 | 0 | 1 184 | 1 839 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 365 | 0 | 0 | 795 | 0 | 0 | 423 | 3 582 | 128 |
| Grynasis nuostolis | 657 | 0 | 1 338 | 1 039 | 0 | 1 184 | 1 839 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 2 705 | 2 936 | 1 820 | 1 198 | 1 173 | 769 | 1 237 | 1 141 | 3 673 | 863 |
| Visi įsipareigojimai | 15 671 | 15 537 | 2 024 | 3 437 | 2 611 | 3 391 | 5 698 | 5 179 | 4 128 | 1 188 |
| Nuosavas kapitalas | −12 966 | −12 601 | −204 | −2 239 | −1 438 | −2 622 | −4 461 | −4 038 | −455 | −325 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 220 NACE 9020 įmonių (2024).
Trumpai
Viešoji įstaiga "Rebel heart" 2024 m. nurodė 11 563 € apyvartą, tai yra 15,5% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 4 vietą tarp 9 „Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė uždirbo 128 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 1,1%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 188 €, o nuosavas kapitalas — −325 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Popchoras "Kotita" | Marijampolė | 9 580 | −1 387 | — |
| MB "Irūnos koncertinės paslaugos" | Marijampolė | 8 478 | 699 | — |
| VšĮ Marijampolės Filharmonija | Marijampolė | 31 354 | 0 | — |
| MB Nerealiai | Marijampolė | 49 393 | 30 614 | — |
| Individuali įmonė | Marijampolė | 120 767 | 18 327 | — |
| VšĮ "Blogi" | Panevėžys | 11 570 | 2 453 | 1 |
| VšĮ "Skambanti giesmė" | Gargždai | 11 510 | −34 | 1 |
| VšĮ "Žongliravimo menas" | Vilnius | 11 321 | 3 997 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 14. vieta — Didžiausi darbdaviai menas ir pramogos veiklos srityje (Marijampolė) 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Marijampolė) 2024 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 84. vieta — Didžiausi darbdaviai scenos menų veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Marijampolė) 2023 m.
- 16. vieta — Didžiausi darbdaviai menas ir pramogos veiklos srityje (Marijampolė) 2023 m.
- 82. vieta — Didžiausi darbdaviai scenos menų veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Pelningiausios įmonės scenos menų veikla veiklos srityje 2023 m.
- 97. vieta — Didžiausi darbdaviai scenos menų veikla veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Viešoji įstaiga "Rebel heart" apyvarta?
2024 m. Viešoji įstaiga "Rebel heart" nurodė 11 563 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Viešoji įstaiga "Rebel heart" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 128 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 1,1%.
Kiek darbuotojų turi Viešoji įstaiga "Rebel heart"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Viešoji įstaiga "Rebel heart"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Scenos menų veikla“ (EVRK 9020), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės Viešoji įstaiga "Rebel heart"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą